Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

na forum już troszkę jestem i chciałbym przedstawić swoje autko oraz plany wobec niego. Oczywiście wasze wskazania mile widziane - wręcz konieczne :naughty: Autko użytkuje 16 miesięcy i jestem z niego zadowolony... raz mi tylko wyciął numer z immo :decayed:

A teraz do rzeczy :

Audi A4 rocznik 1995 2.6 V6 ABC QUATTRO

Wyposażenie niestety ubogie :confused4:

- 2 x airbag

- 2 x szybki elektryczne

- szyberdach

- klimatyzacja manualna

Techniczne:

2.6 V6 150 KM

Gazik do zapalniczek PRINS-a :naughty:

Mody zrobione:

- lampy przód zespolone

- lampy tył 2 lift

- Cb - radio

- felgi 17'' wzór RS - opony 225/45/17 Bridgestone Turanza

- amortyzatory Bilstein B8 Sport

- sprężyny Eibach Pro-Kit - 30mm (siadło więcej)

Plany:

Ze względu na słabe wnętrze:

- fotele kubełkowe najlepiej skóra

- kierownica trójramienna

- licznik FIS

- przyciemnienie szybek

- obwódki szyb

- lusterka in-pro

- grill S4

- zderzak S4 lub poliftowy przedni

dscf3477u.jpg

dscf3478.jpg

dscf3479b.jpg

dscf3481.jpg

dscf3482.jpg

dscf3483l.jpg

dscf3487.jpg

Będę wdzięczny za opinie oraz sugestie na temat modów co można w nim jeszcze zrobić. Serdecznie pozdrawiam Peterka

Opublikowano

Klima manualna ? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak... Przycisk śnieżynka i działa - prosta i czytelna - brak kłopotów z klimatronikiem he he :D pozdro

Opublikowano

Pokaż :decayed: nawet ten spojlerek ładnie wyglada na tym autku :naughty: jakieś halogeniki w zderzaczku dalyby rade :mysli:

Opublikowano

Ładna Vka :naughty:

Mody jak najbardziej idą w dobrym kierunku, lampy przód oraz tył :good:

Spojler mi się nie podoba :thumbdown:

Ja do B5 wolałbym zapodać coś w tym stylu:

d518a83d5598908bm.jpg

Szkoda że nie masz climatronica ale to jest jeszcze do wyrezania , natomiast kolejny plus że masz Q czego u mnie mi tego brakuje a raczej mało kto chciałby rezać Q w ośce :decayed:

Dobre plany co do kolejnych modów :good:

Powodzenia :hi:

Opublikowano

Dokładanie klimatronika, zbyt kosztowny, ciężki i nie tak bardzo potrzebny mod. Manualna również schłodzi samochód w upalny dzień.

Opublikowano

niewiem czemu ale kiedys wolałem właśnie manualną klime, ale w a4 nigdy manualnej nie widziałem, poważnie :D ja bym nic nie zmieniał

Opublikowano

Ladne ramki :)

Opublikowano

A co to za ramki? :thumbdown: Zmień na nasze.

Auto jest ładne, plany też niczego sobie a nie podobają mi się kierunkowskazy boczne (białe byłyby lepsze). I odpadający tylny zderzak.

Opublikowano

Ladne ramki :)

ykk'u masz oko przyznać muszę :gwizdanie:

Opublikowano

Elegancka Audiczka :> :naughty::kox:. Wszystko na swoim miejscu i w dodatku konkretny silnik :decayed::kox: i nawet ten spojler fajnie się wkomponował w całość. Gratulacje za włożoną prace :notworthy::good:.

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Dzięki za uwagi, więc do spojlera też mam mieszane uczucia tylko czy da się go jakoś mało inwazyjnie odkręcić?? Ramki fakt do zmiany... Nie będę się na ten temat za wiele wypowiadać bo znam historie obu forów od czasów pierwszej Wisły (było super)... ale ramki zmienię...

Co do zderzaka, autko kupiłem już takie od kolegi z tego forum i miał delikatne puknięcie nic się nie stało tylko zarysowało zderzak i opadł w ten dziwny sposób... Nie dobierałem się do niego, ale czy można go jakoś wyregulować??

O białych kierunkach nie pomyślałem - do zmiany :naughty:

Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

he ja tez mam taką klime więc jednak ona była fabryczna czy poprostu w jednym i tym samym zakładzie zakładana

Opublikowano

ja bym kiere zmienił :gwizdanie: Mam już drugie A4 i znowu trafilem na esową :naughty:

Opublikowano

fajne autko i w Q i silniczek fajny- powodzenia w modach

Opublikowano

Ramka zmieniona?? :naughty::kox::evil:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Ramka jest ale zupełnie inna nie związana z żadnym klubem. :D Będę niezrzeszony :P Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.