Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

pewnie szli trzymajac sie za rece :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

pewnie szli trzymajac sie za rece :polew: :polew: :polew:

i jarali szuga na bułe :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

pewnie szli trzymajac sie za rece :polew: :polew: :polew:

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

pewnie szli trzymajac sie za rece :polew: :polew: :polew:

i jarali szuga na bułe :gwizdanie:

Coś w tym stylu :polew:

Opublikowano

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

Właśnie :disgust:

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

pewnie szli trzymajac sie za rece :polew: :polew: :polew:

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jak się ma auto zepsute to się chodzi z buta, ważne że z bratem :decayed:

pewnie szli trzymajac sie za rece :polew: :polew: :polew:

i jarali szuga na bułe :gwizdanie:

Coś w tym stylu :polew:

:ssij:-cie odprowadzałem go do rodziców :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

michal_s87 na dańdówce :wink4:

Opublikowano

yyy auto kędziora bez kędziora na Niweckiej... :decayed:

today 15:30... :kox:

Opublikowano

Dziś ok 12:30 czarny avant B6 w pakiecie S-line na rej SBE. Na spotach nie widziany :gwizdanie: a ramki ma :decayed: Na zakręcie w Sosnowcu koło Magro

Zdj%C4%99cie021.jpg

dokładnie ten dziś w Kato na Francuskiej na BP ok 11:30

Opublikowano

Ciemna B5 w avancie koło polibudy na parkingu w Gliwicach przed chwilą

Opublikowano

czarny avant B5 na rondzie w sośnicowicach o 16-55 SK z tablic

Opublikowano

Oko na trasie Częstochowa - Kato :rolleyes:

Opublikowano

srebrne tico widziałem czyje to ? :decayed:

Opublikowano

Srebrna B5 rejestracja SK.... w Sedanie na klubowych ramkach mijana ok.22:00 na DTS odcinek Świętochłowice Piaśniki - Chorzów Batory :]

Nawet sobie pomigaliśmy :P

Kto jechał:>

Opublikowano

raczej nie podjeżdża na zloty.. bo tej srebrnej B5 na SK która podjeżdża na zloty byś raczej nie minął :wink4:

Opublikowano

Dlaczego bym nie minol :> ?

Na tylnej klapie miala z lewej strony naklejke A4 Klub a z prawej znaczek ori 1.8T :]

Wlasciciela brak :]

Opublikowano

Dlaczego bym nie minol :> ?

Na tylnej klapie miala z lewej strony naklejke A4 Klub a z prawej znaczek ori 1.8T :]

Wlasciciela brak :]

nie jest forumowiczem :thumbdown:

Opublikowano

Dlaczego bym nie minol :> ?

Na tylnej klapie miala z lewej strony naklejke A4 Klub a z prawej znaczek ori 1.8T :]

Wlasciciela brak :]

bo jedyne srebrne b5 jeżdżące na spoty z tablicą SK należy do Keżora.. i uwierz na słowo nie minąłbyś :gwizdanie:

no chyba że by mu turbina padła :decayed:

Opublikowano

Dlaczego bym nie minol :> ?

Na tylnej klapie miala z lewej strony naklejke A4 Klub a z prawej znaczek ori 1.8T :]

Wlasciciela brak :]

bo jedyne srebrne b5 jeżdżące na spoty z tablicą SK należy do Keżora.. i uwierz na słowo nie minąłbyś :gwizdanie:

no chyba że by mu turbina padła :decayed:

ale i tak miałbyś ciężko :decayed:

Opublikowano

heh :]

Ja rozumiem, że nawet gdyby to był kolega Keżor z zacnymi przeróbkami silnika itd to przecież mógł jechac sobie DTSka 120km/h :] a ja go minołem tylko po to aby mu ładnie mignąć i zęby widział ramki klubowe :]

Jak narazie jestem za słaby zawodnik żeby się z kimś gonic (161KM 391NM) :)

...to teraz tak se myślę ze jak ktoś ma fajny kox pod maską to średnio DTSka leci 250km/h :P

Opublikowano

heh :]

Ja rozumiem, że nawet gdyby to był kolega Keżor z zacnymi przeróbkami silnika itd to przecież mógł jechac sobie DTSka 120km/h :] a ja go minołem tylko po to aby mu ładnie mignąć i zęby widział ramki klubowe :]

Jak narazie jestem za słaby zawodnik żeby się z kimś gonic (161KM 391NM) :)

...to teraz tak se myślę ze jak ktoś ma fajny kox pod maską to średnio DTSka leci 250km/h :P

to są tylko żarty :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.