Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj okolo 20.00 na knurowie Egon na skrzyżowaniu ulicy 1maja i kosmonautów koło małego tesco :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj okolo 20.00 na knurowie Egon na skrzyżowaniu ulicy 1maja i kosmonautów koło małego tesco :hi:

tam u Was, to każde wyjście z domu jest rownoznaczne z tym, że spotkasz kogoś z forum :polew:

Opublikowano

dzisiaj okolo 20.00 na knurowie Egon na skrzyżowaniu ulicy 1maja i kosmonautów koło małego tesco :hi:

tam u Was, to każde wyjście z domu jest rownoznaczne z tym, że spotkasz kogoś z forum :polew:

no powiem ci ze nie jest tak do konca chodz jest w tym troche prawdy :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj okolo 20.00 na knurowie Egon na skrzyżowaniu ulicy 1maja i kosmonautów koło małego tesco :hi:

dokladnie potwierdzam :) [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 15:11_________________________________________________

Wczoraj około 18.20 Egon w Gliwicach pociskał w stronę Knurowa[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:23_________________________________________________Dzisiaj koło 15 Arek w Rybniku na Wiejskiej (tak mi się przynajmniej wydawało że to byłeś ty)

Dokladnie :) nie widzialem Cie:P

Stałem na przeciwko jak skręcałeś w prawo z Kochanowskiego na Rybnicką :)

aha to nie zauwazylem ale dokladnie to bylem ja:P

Opublikowano

wczoraj w Rudzie Śląskiej na parkingu Lidla przy ul. Obrońców Westerplatte widziane B5 avant rej. SL .... kolor granat na klubowych ramkach

Opublikowano

Miron, dzisiaj na A4 i DK88, napisze krótko: chyba nie miał czasu :decayed:

Opublikowano

zielone b5 avant SM na parkingu żwirowym pod KWK "Mysłowice-Wesoła" :wink4:

Opublikowano

Ciemne B6 na klubowych ramkach często parkuje przy GANINEXie w K-ce na tablicach SO....

Who is this :decayed:

Opublikowano

wczoraj w Rudzie Śląskiej na parkingu Lidla przy ul. Obrońców Westerplatte widziane B5 avant rej. SL .... kolor granat na klubowych ramkach

to moje.. na siłowni byłem :embarrassed:

wczoraj na trasie na Tychy przeleciał obok mojej firmówki Kędzior.. no co jak co ale żeby tak sie do roboty spieszyć?? :mysli: Muszą Ci tam na serio nieźle płacić :tongue4:

Opublikowano

wczoraj na trasie na Tychy przeleciał obok mojej firmówki Kędzior.. no co jak co ale żeby tak sie do roboty spieszyć?? :mysli:Muszą Ci tam na serio nieźle płacić :tongue4:

:mysli: nieprzypominam sobie zebym szybko jechal :mysli:

no normalnie kokosy :nabijasie::disgust:

Opublikowano

no dobra może mi sie wydawało że jechałem szybko bo fabia załadowana po dach pewnie szybka nie jest.. :mysli:

Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to nie on :wink4:
Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to nie on :wink4:

kędzior ma rację, Stanley ma zawsze taki nakałt po sobocie, że w niedziele nie wsiada za kółko

Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

tak to wy i czarna ramka grilla? :polew:
Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

tak to wy i czarna ramka grilla? :polew:

:chytry:

może koledze się coś pomyliło ... o tej porze to musieliśmy być my bo reszta się zgadza :mysli:

Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

tak to wy i czarna ramka grilla? :polew:

:chytry:

może koledze się coś pomyliło ... o tej porze to musieliśmy być my bo reszta się zgadza :mysli:

No to może mi się przywidziała ta ramka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

tak to wy i czarna ramka grilla? :polew:

:chytry:

może koledze się coś pomyliło ... o tej porze to musieliśmy być my bo reszta się zgadza :mysli:

No to może mi się przywidziała ta ramka :polew: :polew: :polew:

:bicz::wink4:
Opublikowano

Bodajże Stanley, czarne B5 w avancie, czarna ramka grilla, widziany o 16:55 na Sokolskiej jechał w stronę Oblatów, minęliśmy się na światłach, tyle że ja jechałem w stronę Chorzowskiej :hi:

to my, to my ! :dance:

tak to wy i czarna ramka grilla? :polew:

:chytry:

może koledze się coś pomyliło ... o tej porze to musieliśmy być my bo reszta się zgadza :mysli:

tak zapie.... ści, oczywicie do 3000 rpm, że się światło na ramce zagieło i widział czarną :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.