Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym Wam zaprezentować mój nowy nabytek. 2,5 TDI Quattro - BDH, 180KM, rocznik 2004, sprowadzony z Luksemburga.

Auto nabyłem od znajomego. Początkowo poszukiwania obejmowały 1.9 TDI Quattro, ale jednak zdecydowałem się na V-ke :)

Audiczka jeździ całkiem sprawnie, ale nie obędzie się bez zmiany softu, by żyło się lepiej :)

Auto jest dość dobrze wyposażone, ma m.in:

- navi,

- tv,

- s-line,

- podgrzewana kierownica,

- 4 szyby elektryczne,

- lusterka elektryczne i podgrzewane,

- samo ściemniające się lusterko wsteczne,

- asferyczne szkła w lusterkach (chyba tak to sie nazywa ;) ),

- pompowane i elektryczne fotele,

- fotel kierowcy z pamięcią 4 ustawień,

- podgrzewane fotele przód i tył,

- rolety w tylnych drzwiach, oraz oddzielająca przestrzeń pasażerską od bagażnika,

- BOSE,

- Webasto,

- Klima postojowa,

- solar w szyberdachu,

- lodówka w schowku,

- ori 18" felgi,

- funkcja follow me home,

- kolorowy FIS,

- parktronic przód i tył,

- przyciemnione szyby,

to chyba wszystko...

W planach:

- program,

- zmiana kół na RS4,

- malowanie kratek w zderzaku i grillu w czarny fortepian,

- malowanie chromowanych obręczy kratek w zderzaku i grillu na czarno,

- odblokowanie tv :)

- wyeliminowanie parowania przedniej lampy

Zapraszam do oglądania fotek, no i do ocen :>

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Opublikowano

Bardzo ladna sztuka :good:

Opublikowano

Śliczna :good: ale ja bym te felgi zostawił

Opublikowano

Bardzo fajny wypasik :good: , jakbyś dorzucił kiere 3 ramienną pikowaną i gałkę zmiany biegów to byłoby cudnie. :cool1:

A co do felg- ja bym tu widział model RS6 18":wink4:

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się, że te koła się gubią trochę, a wzór rs4 do mnie strasznie przemawia :)

odnośnie kiery, to ta nie należy do najpiękniejszych delikatnie mówiąc, no ale to podgrzewanie to fajna sprawa, kwestia do przemyślenia

Opublikowano

Czarne felgi giną na tym aucie- ja bym je przemalował. No i atakuj te parujące lampy :decayed:

Opublikowano

Czarne felgi giną na tym aucie- ja bym je przemalował. No i atakuj te parujące lampy :decayed:

no a mi się właśnie to podoba, jest inny niż wszystkie i to jest jego zaleta oczywiście jak na mój gust bo po co upodabniać auto do reszty na ulicach :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie - parująca lampa, to też do zrobienia, już trochę przeszperałem forum, powoli się doszkalam :)

Jeszcze rozblokowanie tv to priorytet na najbliższy czas...

Opublikowano

Witam autko czasami widuje i bardzo mi sie podoba :) duży + za grzane fotele z tyłu i webasto bo tych rzeczy mi brakuje a są przydatne :) noi pełen zewnętrzny s-line to jest to :) można by sie kiedyś ugadac bo niedaleko mieszkamy to byśmy porównalni bo mój bdh podobno jest po chipie ale na to żadnych papierów niemam :( Pozdrawiam :)

Opublikowano

lampy do wymiany niestety to norma w tym modelu. reszta fajniutka

Opublikowano

ładna :kox: niezły wypas :evil:

czenu lampy parują ? jakaś nieszczelność? :mysli:

dopisz to do planów zrobienie lamp :good:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:32_________________________________________________BDH to dobre motory bo nawet nie wiem? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za komentarze,

czy BDH to dobre motory nie wiem, czas pokaże, poprzedni właściciel przez 3 lata użytkowania nie narzekał na awaryjność, mam nadzieję, że ja też nie będę ;)

phyton chętnie się sprawdzę, porównamy moce :) przy moim nic nie było grzebane. Jak coś, zapraszam na PW

Czy ktoś w okolicach Śląska/Zagłębia ogarnia temat odblokowania TV? Możecie kogoś polecić? Czy to tak proste, że sam to ogarnę? :)

Opublikowano

piękna sztuka, pozazdrościć

Opublikowano

lampy do wymiany niestety to norma w tym modelu. reszta fajniutka

A co jest z nimi nie tak że od razu wymiana??? Są bardzo proste sposoby na rozwiązanie tego problemu.

Opublikowano

Witam autko czasami widuje i bardzo mi sie podoba :) duży + za grzane fotele z tyłu i webasto bo tych rzeczy mi brakuje a są przydatne :) noi pełen zewnętrzny s-line to jest to :) można by sie kiedyś ugadac bo niedaleko mieszkamy to byśmy porównalni bo mój bdh podobno jest po chipie ale na to żadnych papierów niemam :( Pozdrawiam :)

He... mowie Ci, ze jest po sofcie u Rogala.

Kupiles to auta od przyjaciela mojego wujka ;) - sam byl przy jego modowaniu w Wawie.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Idąc tropem zawodowych rezaczy, czas na zmiany u mnie:

Nowe felgi Tomason 18"x8,5j

d5c323308cbac99cmed.jpg

Pomalowałem kratki z przedniego grilla oraz znaczek na czarny fortepian:

32e57fe3d63d72aamed.jpg

zamontowałem też LEDY w podświetlenie tylnej rejestracji, fotki niebawem :)

auto na felach zaprezentuje mam nadzieje przed weekendem :evil:

Opublikowano

Piekne auto :kox: :kox: naprawde ladna sztuke trafiles !!!. Plus za wyposazenie powala :kox:

Opublikowano

ładne wnętrze:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.