Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Pięknie Panowie Jeszcze 2 . Ale grają O_O Mnie też... Strzał na bramkę i znowu obok... Co on ma z tą lewą noga... Trzeba do kowala żeby nastawił... Już moja jest lepiej ułożona
  2. Może nie ta liga, ale uważam, że powinien dostać szansę. Wcześniej mieliśmy większe pole manewru jeżeli chodzi o napastników: Frankowski, Żurawski, Brożek, Smolarek, Niedzielan czy Matusiak, a teraz...
  3. Dobrze, że Polska odprawiła farbowane lisy Portugalia jak i Chorwacja są do pokonania. Nie ma takiego zespołu, żeby go nie pokonać. Naszą największą bolączką jest słaba skuteczność w ataku... Stwarzamy sytuacje, ale brakuje wykończenia... Wiadomo Chorwacja za***ista pomoc itp. Portugalia też ma skład, ale jeśli będziemy skuteczniejsi w ataku to półfinał jest możliwy. To jest jedyny Nasz problem. Według mnie w ćwierćfinale obok Lewandowskiego powinie zagrać Stępiński. Milik za dużo sytuacji marnuje.... Niech wejdzie z ławki albo powie trenerowi co go boli...
  4. Teraz można iść się napić i czekam na mecz o 21:00 Portugalia vs Chorwacja.
  5. Ja też. Na farcie, ale wpadło
  6. JEST!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy ĆWIERĆFINAŁ!!!!
  7. Ja wierzę, że się uda.
  8. KARNE Panowie... Oby Piłkarze na spokojnie
  9. Pijak za Grosickiego... i od razu faul. ... Milik nadal na boisku
  10. Niech Nawałka w końcu za Milika wpuści Stępińskiego. Gościu nic nie gra. Wszystkie sytuacje marnuje...
  11. KUBA BŁASZCZYKOWSKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Jak tego Milik nie strzelił w 30 sekundzie... Idealna pozycja dla piłkarza lewonożnego... Co on kur ma z tym strzałami... Brak słów... Polska gra bardzo dobrze, ale brakuje zimnej głowy do wykończenia akcji. Chcą strzelić bramkę, ale brakuje tzw. kropki nad I....
  13. Milik ma ewidentnie jakiś problem.Tyle ile on sytuacji miał i strzelić tylko jednego gola???... Brak słów. Stępiński powinien dostać szanse. BTW Brawo! Jest wygrana! 7pktów po fazie grupowej! Kto by się tego spodziewał? Dane czasy... Też tak uważam. Milik powinien usiąść na ławce.
  14. Mówisz? Ile? 3:0?
  15. Milik ma ewidentnie jakiś problem. Tyle ile on sytuacji miał i strzelić tylko jednego gola???... Brak słów.
  16. Milik tyle sytuacji mieć i nic nie strzelić... ... Brak słów... Już Błaszczykowski ew. Grosicki by to wykorzystał. Nie mówiąc o Lewandowskim. Brakuje spokoju Milikowi i wykończenia... To jest do poprawy. Z Ukrainą TRZEBA wygrać.
  17. Mam nadzieję, że w meczu z Niemcami zagra Salamon. Pazdan jest nie pewny i gubi krycie. Niemcy są do ogrania
  18. Ważniejszy mecz będzie jutro o 18:00 . Mamy najsilniejszy skład od kilku lat. Jak nie teraz, to kiedy?
  19. Rossija do boju
  20. BESTIA!!! 707KM pod maską
  21. POLSKA!!! <3
  22. To był jedno razowy wyczyn Leicester
  23. JUVE na pierwszą połowę wyszło posrane. Dopiero mecz się zaczął jak strzelili na 1:2. Ostatecznie skończyło się na 2:2. Rewanż będzie ciekawy
  24. Co to się staneło -> FC Midtjylland 2:1 Manchester United
  25. Ktoś widział Deadpool? Panowie jaki film z nowości byście polecili na wieczorny seans?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.