Treść opublikowana przez IRO293
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Do pracy 11km w jedną stronę, czasami po miejscu 5 do 20km rzadko długie trasy.
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć, przebieg 91 tyś jazda umiarkowana, wartość popiołu olejowego, nie mam pojęcia.
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam! Tak jak w temacie, trasy krótkie, do pracy 11km. Mam kostkę DPF CONTROL która informuje, że nastepuje wypalanie, dzieje się tak przy 23 gr sadzy, jak się wypali zostaje 6 gramów. Dodam tylko, że silnik długo się nagrzewa, 90 st łapie po 20km, podczas temp na zewnątrz +2 Macie jakieś sugestie? Pozdrawiam!
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Tytuł zmienił moderator, a o klepaniu pisze w pierwszym poscie!
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Ludzie! Klepie podobnie do zaworów! Słyszeliście kiedyś klepiące zawory? To jest właśnie taki dźwięk! Skończcie już z tym cykaniem...
-
Opona 225/50/17 na zimę do Audi A4 B9
Cześć! Ma ktoś? Jak się prezentuje? Teraz mam 245/40/18 zastanawiam się nad kupnem drugiego kompletu na zimę ale 17"
-
Olej silnikowy do Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć! Kupiłem auto miesiąc temu jeździ na castrol edge prof 0 w 30 i moje pytanie, jeździć czy zmienić na inny? Zawsze jeździłem na mobilach.
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Odgłos podobny do cykamia, klepania zaworów. Faktycznie mniej słyszalne jak jest zagrzany albo na zewnątrz cieplej
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
88 tyś
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Obstawiałbym wtryskiwacze, dwumas raczej nie, przebieg 88 tyś
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Słychać to podczas jazdy, klepanie podobne do klepania zaworów, nie da się nagrać bo to nie słychać aż tak mocno.
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Cześć! Podczas przyspieszania delikatne klepanie w zakresie 1200 1800 obrotów. Też tak macie? Czy jak najpredzej na serwis?
-
Boczne szyby w Audi A4 B9 słabo zbierają wodę podczas opuszczania
No lipa, bo w mojej b6 z 2003r zbiera idealnie. A tutaj obie stony ?
-
Boczne szyby w Audi A4 B9 słabo zbierają wodę podczas opuszczania
VID_20240930_061039.mp4
-
Boczne szyby w Audi A4 B9 słabo zbierają wodę podczas opuszczania
Cześć! Tak jak w temacie Można temu zaradzić? Może trzeba coś wymienić? ?
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Witam! Sytuacja wygląda tak, że najpierw szybciej odpalił na po wcześniejszym uruchomieniu zapłonu, tak jak zasugerował RALF76 Ale teraz pali od strzała bez względu na to ile stoi i czy włączam najpierw zapłon czy nie? W między czasie wypalił się DPF, może to ma jakieś znaczenie? ? Wiem, że nic nie wiem, ale dzięki za sugestie! Pozdro!
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Ok! Testujemy dalej ?
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Zrobiłem dzisiaj wvten sposób i zapalił bez długiego kręcenia. Teraz nasuwa się pytanie dlaczego tak się dzieje? Skoro w instrukcji nie ma o takim odpalaniu mowy. Zrobię jeszcze kilka testów w kolejne dni.
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Zrobię tak i dam znać...
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Audi a4 b9 sedan 2.0 tdi 190km. Cześć! Mam auto drugi tydzień, ale zauważyłem, ze jak postoi kilka, kilkanaście godzin to musi chwilę pokręcić zanim odpali, później juz zapala normalnie. Takie wrażenie jakby paliwo się cofalo, czy coś w tym rodzaju... Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
IRO293 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF47LA031334
-
Falowanie obrotów na zimnym w A4 B9 2.0TDI
Cześć! Zauważyłem dziś rano po odpaleniu delikatne falowanie obrotów na jałowym. A4b9 2.0 190 km 87 000 przebieg. A może to normalne? ?
-
Funkcja Limiter w tempomacie A4 B9
To gdzieś w ustawieniach znajdę?
-
Funkcja Limiter w tempomacie A4 B9
Cześć! Ja się podłączę z pytamiem o utrzymywanie prędkości za pojazdem, czy jest taka możliwość?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Dawno mnie tu nie było! W 2008 kupilem moje pierwsze Audi b6 sedan ? teraz czas na A 4b9 sedan kupione kilka dni temu ? Pozdrawiam forumowiczów!