Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IceCube

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam "Odziedziczyłem" Ten samochód po ojcu. Auto robiło za "woła" roboczego i wizualnie jak i wewnątrz można powiedzieć, że jest skatowane Jednak mam zamiar przywrócić mu dawną werwe Niestety jak dla mnie jest to wersja z automatyczną skrzynią biegów ale jakoś to przeboleje Z jego zalet można wymienić: Silnik w dobrym stanie Auto na 100% nigdy nie bite. Reszte zalet A4 avant sami znacie To że nie bite można potwierdzić tym, że jest w mojej rodzinie juz od 5 lat a wcześniej było skradzione :) Rozwijając Gdy je odzyskano po kradzieży, z przebitymi numerami, i "grzebaną" stacyjka - bodajże w 2001 roku - stało sobie 4 lata na policyjnym parkingu, obijane, rysane, i butwiejące Mój ojciec wykupił je w 2004 lub 2005 za "śmieszne" jak na tamte czasy pieniądze z przeznaczeniem na auto dla mojej siostry, na prezent ślubny. Zrobił niezbędne rzeczy które należało wymienić po 4 latach przestoju (chłodnica, łożyska, lampy itd..) i założył tanią instalacje LPG, która do dizś męczy silnik. Szwagier z siostrą pojeździli 2 lata i stwierdzili, że i tak mają auto służbowe wiec wystawili je na sprzedaż. Jako, że zainteresowanie było małe, mój ojciec odkupił je po raz drugi dla siebie . Jako, że ścigam się na motocyklach Audi robiło za naszego vana: Jeździły narzędzia, koła, opony oleje (które nie raz sie wylały) itd. Do tego jeżdząc po całej polsce ciagneła przeczepe z motocyklem . Teraz ojciec wkońcu chciałby cos innego ale za Audi w tym stanie i z tym silnikiem raczej dużo nie dostaniemy wiec postanowiłem wziąć je dla siebie, sprzedać swojego starego civica i za pieniądze z sprzedaży "zrobić" to A4. I to już koniec ten wzruszającej histori xD Moje postanowienie nie jest jeszcze na 100% pewne ponieważ nie wiem czy około 10 tys zł starczy mi na to co chciałbym zrobić czyli: Lakierowanie całego nadwozia Opony + Felgi Wydech przelotowy i może dolot Kupno, wszystkich brakujących listew, emblematów i uszczelek. Do tego oczywiście, próba odratowania wnętrza, może halogeny a'la Rs4. Teraz fotki Wyposażenie auta: 2x Air Bag automat + tiptronic Climatronic el. szyby Co myślicie na ten temat? Opłaca się w to pakować? I z typowego "Hondziarza" stać się fanem audi? Czy z takim budżetem warto zaczynać? Jakie koszty wydechu? Pozdrawiam wszystkich! Ice
  2. Witam. "Odziedziczyłem" Audi A4 B5 2.8 V6, więc z racji tego chciałbym wejść w forumową społeczność Auto robiło za "woła" roboczego ale mam zamiar przywrócić mu nowe życie ) Ale to juz w osobnym temacie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.