Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] mój szarak pospolity :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka, oto moja niczym niewyróżniająca się z tłumu audiczka :wink4: Mam ją już kilka miechów, obeszło się bez żadnych niemiłych przygód :good: Jestem z niej zadowolony, tylko silnik troche mały. Jest jedna rzecz której mi w niej brakuje...aż boje się to napisać...lpg :embarrassed: To może kilka słow o aucie:

A4 b5 1.6 101KM 1997r.

wyposażenie:

klimatronik, elektryczne szyby, lusterka, 4x airbag, ksenony, alarm, radio CD

plany jesli kiedys będą fundusze: felga 17', gleba, demontaż spojlera, lampy zespolone z przodu, no..i chyba tyle

Komentarze i sugestie każdej maści mile widziane :kox:

Opublikowano

Ładna seria tylko szkoda że taki silniczek mały.

Opublikowano

Gdzie ksenony do starych lamp :doh1: To bardzo samolubne, tylko oślepiasz innych kierowców. Nie powinieneś być zdziwiony jak ktoś Ci będzie świecił długimi albo jak będą Cię na cb wyzywać od idiotów.

Poza tym ładne auto, dobra podstawa do modów. Przede wszystkim kup lampy soczewkowe :good:

Opublikowano

Popieram przedmówcę, zajoba można dostać o takich "xenonów" w starych lampach. :thumbdown:

Silniczek :thumbdown:

Drewno :thumbdown:

reszta :good:

btw. nie wyzywali Cię na CB za te "xenony"? :kox:

Opublikowano

Jeżdże już ponad 2 lata samochodem po polskich "drogach" i ok. 80% kierowców ma źle wyregulowane światła :wallbash::kwasny:. Tym by się kur zajeli :angry:, a nie jak zbierać kase na fotoradarach...

Ogólnie ładna Audiczka, ale za mały silnik... spojler mógł by zostać, ale jak zrobisz te zmiany o których piszesz to Twoja Audi będzie :kox:. Nie do poznania :).

Opublikowano

te xenony to prożka w takiej lampie :gwizdanie:

silnik wiadomo mały....

lotka też mi się nie widzi :wink4:

kolor fajny, lubię go

Opublikowano
  • Autor

najbliższym modem który wykonam to będzie zmiana lamp przednich :wink4:

Opublikowano

Jak widze auto z na przeciwka na ksenonie w zwykłych lampach, to se myślę "ale se tuninga zawalił" jedzie dumny i oślepia wszystkich. Tylko wziąć młoteczek i po lampach mu.

Opublikowano

fajny ten szaraczek, :) ładna seria

Opublikowano

najbliższym modem który wykonam to będzie zmiana lamp przednich :wink4:

:oklaski:

Wtedy xenon jak najbardziej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.