Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pukanie z tyłu


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do was pytanie, otóz podczas jazdy nic nie słysychać, ale słychac pukanięcie np jak dojeżdzam w korku i wciskam/wysikam sprzegło, słychąc jakby coś się wmiarę miekkiego (albo cięzkiego) przesuwało i pukał. to samo czasem jest jak zmieniam bieg z 1 na 2. Podkreślam jest to tylko z tyłu, tak jakby się coś przemieszczało tył/przód itp.

Z przeodu auta nic nie słychać.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to z tylu moze byc odlos paliwa w baku

a jesli z przodu to definitywnie dolny wahacz ktory talkie wlasnie ma objawy przy ruszaniu robi takie klak i jak hamujesz tez bo przemieszcza sie na skrajne pozycje raz w przod jak kolo cignie a raz w tyl jak kolo hamuje

najdzowniejsze jest to ze ten stuk przenosi sie na karoserie i moze wydawac sie ze jest z tylu auta

zu tylu moze byc podobnie ale podejrzewam ze to paliwo w zbiorniku bo u mnie na pelnym baku nie ma takiego halasu tylko jak mam ponizej 3/4 do okolo 1/2 pozniej nie ma tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dwumas wymieniłem i dalej ten głuchy stuk>tak jakby w zbiorniku paliwa kulała się jakaś piłeczka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba rzeczywiście dudnienie paliwa w baku, a na pewno nie dwumas, dziś zjeżdżałem z góry, w korku, wiadomo na hamulcu, i przy co którymś tam przyhamowaniu bąbało z tyłu czyli to bak. dziwne różnymi samochodami już jeździłem i w żadnym tego nie było. Jak było słychać to jako raczej takie bulgotanie niskie, no ale audi ma dość obszerny bak zatem może też jakiś kształt dziwny, czyli spoko, myślałem że to coś poważniejszego. A to rzeczywiście występuje tylko przy niskiej szybkości, ledwo co ruszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...