Treść opublikowana przez Majkel_83
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Temat widzę się rozwinął w temacie spalania, a jak wiadomo w silnikach turbo spalanie różni się dość znacznie, bo każdy ma inną nogę i nawyki jazdy. Dlatego ponownie zapytam, bo mocno zastanawiam się czy nie sprowadzić dla siebie z USA 2.0 TFSI Q po przejrzeniu naszego "bogatego" rynku.... Czy coś różni same silniki i części (poza zderzakami, licznikami w milach etc.) z wersji amerykańskiej i europejskiej? np. w stanach mają inne paliwo, możliwe że pompa, program będzie wymagał zmian? jakieś doświadczenia, sugestie?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
pozwolę sobie się podpiąć pod temat, bo aktualnie się rozglądam za 2.0T Q i widzę że jest masa aut sprowadzonych z US. Czymś się różnią wersje US od EU? Pomijając skrzynię biegów i zderzaki...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj koło 21-22 na stacji benzynowej samoobsługowej koło makro/mc donalda w sosnowcu widziane wypucowane czerwone b6 kombi
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś w Sosnowcu na zjeździe na trasę w okolicach Auchan w kierunku na Makro widziane szalone B6 na klubowych ramkach (jeśli dobrze dojrzałem ) w kolorze grafitowym, rejestracja SD....
-
[B6 AVF] B6 Quattro by Prince
ładna seria, cieżko wyrwać 1.9 tdi w quattro pomalować dokładki i zyska od razu na wyglądzie
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
no o zderzaku tylnym pomyśle, ale teraz czas na program w najbliższym czasie także pranie tapicery, bo utraciła blask i połysk \ phyton trzeba się wkońcu sprawdzić, ciekaw jestem jak jak to jeździ po programie
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
racja, oszukuje bo tworzy taką swoistą głębie, zrobię foto to wstawie, ale koła chowają się jak seryjne gdzieś 2 cm w nadkole
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
tak jak obiecałem, na nowych kołach: felgi mają ET 45, ładować dystans?
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
Idąc tropem zawodowych rezaczy, czas na zmiany u mnie: Nowe felgi Tomason 18"x8,5j Pomalowałem kratki z przedniego grilla oraz znaczek na czarny fortepian: zamontowałem też LEDY w podświetlenie tylnej rejestracji, fotki niebawem auto na felach zaprezentuje mam nadzieje przed weekendem
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
te RS-y strasznie "gubią" rozmiar w 18 calach i dobrze wyglądają dopiero od 19" - takie moje skromne zdanie drugie ładne, tylko tak jak piszecie...trochę już obcykane może jakiś inny wzór? może RS6?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To bylem ja dobrze skojarzyłem auto pzdr
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
"- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)" myślałem że wszystkie to mają swoją drogą, czasem wnerwiające to jest... te ledy w postojówkach wytrzymałe? fura 1 klasa
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj na Rozdzieńskiego w kierunku Katowic widziane niebieskie B5 sedan rej.SM.... ledowe lampy z tyłu, czarne szyby no i kierownik chyba się spieszył bo poboczem już szedł przed IKEĄ
-
Znaczenie ET Felgi
225/40 R18 felga 8,5 cala, et 45, podejdzie do b6 avant? ori zawias s-line rozumiem że koło się schowa względem ori R18 8 cali szer. o 2 mm?
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
bardzo ładna sztuka, aż dziw bierze, że manual... jak hamerykanie ogarnęli zmianę biegów
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
widziane wczoraj w Będzinie na Ksawerze, zielone-jasne B5, na felgach MAM, rej. SBE 12.... około 17 godz...
-
Spoty Katowice i okolice
tzw. kierownik wycieczki, który wszystko wszystkim uświadamia następnego dnia i robi dokumentację video-fotograficzną?
-
Spoty Katowice i okolice
hehehe, to ten mój ulubiony w takim razie gorzej jak potem nikt nic nie pamieta
-
Spoty Katowice i okolice
z tym a3 klubem to roznie bo czasami przyjezdzalo duzo wiecej aut, teraz są połączone spoty w czwartki a3 klubu i audi śląsk, na które czasami przyjeżdzam, w lato jak są ściganki to bywa kilkadziesiąt audic... sezon się zaczyna będzie lepiej może mi się też wkońcu uda przybyć na wtorkowy spot a4... zły dzień został wybrany bo wtorki to ciężka sprawa dla mnie
-
[ALL B6] 18'' SLINE 235/40 czy 225/40 do TDIka
Mam teraz ten sam dylemat, jeździłem na 235/40 R18 na 8 calowej feldze i uważam, że to zbyt szeroki kapeć na tą felgę, pomijając kwestie noszenia na koleinach bo pewnie podobnie będzie na 225, ale mimo wszystko opona wygląda na balon i rozmiar 18" nieco się gubi na aucie... Wiadomo, że felga będzie bardziej odsłonięta, ale bez przesady, da się jeździć, a wygląd dużo lepszy.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj i dziś, widziany czarny avant B6, na pięknych 19" felgach, ramki klubowe rej. SBE... w dąbrowie górniczej, przy salonie samochodowym Peugeot (chyba:)) koło stacji JET na Piłsudskiego
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj w Rudzie Śląskiej na parkingu Lidla przy ul. Obrońców Westerplatte widziane B5 avant rej. SL .... kolor granat na klubowych ramkach
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
kozak maślak jak dla mnie zderzaki s4 wyglądają mistrz, ale decyzja Twoja
-
[ALL B6] Mój skromny nabytek
bardzo ładna sztuka, dobrze że manual kiedyś miałem przyjemność stanąć z podobnym na kresce tylko że w automacie i nie dał rady 250 konnemu s3, co mnie trochę zdziwiło, ale dźwięk silnika jest konkret, sprawdź moc, może trzyma
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
ja w styczniu dozbieram kasiore i też będę chętny na program ktoś tu jeszcze został czy wpisywać się na listę Golfów? czy to ma jakieś znaczenie skoro tu też jest wynegocjowana ta sama cena?