Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IRO293

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IRO293

  1. IRO293 odpowiedział(a) na miroy511 temat w Audi A4 B5
    Olej do skrzyni kup sobie lepiej w ASO,nie ma co na tym oszczędzać.
  2. otarcie jest delikatne,kilka rysek,może komuś by to nie przeszkadzało,ale mnie denerwuje.Miszka82 zerknę na tą pastę.
  3. Niedawno na moje auto spadła gałąz i zrobiła lekkie otarcie na tylnej lampie,dokładnie na lampce cofania,czy jest dostępna pasta do wypolerowania tego otarcia? :mysli:Czy jest to w ogóle możliwe?
  4. ja wymieniłem na philipsa,ale skoro wymieniałeś już parami to raczej to nie pomoże.Tak jak radzą koledzy,trzeba udać się do dobrego elektryka
  5. Moja rada,wymienić naraz obie żarówki,w moim przypadku to pomogło.Oczywiście kup droższe,nie najtańsze dostępne.
  6. mam dokładnie to samo,nie wiem co mam z tym zrobić? Radio gra normalnie,żadnych trzasków.
  7. przy 100-120 można zejść poniżej 5 przy płynnej jeździe w nocy :gwizdanie: ale w 140-150 to nie wierze. wczoraj zrobiłem 1000km na lokalnych 100-120 no to miałem 5.1 ale jak tylko wskoczyłem na autostrade i 140-160 to w oczach wskazówka spadała i 5.6 się na kompie zrobiło po 120km :gwizdanie: Ty masz kolego kombi i silnik AVF więc jest różnica :gwizdanie:
  8. Trasa nad morze i kawałek z powrotem (jazda w nocy,czyli bez korków) cały czas prędkości,autostrada 140-150 km/h lokalne trasy około 100-120 w samochodzie dwie osoby i bagaże,zrobiłem 904 km na 44,5 litra to wychodzi 4,922 na 100 km.
  9. Osobiście używam podgrzewania tylko przez chwile,dopóki w samochodzie jest zimno,po paru kilometrach jak już wnętrze jest nagrzane to wyłączam ogrzewanie foteli.Myślę,że nie warto inwestować
  10. ...Co nas Audimaniaców obchodzi jakiś tępy Seat?
  11. w ASO podobna cena,najpierw zapytaj w ASO.
  12. Ale z tymi usterkami to chyba trochę przesadzają
  13. nie szlifuj tak bo lakier zedrzesz
  14. można też ilość wlanego paliwa podzielić przez przejechane kilometry i pomnożyć przez 100 = spalanie
  15. ja dopiero urlop 5 lipca 5 tyg a poza tym wk***ia mnie coraz droższe paliwo i dziury w drogach! A te fiuty na stołkach tylko w ch.... lecą i kasę z nas zdzierają!! angry
  16. wk***ia mnie coraz droższe paliwo i dziury w drogach! A te fiuty na stołkach tylko w ch.... lecą i kasę z nas zdzierają!!
  17. zaraz zrobie skan niedowiarki [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________ zaraz zrobie skan niedowiarki http://img708.imageshack.us/img708/8665/instrukcjaaudia4.jpg pisze jak BYK ok.70L czyli OKOŁO!
  18. według instrukcji twoje auto ma zbiornik paliwa o pojemności około 70 litrów. tzn . jak "około"?? kazdy pisze co innego, zaraz ktoś palnie ze około 100 a drugi mu przytaknie, jest chyba jakaś określona pojemność zbiornika a nie około masz oryginalną instrukcję do audi?! Tam w pojemności zbiornika pisze,że około 70 litrów,albo w innym typie około 66,najpierw sprawdz a pózniej marudz!
  19. według instrukcji twoje auto ma zbiornik paliwa o pojemności około 70 litrów.
  20. to co ty kolego masz zbiornik paliwa o pojemności 76 litrów? coś tu się bardzo nie zgadza :gwizdanie:
  21. Masz rację,nie w każdej b6 jest pokazywane chwilowe spalanie,tylko w wersji z pełnym fisem,czyli przełącznik wycieraczek itd itp... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
  22. Pierwsze słyszę,że w dieslu jest ssanie
  23. Broń Panie Boże od myjni automatycznej! Po kilkunastu myciach widoczne rysy od szczotek! Tylko własnoręczne mycie,najpierw spłukanie myjką,np karcherem, póżniej szampon z woskiem,spłukanie i wytarcie do sucha miękką szmatką,i tak co tydzień (podstawa to porządne spłukanie piachu)
  24. Po prostu jakiś fiut wymyślił zmianę w logo zgarnął za to kasę i już! Nie ważne co inni o tym myślą!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.