Treść opublikowana przez Brysio
-
MMI 3G+ sterownik 5F blad 16347 EEPROM Error
wcisnalem w dtc na sofcie 900 clear memory i od tego czasu mam ten blad wie ktos moze jak to usunac ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dzieki ale grzesiek ma mgielki bo diva znalazme
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Panowie sa spryskiwacze mgielkowe w B8 a jesli tak jakie maja numery czesci?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
nie ma bo i mocowan nie ma na aucie
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Dzieki
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
jesli sie ktos przyzwyczai do SDSa to bardzo fajna sprawa jesli masz juz BT to koszt jest 2zl warto sprobowac a jak ci sie nie spodoba nie musisz uzywac sprawa jest banalna musisz tylko z mikro podsufikti do nawi jeden kabel pociagnac 2zylowy micro + i micro - aby zmienic jezyk bez pomocy kabla VAG wgraj Hack 0660 i w Menü pojawi sie opcja jezyka sds jak ja zmineisz bedziesz mial komendy w jezyku angielskim albo jaki sobie wybierzesz - wazne po wgraniu hacka potrzebna jest plytka z navi bez radarow znaczy bez uwalonego softu 0650 bo ustawienia sds czyta z plyty dvd..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a ja jedno wymienilem przy 150 tys (bo mi szumialo i z braku czasu tylko jedno wymeinilem) a teraz mam 250 i drugie nie szumi wiec to lezy i czeka najbardziej siadaja z prawej strony to przez kratki sciekowe itp i czuje ze to lewe sie prawej strony znow doczeka
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
jeszcze nie jakos nie moge sie przelamac A tutaj driving performance day amg Oprocz tych bialych taxi jezdzilem wszystkimi tymi srebrzankami na torze - mega zabawa http://www.directupload.net/file/d/3782/dau84oe7_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3782/zejewi8f_jpg.htm
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
zdjecie ze szkolenia i treningu w roznych sytacjach na drodze fajna zabawa http://www.directupload.net/file/d/3782/bf95atwo_jpg.htm http://s14.directupload.net http://s14.directupload.net/images/141021/bf95atwo.jpg <a href="http://www.directupload.net/file/d/3782/bf95atwo_jpg.h
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wiem sorry grzesiek - ale tutaj zaglada 99% userow wiec wiedzialem ze informacja bedzie konkretna
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
panowie jaka srednice maja pierscienie centrujace felg w b8 - 66,6 mm?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek podaj mi Twojeg maila na Priva to wysle Ci pare Pdf-ow z polaczeniami wiazek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
napisal ze auto sprzedal i gwint mu zostal wiec sprzedaje
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a to czy podpasi to nie wiem moga zapytac sprzedajacego co on na to moye ma jakies szczegolowe dane tylko to jest jak widac licytacja oni cene podbijaja do gory nie moge wkleic linka z aucji tam jest opis w linku skopiuj go do przegladarki bo je*** IE11 firmowy nie ogarnia tej zafajdanej funkcji avanta nie ma tylko same limuzyny wiec nie wiem czy podejdzie ...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek jak chcesz ten gwin dawaj znac bede w pl 10.10 moge zabrac ze soba
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
panowie uczyc sie i dzialac troche wlasnych pomyslow w zycie wprowadzic i jakos to leci aston mi sie jakos nie podoba
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tu nie chodzi tylko o spaliny uklad wydechowy wydluza sie podczas jazdy do 20mm to jest zaplanowane konstrukcyjnie przez producentow stad 10mm dookola rury zostawionego miejsca aby podczas odksztalcen termicznych wydechu mial miejsce i nie uszkodzil plastikow. Ja tez nie mam dpfa ale po przejechaniu 1000km wydech ma grubo ponad 200st na koncowce bo spaliny go caly czas nagrzewaja i po pewnym czasie juz nie zostaja schlodzone dostatecznie Ponoc aluminiowe nadkola byly zakladane w cezkich silnikach jak 2.7 czy 3.0 tdi by zredukowac wage calkowiya pojazdu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jesli koncowki sa spawane na rury wydechowe to trzeba by zaizolowac chyba ze jezdzisz tylko w krotkie trasy to nie bo niestety w dalszej trasie koncowka moze miec powyzej 200stopni i wtedy nastepuje termiczne odksztalcenie plastikow Jesli koncowki sa mocowane do zderzaka nie ma potrzeby izolacji bo spaliny nahrzewaja wnetrze koncowek ale nie w takim stopniu by plastik zdeformowac
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Dzieki
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Dzieki grzes ja to wszystko wiem tylko nie wiem czy kamerka dziala kurcze chce wstawic fotki ze szkolenia kierowcow 2dni raz AMG raz R8 ale jakos nie chca z telefonu sie wladowac teraz na ta nowa strone
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
bo nie cynkuja juz su***syny tylko farba idzie i to ta eko na bazie wodnej i musi gnic
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
merc na 4 osoby to duzy plus no i w obu jest potencjal na wiecej mocy
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
spoko jak bede dam znac ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 13:12 ---------- koncem roku chyba bedzie zmiana bo za duzo r8 juz jezdzi moj typ albo McLaren MP4-12C als Sportwagen/Coupé in Isernhagen albo Mercedes-Benz S 63 AMG 4M COUPE*HEAD-UP*TV*EDITION 1"*VOLL !!! als Sportwagen/Coupé in Volkmarsen b. Kassel zobaczymy co sie trafi w lepszej kasie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
panowie sam robilem z carbonu cos i polozyc to kur*stwo to naprawde sztuka zeby sie wlokna nie poprzesuwaly a efekt widze zarabisty wiec nie czepiajcie sie pier**l
-
Wakacje w Chorwacji
tak dokladnie tak tylko ja jade od jasla wiec u mnie wyglada inaczej niestety ruty nie moge skopiowac bo mam w pracy zblokowana przegladarke ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- mozna i bez autostrady z tym ze dla mnie to zbyt meczace i ciagle musisz uwazac bo czesto stoja wiec predkosc trzeba utrzywac 50 i 60 co mnie nie bardzo cieszy ja jade boczynmi jakies 70km i potem jak tylko jest droga szybkiego ruchu czy autostrada to wjezdzam na nia bo nie chce tracic zbyt wiele czasu na jazde