-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Organizatorzy, sponsorzy - dziękujemy! W tym roku ustawiliście poprzeczkę bardzo wysoko Magda, Tobie również, za zaangażowanie i pasję, którą mogłabyś obdzielić cały klub. Za wyborne towarzystwo, dobrą zabawę i wyjątkową frekwencję - dzięki. Ps: Pozdrawiamy mobilny mammograf. Regularna diagnostyka przede wszystkim.
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Jak tu się foty dodaje? Nie da się z telefona?
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
a ja w ogóle z griszą gadałem? Nie, tylko klęczałeś
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
No ja nie wiem, bo zdecydowanie dłuźej się modliłeś niż grałeś
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
We wtorek jest meczyk, wątpię czy ktoś będzie
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Miszka, nie mam zdjęć. No może całe trzy ...a filmy rozesłałam na pw z rządaniami, jak przelewy nie dotrą na czas, zacznę publikować
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Dzięki za kolejny mega fajny, zatorowy weekend jak zwykle była kupa śmiechu, organizacja na poziomie i czas stanowczo za szybko uciekał... oby do następnego!! ps: godzinę wstukiwałam poprawne hasło by to napisać - docencie to !
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley będzie na zielonym parkingu pod realem.
-
Spoty Katowice i okolice
za dychę Nie bądź takim materialistą... Cały dzień dmuchałeś w Grzesia sprzęt, więc możesz się odwdzięczyć
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki łobuzy za fajny weekend Jak zwykle był ubaw po pachy. Miło jest pamiętać cały zlot Np. do kalendarza, bo te ostatnie to jakaś kompletna porażka
-
Tacierzyństwo
i uwielbiała godziny 23:00-1:00
-
Tacierzyństwo
Dzięki Może nie poszaleję, ale za to pojem sobie dobrych rzeczy za dwoje i do tego będę pamiętać co jadłam :polew:
-
Tacierzyństwo
To wszystko przed Tobą ja będę miał córkę więc irka nie będzie miała To już ćwicz warkoczyki
-
Tacierzyństwo
ciążoholiczka Zazdrość przez Ciebie przemawia pff mam taki sam brzuch Ciąża spożywcza to nie to samo lepsza spozywcza niz urojona Goń się leszczu ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- Ja pamiętam, brałam wtedy na śpiocha, ale nie mogę Ci zdradzić jak to się robi, musiałabym pogadać z Twoją kobitą
Adrenalina
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta