Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Ex, 325i coupe- sprzedana 3 mce temu, auto sprowadziłem sobie jako totalnie seryjne z Niemiec, robiłem od podstaw rok czasu, od lakieru po najmniejsze detale, auto było z 1992 roku wstanie idealny, cos mnie podkusiło zmieniłem na e46 ktore okazalo sie totalna klapa, ale wyszlo mi to na dobre bo wróciłem do AUDI, tak czy siak E36 coupe moglem nie sprzedawać i taki tez był plan ale wyszlo jak wyszlo, zaluje !!

1_renamed

2_renamed

4_renamed

5_renamed

6_renamed

7_renamed

8_renamed

9_renamed

10_renamed

11_renamed

12_renamed

13_renamed

16_renamed

18_renamed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie i ze smakiem, bez zbednego wiesniaczenia, co niestety ostatnio zdarza sie nagminnie jesli chodzi o e36... a to auto ma tak klasyczna sylwetke,ze po prostu nie pasuja do niego zadne udziwnienia w stylu szybko i wsciekle :wink4:

autko na :good:

szkoda,ze musiales sprzedac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna buuumka.

Białe kierunki + zderzak z emki i poprostu byłby KOX. Szkoda ;(

Mi cały czas chodzi po głowie taki driftowóz... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaków M celowo nie zakładałem, chciałem mieć oryginalna serie, jedynie listwy M dolozylem, kierunki miałem białe pomarańczowe i dymione, zakładałem okresowo jakie chciałem hehe :>

wczesniej mialem na niej lampy tyl bialo czerwone, brewki, biale kierunki itp, pozniej zrbilem ja wlasnie tak jak widac powyzej na totalna serie na gwincie porzadnej 10 calowej feldze, 200 km pod maska bylo dokladnie 192, wyhamowane na hamowni 187 :)

felg tez miałem 10 rodzai skręcane 3 częściowe OZety futura, ale docelowo to RH X-RAD robiło największa robotę przy naciągach 245/34 i 225/35 oczywiście 17` :naughty:

pozdr

ps. sprzedałem ja bo chcialem E46 co było błedem bo całe zycie chorowałem na e36 coupe no ale rok sie pocieszyłem, mam audi quattro nie załuje bedzie zrobione w podobnym stylu czyli nisko szeroko i ze smakiem, seryjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem E46 w steptroniku 2.0 24v 150KM, spalanie 15-17 miasto, osiągi mizerne, ogółem lipa :P

a moja 325i 192Km vanos manual naprawdę zdrowa wciągała 11-12 po mieście ale już było czym przycisnąć oj było, z zało.żenia auto robilem od A do Z lakier nowy choc tego nie wymagała, no wszystko tam było nowe nawet opony o profilu 35, po prostu jak głupek poleciałem ze może fajnie było by zrobić E46 od podstaw... ale E46 to juz nie to auto nie ten klimat, jednym słowem nawet nie chciałem w nie specjalnie inwestować nie czułem tego auta, załuje bo pozbyłem sie mojej perełki i wiem ze nie znajdę już takiej e36 coupe nigdy, szukałem jej dobre pól roku po Niemczech

a odnośnie przesiadki na 2.5 QTDI... Audi jeździ się wygodniej jeździ się taniej i przyjemniej, jeździ się fajnie dynamicznie, 310nm momentu w Audi ładnie czuć już od 1500obrotów, jak zrobię program na 370Nm~ i 180km około myślę ze będzie idealnie bo teraz jest fajnie ale mogłaby trochę mocniej ciągnąć :gwizdanie:

pet3r, no ciekawe skąd hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak nie lubie BMW tak ta mi sie bardzo podoba :good:

200KM przy masie samochodzie musialo ladnie latac?

Jakie wrazenia po przesiadce na 2.5 QTDI? :mysli:

e36 nie jest wcale takie lekkie. 2.0 24v w coupe wazy cos okolo 1450KG :gwizdanie:

Edit: Przesiadka z b5 na b6 jest satysfakcjonująca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem E46 w steptroniku 2.0 24v 150KM, spalanie 15-17 miasto, osiągi mizerne, ogółem lipa :P

ie dosc,ze kiepski silnik wybrales, to jeszcze automat.. no to sie nie dziwie,ze sie nie spodobalo po przesiadce z 2.5 manual :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie lekka nie była ale ładnie tyłkiem zamiatała :naughty: 7.4s do setki pomierzone :cool1:

wiem ze 2.0 steptronik to był zły wybór tzn nie tyle zły co auto bez emocji, teraz dopóki nie uzbieram na 330Ci 231KM to do BMW nie wrócę chyba ze w postaci E30 i zrobienia jej od zera, oczywiście tylko 6 garnków :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem E46 w steptroniku 2.0 24v 150KM, spalanie 15-17 miasto, osiągi mizerne, ogółem lipa :P

ie dosc,ze kiepski silnik wybrales, to jeszcze automat.. no to sie nie dziwie,ze sie nie spodobalo po przesiadce z 2.5 manual :wink4:

no rejczel .. Nawet by mi przez mysl ten motor nie przeszedl :gwizdanie:

Ta poprzednia ladna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokusiłem się po prostu ze zmiana na nowsze z 92 na 99 i to był błąd teraz takiego błędu już nie popełnię :decayed:

a jak E46 to tylko 330i albo 330d :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądała z białymi kierunkami, żałuje ze się pozbyłem tego auta, to był jeden z większych błędów, tym bardziej ze samego wkładu w nią było ponad 15.000zl ;(

11.jpg

5.jpg

6.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...