Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:40[/size]_________________________________________________komu mrugałem dzisiaj na niwce.... a4 avant na SJ blachach:)))

to byłem ja. Tylko w avatrze moja stara a4

no to pozdro kolego... ale chyba pierwsza mysl to była " światełka " heheheeh co :)?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiejszego dnia w knurkowie o 10 rano B7 czarne blachy KR088KM [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 12:35_________________________________________________a ja nie znaju kto to

Opublikowano

Andy_sky widziany na żorskiej w RB ok 19 :)

było mrugać :wink4:
Opublikowano

wczoraj na dandowce po 18 widziany talib - chyba to byl on

dzisiaj po 9 w mikolowie jadacy w strone katowic widziany i pozdrowiony na cb arek

Opublikowano

wczoraj na dandowce po 18 widziany talib - chyba to byl on

dzisiaj po 9 w mikolowie jadacy w strone katowic widziany i pozdrowiony na cb arek

ja, jechałem po bębny do wywrotki :))

Stanley w niedziele widziany na BP na 3 stawach

Opublikowano

dzisaj okolo 14 na Kościelnej w Siemcach widziany juz po raz drugi czarny avant na SK... mrugalem ale nie zaskoczyl bo jechalem clk...

Opublikowano

Kędziorowe ryczące padło na rondzie jak wjeżdżał na Mikołajczyka :decayed:

Opublikowano

zielone a4 b5 Sj blachy 2 lift mysłowice koło salonu hundaia.. czarny avant b5 SM blachy ciemna szyba niedaleko centrum mysłowic

Opublikowano

Andy_sky widziany na żorskiej w RB ok 19 :)

było mrugać :wink4:

Mrugałem... oczami :D z buta lazłem :D

Opublikowano

6;30 dzisiaj rano Bulik w mojej łazience :cool1:

:polew:

Opublikowano

Czarny Avant , ramki klubowe , ciemne szyby, w sobotę mrugałem żeby kierownik światła włączył na ul Gagarina koło stacji benzynowej,niedziela koło dworca w mysłowicach jechał z przeciwka jak mijałem ambitnie zaparkowane padło na drodze,dzisiaj koło 18:30 na Brzęczkowicach jechał w kierunku mysłowic . Kto to taki wozi sie u mnie po wsi :mysli: :>

Opublikowano

Andy_sky widziany na żorskiej w RB ok 19 :)

było mrugać :wink4:

Mrugałem... oczami :D z buta lazłem :D

na drugi raz wskocz pod koła to Cię podwiozę bo buty zciachasz :naughty:
Opublikowano

Czarny Avant , ramki klubowe , ciemne szyby, w sobotę mrugałem żeby kierownik światła włączył na ul Gagarina koło stacji benzynowej,niedziela koło dworca w mysłowicach jechał z przeciwka jak mijałem ambitnie zaparkowane padło na drodze,dzisiaj koło 18:30 na Brzęczkowicach jechał w kierunku mysłowic . Kto to taki wozi sie u mnie po wsi :mysli: :>

B5 ? B6 ?

Opublikowano

B5 dwie anteny na dachu i auto zawsze wypucowane na wysoki połysk :> a nie tak jak moje :kox:

Opublikowano

B5 dwie anteny na dachu i auto zawsze wypucowane na wysoki połysk :> a nie tak jak moje :kox:

nie jeździ raczej na spoty :thumbdown:

tak jak Ty :tongue4::wink4:

Opublikowano

Brak czasu niestety. Zimą pewnie się wybiorę bo mniej zajęć to i czasu więcej na różne gupoty :>

Opublikowano

Brak czasu niestety. Zimą pewnie się wybiorę bo mniej zajęć to i czasu więcej na różne gupoty :>

marne wytłumaczenie :thumbdown:

Opublikowano

Bytom, pod blokiem Cicha 16/14 czerwony sedan b5 kolor czerwony wypiciowany :kox: rok 94-96 - czarne klamki i lusterka, felgi 15 słoneczka :tongue4:

Opublikowano

O 14 dzisiaj pod makro w sosnowcu grafitowy avant B7 na dabrowskich blachach, ramki i naklejka klubowa-ja z tyłu trafikiem jechałem.

I po 15 pod ślimakiem Bulczas na centrum jechał.

Opublikowano

wczoraj widziana czarna A4 avant z ramkami klubowymi rej chyba SMI około godziny 17:40 jechała w strone Auchana Mikołow od strony Łaziska

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.