Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

tak to wy i czarna ramka grilla? :polew:

:chytry:

może koledze się coś pomyliło ... o tej porze to musieliśmy być my bo reszta się zgadza :mysli:

No to może mi się przywidziała ta ramka :polew: :polew: :polew:

to byliśmy MY :decayed:

sorki, że Cie Fudi nie widziałem, ale chodnikiem szła fajna d*pa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponownie pozdrawiam dwóch kierowników A4 którzy zostawili wczoraj późnym wieczorem samochody zaparkowane pod Silesią od strony Saturna na tym parkingu. Srebrne B5 w sedanie, czarne środki lamp, numery SK, ramki klubowe oraz srebrny avant B5 z "Quattro" na grillu także na SK, przyznać się kto to, bo byłem na 2 ostatnich spotach i nie kojarzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pozdrawiam dwóch kierowników A4 którzy zostawili wczoraj późnym wieczorem samochody zaparkowane pod Silesią od strony Saturna na tym parkingu. Srebrne B5 w sedanie, czarne środki lamp, numery SK, ramki klubowe oraz srebrny avant B5 z "Quattro" na grillu także na SK, przyznać się kto to, bo byłem na 2 ostatnich spotach i nie kojarzę :gwizdanie:

nie pojawiają się na spotach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Rybniku na ul.Wodzisławskiej widziana czarna B7 w sedanie z rej KR...EJ :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów na parkingu pod Silesią od strony Tesco ten sam chyba sedan B5 srebrny tylko dziś widziałem tył samochodu, rejestracja SK, tylne lampy red-white (clear) depo chyba, 1.8T, naklejka klubowa na klapie + ramki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów na parkingu pod Silesią od strony Tesco ten sam chyba sedan B5 srebrny tylko dziś widziałem tył samochodu, rejestracja SK, tylne lampy red-white (clear) depo chyba, 1.8T, naklejka klubowa na klapie + ramki :hi:

to będzie kolega który już na spoty nie jeździ A4 Siano :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów na parkingu pod Silesią od strony Tesco ten sam chyba sedan B5 srebrny tylko dziś widziałem tył samochodu, rejestracja SK, tylne lampy red-white (clear) depo chyba, 1.8T, naklejka klubowa na klapie + ramki :hi:

to będzie kolega który już na spoty nie jeździ A4 Siano :gwizdanie:

on jeszcze żyje ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Jakieś czarne B6 w avancie na blatach SG pod moim domem... krzywo stało jakby miało z jednej strony koła 16 a z drugiej 19... :decayed:

A jako iz kupiłem sobie lustrzanke na wczasy na ktore jednak nie jade to prosze... szpiegowskie foto...

DSC_0166.jpg

image.jpg

DSC_0169.jpg

Oni cos kombinują.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

P.S. Fotki słabej jakosci ze względu iz były robione na szybko i zostały skompresowane dla potrzeb wrzucenia na forum... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 14.40 - widiany w oknie mojego rodzinnego domu kaczy łeb mojego brata z aparatem z odpustu w ręku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 14.40 - widiany w oknie mojego rodzinnego domu kaczy łeb mojego brata z aparatem z odpustu w ręku

:ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario niezłe foty :>

czyżby Czester mierzył RS4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 14.40 - widiany w oknie mojego rodzinnego domu kaczy łeb mojego brata z aparatem z odpustu w ręku

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ok godz. 15 widziany w Knurowie... jadący do dziadka dimana... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widziany kolega na blachach STA i ramkach klubowych b5 sedan i depo z tyłu w cze-wie w alejach jak stał i konopiskach jak jechał :kox:

to rakieta Gregorego zapewne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co on robił w czewie zderzak z rs-a fajny :slina:

jeździ tam po mleko :wink4:

Dzisiaj koło 15, w Knurowie, widziany jakiś mały szpetny buc w fioletowym nissanie

:polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni :decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:36_________________________________________________Sie lubi kakałko na śniadanko to trza po bańkę gonić po południu :gwizdanie: :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ciemny b6 avant, kolo godziny 19:23 jechal od strony brzezinki i skrecal na brzeczkach przy krzyzu na plac rady europy :decayed:

jeżeli na SM.... i pełen sline to pewnie Pajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ciemny b6 avant, kolo godziny 19:23 jechal od strony brzezinki i skrecal na brzeczkach przy krzyzu na plac rady europy :decayed:

jeżeli na SM.... i pełen sline to pewnie Pajda

to już wiem gdzie się mam czaić żeby mu go dupnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...