Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Majkel_83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Majkel_83 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Temat widzę się rozwinął w temacie spalania, a jak wiadomo w silnikach turbo spalanie różni się dość znacznie, bo każdy ma inną nogę i nawyki jazdy. Dlatego ponownie zapytam, bo mocno zastanawiam się czy nie sprowadzić dla siebie z USA 2.0 TFSI Q po przejrzeniu naszego "bogatego" rynku.... Czy coś różni same silniki i części (poza zderzakami, licznikami w milach etc.) z wersji amerykańskiej i europejskiej? np. w stanach mają inne paliwo, możliwe że pompa, program będzie wymagał zmian? jakieś doświadczenia, sugestie?
  2. Majkel_83 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    pozwolę sobie się podpiąć pod temat, bo aktualnie się rozglądam za 2.0T Q i widzę że jest masa aut sprowadzonych z US. Czymś się różnią wersje US od EU? Pomijając skrzynię biegów i zderzaki...
  3. wczoraj koło 21-22 na stacji benzynowej samoobsługowej koło makro/mc donalda w sosnowcu widziane wypucowane czerwone b6 kombi
  4. dziś w Sosnowcu na zjeździe na trasę w okolicach Auchan w kierunku na Makro widziane szalone B6 na klubowych ramkach (jeśli dobrze dojrzałem ) w kolorze grafitowym, rejestracja SD....
  5. ładna seria, cieżko wyrwać 1.9 tdi w quattro pomalować dokładki i zyska od razu na wyglądzie
  6. no o zderzaku tylnym pomyśle, ale teraz czas na program w najbliższym czasie także pranie tapicery, bo utraciła blask i połysk \ phyton trzeba się wkońcu sprawdzić, ciekaw jestem jak jak to jeździ po programie
  7. racja, oszukuje bo tworzy taką swoistą głębie, zrobię foto to wstawie, ale koła chowają się jak seryjne gdzieś 2 cm w nadkole
  8. tak jak obiecałem, na nowych kołach: felgi mają ET 45, ładować dystans?
  9. Idąc tropem zawodowych rezaczy, czas na zmiany u mnie: Nowe felgi Tomason 18"x8,5j Pomalowałem kratki z przedniego grilla oraz znaczek na czarny fortepian: zamontowałem też LEDY w podświetlenie tylnej rejestracji, fotki niebawem auto na felach zaprezentuje mam nadzieje przed weekendem
  10. te RS-y strasznie "gubią" rozmiar w 18 calach i dobrze wyglądają dopiero od 19" - takie moje skromne zdanie drugie ładne, tylko tak jak piszecie...trochę już obcykane może jakiś inny wzór? może RS6?
  11. To bylem ja dobrze skojarzyłem auto pzdr
  12. "- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)" myślałem że wszystkie to mają swoją drogą, czasem wnerwiające to jest... te ledy w postojówkach wytrzymałe? fura 1 klasa
  13. dzisiaj na Rozdzieńskiego w kierunku Katowic widziane niebieskie B5 sedan rej.SM.... ledowe lampy z tyłu, czarne szyby no i kierownik chyba się spieszył bo poboczem już szedł przed IKEĄ
  14. 225/40 R18 felga 8,5 cala, et 45, podejdzie do b6 avant? ori zawias s-line rozumiem że koło się schowa względem ori R18 8 cali szer. o 2 mm?
  15. bardzo ładna sztuka, aż dziw bierze, że manual... jak hamerykanie ogarnęli zmianę biegów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.