Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakieś 1,5 h temu na wjeździe do Fashion House'a w Sosnowcu widziana EX B7 Mirona :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 23 w Katowicach na Chopina zielone albo granatowe (nie pamiętam bo już ostro wlane miałem :kox: ) B5 ale zapisałem blachy SB 29003 z ramkami klubowymi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po 18ej pod Mc'donaldem w Zabrzu ,B5 granatowy polift z naklejką na tyle ,i tablicami SZ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek koło 17 na drodze z Żor na Mikołów bordowe B5 w avancie przedlift na zenonie z ramkami klubowymi, migałem awaryjkami ale nie było odzewu :mysli: blach nie zapamiętałem :embarrassed::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna A4 SR 1.8T na czarnych lampach pod Galeria ślaska w Rybniku kolo 18 wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie codzien zielona b5 avant z ramkami na parkingu pod wesoła :wink4: na spoty nieprzyjezdza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek koło 17 na drodze z Żor na Mikołów bordowe B5 w avancie przedlift na zenonie z ramkami klubowymi, migałem awaryjkami ale nie było odzewu :mysli: blach nie zapamiętałem :embarrassed::no:

hmmm gdyby to było na trasie Mikołów - Katowice to bym mógł powiedzieć że ja, ale za Mikołów w stronę Żor się nie zapuszczam, więc raczej to nie byłem ja :mysli:

Zresztą ja się rozglądam za innymi Niuniami więc raczej bym widział awaryjki :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskim B5 w avancie śmigałem :wink4: ,może ktoś Twoim autkiem lata bez pozwoleństwa :gwizdanie: ,żonka :evil: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskim B5 w avancie śmigałem :wink4: ,może ktoś Twoim autkiem lata bez pozwoleństwa :gwizdanie: ,żonka :evil: ?

Kojarzę Twojego niebieskiego Avanta bo już kiedyś na tej trasie się spotkaliśmy :gwizdanie: :evil:

A w tamten czwartek, no cóż, wesoły autobus miałem na pokładzie więc rzeczywiście mogłem Cię przeoczyć :naughty::decayed:

A jeśli chodzi o prowadzenie mojej Niunii - nikomu nie pozwalam :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis czester na dworcu PKP w Gliwicach i chwile pozniej na Zwyciestwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu kędzior... :decayed:

tym razem na ludwiku... :gwizdanie:

ty jezdzisz autobusem bo inaczej niemozliwe ze cie nie widze :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior a ja Cie wczoraj widziałem u lachona.... c**jowy masz ten alarm bo znów skakałem po masce i nic :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: ,coś czujnik z maski musi nie działać może trzeba po dachu spróbować :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: ,coś czujnik z maski musi nie działać może trzeba po dachu spróbować :mysli:

:polew: :polew: :polew:

widocznie przednia czesc auta byla spawana z modela bez alarma :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...