Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Pięknie Panowie Jeszcze 2 . Ale grają O_O Mnie też... Strzał na bramkę i znowu obok... Co on ma z tą lewą noga... Trzeba do kowala żeby nastawił... Już moja jest lepiej ułożona
-
Piłka nożna
Może nie ta liga, ale uważam, że powinien dostać szansę. Wcześniej mieliśmy większe pole manewru jeżeli chodzi o napastników: Frankowski, Żurawski, Brożek, Smolarek, Niedzielan czy Matusiak, a teraz...
-
Piłka nożna
Dobrze, że Polska odprawiła farbowane lisy Portugalia jak i Chorwacja są do pokonania. Nie ma takiego zespołu, żeby go nie pokonać. Naszą największą bolączką jest słaba skuteczność w ataku... Stwarzamy sytuacje, ale brakuje wykończenia... Wiadomo Chorwacja za***ista pomoc itp. Portugalia też ma skład, ale jeśli będziemy skuteczniejsi w ataku to półfinał jest możliwy. To jest jedyny Nasz problem. Według mnie w ćwierćfinale obok Lewandowskiego powinie zagrać Stępiński. Milik za dużo sytuacji marnuje.... Niech wejdzie z ławki albo powie trenerowi co go boli...
-
Piłka nożna
Teraz można iść się napić i czekam na mecz o 21:00 Portugalia vs Chorwacja.
-
Piłka nożna
Ja też. Na farcie, ale wpadło
-
Piłka nożna
JEST!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy ĆWIERĆFINAŁ!!!!
-
Piłka nożna
Ja wierzę, że się uda.
-
Piłka nożna
KARNE Panowie... Oby Piłkarze na spokojnie
-
Piłka nożna
Pijak za Grosickiego... i od razu faul. ... Milik nadal na boisku
-
Piłka nożna
Niech Nawałka w końcu za Milika wpuści Stępińskiego. Gościu nic nie gra. Wszystkie sytuacje marnuje...
-
Piłka nożna
KUBA BŁASZCZYKOWSKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Piłka nożna
Jak tego Milik nie strzelił w 30 sekundzie... Idealna pozycja dla piłkarza lewonożnego... Co on kur ma z tym strzałami... Brak słów... Polska gra bardzo dobrze, ale brakuje zimnej głowy do wykończenia akcji. Chcą strzelić bramkę, ale brakuje tzw. kropki nad I....
-
Piłka nożna
Milik ma ewidentnie jakiś problem.Tyle ile on sytuacji miał i strzelić tylko jednego gola???... Brak słów. Stępiński powinien dostać szanse. BTW Brawo! Jest wygrana! 7pktów po fazie grupowej! Kto by się tego spodziewał? Dane czasy... Też tak uważam. Milik powinien usiąść na ławce.
-
Piłka nożna
Mówisz? Ile? 3:0?
-
Piłka nożna
Milik ma ewidentnie jakiś problem. Tyle ile on sytuacji miał i strzelić tylko jednego gola???... Brak słów.
-
Piłka nożna
Milik tyle sytuacji mieć i nic nie strzelić... ... Brak słów... Już Błaszczykowski ew. Grosicki by to wykorzystał. Nie mówiąc o Lewandowskim. Brakuje spokoju Milikowi i wykończenia... To jest do poprawy. Z Ukrainą TRZEBA wygrać.
-
Piłka nożna
Mam nadzieję, że w meczu z Niemcami zagra Salamon. Pazdan jest nie pewny i gubi krycie. Niemcy są do ogrania
-
Piłka nożna
Ważniejszy mecz będzie jutro o 18:00 . Mamy najsilniejszy skład od kilku lat. Jak nie teraz, to kiedy?
-
Piłka nożna
Rossija do boju
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
BESTIA!!! 707KM pod maską
-
Piłka nożna
POLSKA!!! <3
-
Piłka nożna
To był jedno razowy wyczyn Leicester
-
Piłka nożna
JUVE na pierwszą połowę wyszło posrane. Dopiero mecz się zaczął jak strzelili na 1:2. Ostatecznie skończyło się na 2:2. Rewanż będzie ciekawy
-
Piłka nożna
Co to się staneło -> FC Midtjylland 2:1 Manchester United
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ktoś widział Deadpool? Panowie jaki film z nowości byście polecili na wieczorny seans?