-
Zalety i wady 2.0TFSI
Temat widzę się rozwinął w temacie spalania, a jak wiadomo w silnikach turbo spalanie różni się dość znacznie, bo każdy ma inną nogę i nawyki jazdy. Dlatego ponownie zapytam, bo mocno zastanawiam się czy nie sprowadzić dla siebie z USA 2.0 TFSI Q po przejrzeniu naszego "bogatego" rynku.... Czy coś różni same silniki i części (poza zderzakami, licznikami w milach etc.) z wersji amerykańskiej i europejskiej? np. w stanach mają inne paliwo, możliwe że pompa, program będzie wymagał zmian? jakieś doświadczenia, sugestie?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
pozwolę sobie się podpiąć pod temat, bo aktualnie się rozglądam za 2.0T Q i widzę że jest masa aut sprowadzonych z US. Czymś się różnią wersje US od EU? Pomijając skrzynię biegów i zderzaki...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj koło 21-22 na stacji benzynowej samoobsługowej koło makro/mc donalda w sosnowcu widziane wypucowane czerwone b6 kombi
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś w Sosnowcu na zjeździe na trasę w okolicach Auchan w kierunku na Makro widziane szalone B6 na klubowych ramkach (jeśli dobrze dojrzałem ) w kolorze grafitowym, rejestracja SD....
-
[B6 AVF] B6 Quattro by Prince
ładna seria, cieżko wyrwać 1.9 tdi w quattro pomalować dokładki i zyska od razu na wyglądzie
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
no o zderzaku tylnym pomyśle, ale teraz czas na program w najbliższym czasie także pranie tapicery, bo utraciła blask i połysk \ phyton trzeba się wkońcu sprawdzić, ciekaw jestem jak jak to jeździ po programie
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
racja, oszukuje bo tworzy taką swoistą głębie, zrobię foto to wstawie, ale koła chowają się jak seryjne gdzieś 2 cm w nadkole
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
tak jak obiecałem, na nowych kołach: felgi mają ET 45, ładować dystans?
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
Idąc tropem zawodowych rezaczy, czas na zmiany u mnie: Nowe felgi Tomason 18"x8,5j Pomalowałem kratki z przedniego grilla oraz znaczek na czarny fortepian: zamontowałem też LEDY w podświetlenie tylnej rejestracji, fotki niebawem auto na felach zaprezentuje mam nadzieje przed weekendem
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
te RS-y strasznie "gubią" rozmiar w 18 calach i dobrze wyglądają dopiero od 19" - takie moje skromne zdanie drugie ładne, tylko tak jak piszecie...trochę już obcykane może jakiś inny wzór? może RS6?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To bylem ja dobrze skojarzyłem auto pzdr
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
"- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)" myślałem że wszystkie to mają swoją drogą, czasem wnerwiające to jest... te ledy w postojówkach wytrzymałe? fura 1 klasa
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj na Rozdzieńskiego w kierunku Katowic widziane niebieskie B5 sedan rej.SM.... ledowe lampy z tyłu, czarne szyby no i kierownik chyba się spieszył bo poboczem już szedł przed IKEĄ
-
Znaczenie ET Felgi
225/40 R18 felga 8,5 cala, et 45, podejdzie do b6 avant? ori zawias s-line rozumiem że koło się schowa względem ori R18 8 cali szer. o 2 mm?
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
bardzo ładna sztuka, aż dziw bierze, że manual... jak hamerykanie ogarnęli zmianę biegów