-
Ubywanie płynu chłodniczego w Audi A4 B8 2.0 TDI
Będę wymieniła olej za niedługo to zajrzę natomiast na bagnecie olej ma normalna konsystencję i barwę. Ilość oleju również się zgadza. Rok temu wymieniałem i było delikatnie ponad MAX i tak jest teraz. Wcześniej auto nie zjadało oleju więc nie podejrzewam żeby akurat teraz coś się zmieniło Niestety sam nie mam kanału a dół mam cały zabudowany. Albo przy wymianie oleju gdy i tak dół będę musiał odkręcić położę się i popatrzę dokładniej albo gdzieś podjadę na kanał i dam znać
-
Ubywanie płynu chłodniczego w Audi A4 B8 2.0 TDI
Żadnego dymu ani na zimnym ani na ciepłym, kompletnie nic się nie zmieniło. Gdybym nie otworzył maski to bym nie wiedział że coś jest nie tak
-
Ubywanie płynu chłodniczego w Audi A4 B8 2.0 TDI
Cześć, Autko posiadam 3 lata i zauważyłem, że raz jak doleję do MAX płynu chłodniczego to po około roku jest na MIN więc dolewam, natomiast po tegorocznej srogiej zimie (auto stało czasami parę dni na zewnątrz) musiałem dolać aż 800(!)ml. Sprawdziłem korek oleju i jest "czysty", bez żadnych dziwnych nalotów. Żadnych wycieków nie ma, chociaż od dołu mam zabudowane i po zimie jeszcze tego nie rozkręcałem, natomiast do tej pory jak musiałem robić te "niewielkie" dolewki to jak patrzyłem to silnik od spodu był suchy. Gdzie powinienem szukać ewentualnej usterki, od czego zacząć? Pozdrawiam.
-
damianww obserwuje zawartość Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR? , Ubywanie płynu chłodniczego w Audi A4 B8 2.0 TDI , Likwidacja szkody tylnych drzwi w Audi A4 B8 S-line 2015 i 3 innych
-
Likwidacja szkody tylnych drzwi w Audi A4 B8 S-line 2015
Jak skorzystam z tej opcji to nie wpłynie to negatywnie na ewentualne późniejsze odwołanie?
-
Likwidacja szkody tylnych drzwi w Audi A4 B8 S-line 2015
Witam. W niedzielę oberwały drzwi od mojego samochodu. Ile realnie mogę otrzymać za takie uszkodzenia od ubezpieczyciela TUZ? Druga sprawa, że wczoraj przyjęli zgłoszenie, potem SMS, żeby czekać na kontakt ze strony likwidatora, potem informacja że mogę szybko zlikwidować szkodę wysyłając zdjęcia w aplikacji, a dziś "Link do przesłania zdjęć pojazdu jutro straci ważność. Uruchom go i prześlij zdjęcia niezbędne do wyliczenia wysokości odszkodowania". Czy faktycznie muszę przesyłać te zdjęcia czy może to taki "chwyt" żebym sam wycenił szkodę? A może dobrze samemu wycenić szkodę i jak kwota będzie zaniżona to odrzucić i wtedy czekać na kontakt? Pozdrawiam.
-
Uszkodzone tylne drzwi Audi A4 B8 S-line 2015
Witam. W niedzielę oberwały drzwi od mojego samochodu. Ile realnie mogę otrzymać za takie uszkodzenia od ubezpieczyciela TUZ? Druga sprawa, że wczoraj przyjęli zgłoszenie, potem SMS, żeby czekać na kontakt ze strony likwidatora, potem informacja że mogę szybko zlikwidować szkodę wysyłając zdjęcia w aplikacji, a dziś "Link do przesłania zdjęć pojazdu jutro straci ważność. Uruchom go i prześlij zdjęcia niezbędne do wyliczenia wysokości odszkodowania". Czy faktycznie muszę przesyłać te zdjęcia czy może to taki "chwyt" żebym sam wycenił szkodę? A może dobrze samemu wycenić szkodę i jak kwota będzie zaniżona to odrzucić i wtedy czekać na kontakt? Pozdrawiam.
-
Poziom oleju w Audi A4 B8 150KM CSUA
-
Poziom oleju w Audi A4 B8 150KM CSUA
Podejrzewam ze w obiegu cos zostalo
-
Poziom oleju w Audi A4 B8 150KM CSUA
Kupiłem dziś, z tego linku. Jak zmierzę to napiszę.
-
Poziom oleju w Audi A4 B8 150KM CSUA
Właśnie ten kupiłem. Dziś robię trasę, mam nadzieję, że ten max jest jeszcze w normie
-
Poziom oleju w Audi A4 B8 150KM CSUA
Jakby było za dużo to wyskoczyła by stosowna informacja?
-
Poziom oleju w Audi A4 B8 150KM CSUA
Witam. 2 dni temu wymieniałem olej, stała procedura. Wlałem 4,4l i po rozgrzaniu silnika wchodzę w poziom oleju na MMI i pokazuje mi MAX. Beż żadnej informacji, że jest za dużo oleju czy coś. Czy w związku z tym mam upuszczać olej? Chciałem kupić bagnet ale jak szukam to do CSUA są jakieś inne? Znalazłem zaślepkę na bagnet tylko teraz, który będzie pasował. Masakra z tym poziomem oleju w MMI... Pozdrawiam. EDIT. kod zaślepki to: 03L 115 418 A Znalazłem bagnet, który rzekomo pasuje do CSUA ale poniżej jest informacja: Nie pasuje do samochodów posiadających zaślepkę miarki poziomu oleju
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam. Czy szampon Tenzi Neutro będzie okej do umycia auta? Na lakierze zebrał się proszek od myjni bezdotykowej. Nie chce porysować autka bo półtorej roku temu było pięknie wypolerowane I drugie pytanie: czy jest sens nakładać wosk? Jaka szanse, że porysuje lakier?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Witam. Posiadam auto ze 150-konnym silnikiem CSUA. Czas na wymianę oleju. W książeczce poprzedni właściciel zapisał Full Synth Longlife 5w30 (auto z Belgii). Do tej pory używałem Valvoline Synpower XL-III C3 5W30 ale kultura pracy silnika się pogorszyła. Ktoś może się wypowiedzieć o tym oleju? Nie wiem czy to wina miejsca z którego kupiłem (motostacja) czy może samego oleju. W sklepie Motostacja jest za ~160zł za 5 litrów a w oficjalnym sklepie Valvoline za 220zł (tam jest dopisek Xtreme ale wydaje mi się że to to samo)? A może jakiś inny olej? Pozdrawiam! Motostacja: allegro.pl ALLEGRO.PL Oficjalny sklep Valvoline: allegro.pl ALLEGRO.PL EDIT A może ten Millers? Patrzę że dobre ma opinie
-
Czym usunąć nalot z lakieru?
Okey. Najzwyklejszy płyn do mycia samochodu wystarczy? Nie oczekuje cudów, tylko żeby to odmyć
damianww
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta