Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IRO293

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IRO293

  1. Do pracy 11km w jedną stronę, czasami po miejscu 5 do 20km rzadko długie trasy.
  2. Cześć, przebieg 91 tyś jazda umiarkowana, wartość popiołu olejowego, nie mam pojęcia.
  3. Witam! Tak jak w temacie, trasy krótkie, do pracy 11km. Mam kostkę DPF CONTROL która informuje, że nastepuje wypalanie, dzieje się tak przy 23 gr sadzy, jak się wypali zostaje 6 gramów. Dodam tylko, że silnik długo się nagrzewa, 90 st łapie po 20km, podczas temp na zewnątrz +2 Macie jakieś sugestie? Pozdrawiam!
  4. Tytuł zmienił moderator, a o klepaniu pisze w pierwszym poscie!
  5. Ludzie! Klepie podobnie do zaworów! Słyszeliście kiedyś klepiące zawory? To jest właśnie taki dźwięk! Skończcie już z tym cykaniem...
  6. Cześć! Ma ktoś? Jak się prezentuje? Teraz mam 245/40/18 zastanawiam się nad kupnem drugiego kompletu na zimę ale 17"
  7. Cześć! Kupiłem auto miesiąc temu jeździ na castrol edge prof 0 w 30 i moje pytanie, jeździć czy zmienić na inny? Zawsze jeździłem na mobilach.
  8. Odgłos podobny do cykamia, klepania zaworów. Faktycznie mniej słyszalne jak jest zagrzany albo na zewnątrz cieplej
  9. Obstawiałbym wtryskiwacze, dwumas raczej nie, przebieg 88 tyś
  10. Słychać to podczas jazdy, klepanie podobne do klepania zaworów, nie da się nagrać bo to nie słychać aż tak mocno.
  11. Cześć! Podczas przyspieszania delikatne klepanie w zakresie 1200 1800 obrotów. Też tak macie? Czy jak najpredzej na serwis?
  12. No lipa, bo w mojej b6 z 2003r zbiera idealnie. A tutaj obie stony ?
  13. Cześć! Tak jak w temacie Można temu zaradzić? Może trzeba coś wymienić? ?
  14. Witam! Sytuacja wygląda tak, że najpierw szybciej odpalił na po wcześniejszym uruchomieniu zapłonu, tak jak zasugerował RALF76 Ale teraz pali od strzała bez względu na to ile stoi i czy włączam najpierw zapłon czy nie? W między czasie wypalił się DPF, może to ma jakieś znaczenie? ? Wiem, że nic nie wiem, ale dzięki za sugestie! Pozdro!
  15. Ok! Testujemy dalej ?
  16. Zrobiłem dzisiaj wvten sposób i zapalił bez długiego kręcenia. Teraz nasuwa się pytanie dlaczego tak się dzieje? Skoro w instrukcji nie ma o takim odpalaniu mowy. Zrobię jeszcze kilka testów w kolejne dni.
  17. Zrobię tak i dam znać...
  18. Audi a4 b9 sedan 2.0 tdi 190km. Cześć! Mam auto drugi tydzień, ale zauważyłem, ze jak postoi kilka, kilkanaście godzin to musi chwilę pokręcić zanim odpali, później juz zapala normalnie. Takie wrażenie jakby paliwo się cofalo, czy coś w tym rodzaju... Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam
  19. Cześć! Zauważyłem dziś rano po odpaleniu delikatne falowanie obrotów na jałowym. A4b9 2.0 190 km 87 000 przebieg. A może to normalne? ?
  20. To gdzieś w ustawieniach znajdę?
  21. Cześć! Ja się podłączę z pytamiem o utrzymywanie prędkości za pojazdem, czy jest taka możliwość?
  22. Cześć! Dawno mnie tu nie było! W 2008 kupilem moje pierwsze Audi b6 sedan ? teraz czas na A 4b9 sedan kupione kilka dni temu ? Pozdrawiam forumowiczów!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.