Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj koło godz. 17:30 na trasie Dąbrowa Górnicza - Sławków widziany srebrny Avant na blachach SK :decayed:

Pozdro dla kierownika :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj rano koło 9 w Pawłowicach...

rs_jastrzebie.jpg

Opublikowano

Dzisiaj rano koło 9 w Pawłowicach...

rs_jastrzebie.jpg

Diman przemalował, przyciemnił szyby i zamontował końcówki wydechu :decayed:

Opublikowano

Właśnie tak też pomyślałem :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________Tylko kierowała chyba Kaśka :naughty:

Opublikowano

Właśnie tak też pomyślałem :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________Tylko kierowała chyba Kaśka :naughty:

Diman mi gadał, że ma słaby wzrok i nie widzi przez pomalowane szyby :wink4:

Opublikowano

2.0 tdi stylizowane tylko :wink4: , znam autko ,a jego kierowniczka ( :slina:) :cool1::naughty: :naughty:

Opublikowano

2.0 tdi stylizowane tylko :wink4: , znam autko ,a jego kierowniczka ( :slina:) :cool1::naughty: :naughty:

Nie ma opcji, to nie był diesel :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

specjalnie wyłączyłem radio i opuściłem szybę, dźwięk mocnej benzyny w automacie :rolleyes:

Opublikowano

2.0 tdi stylizowane tylko :wink4: , znam autko ,a jego kierowniczka ( :slina:) :cool1::naughty: :naughty:

:sex: czy trzeba z nią chodzić ? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

pokazywałem to autko H4mm3R'owi kiedyś

Nie ma opcji, to nie był diesel :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

specjalnie wyłączyłem radio i opuściłem szybę, dźwięk mocnej benzyny w automacie :rolleyes:

blb na motulu :decayed:

Opublikowano

pokazywałem to autko H4mm3R'owi kiedyś

Nie ma opcji, to nie był diesel :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

specjalnie wyłączyłem radio i opuściłem szybę, dźwięk mocnej benzyny w automacie :rolleyes:

blb na motulu :decayed:

wiedziałem, że to Diman :decayed:

Opublikowano

2.0 tdi stylizowane tylko :wink4: , znam autko ,a jego kierowniczka ( :slina:) :cool1::naughty: :naughty:

:sex: czy trzeba z nią chodzić ? :decayed: :gwizdanie:

jak zobaczysz jaka z niej mamuśka to będziesz chciał i jedno i drugie :evil::kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:40_________________________________________________

pokazywałem to autko H4mm3R'owi kiedyś

Nie ma opcji, to nie był diesel :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

specjalnie wyłączyłem radio i opuściłem szybę, dźwięk mocnej benzyny w automacie :rolleyes:

blb na motulu :decayed:

wiedziałem, że to Diman :decayed:

:polew: :polew: :polew:

jego nie jest srebrne :gwizdanie:

Opublikowano

2.0 tdi stylizowane tylko :wink4: , znam autko ,a jego kierowniczka ( :slina:) :cool1::naughty: :naughty:

:sex: czy trzeba z nią chodzić ? :decayed: :gwizdanie:

jak zobaczysz jaka z niej mamuśka to będziesz chciał i jedno i drugie :evil::kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:40_________________________________________________

pokazywałem to autko H4mm3R'owi kiedyś

Nie ma opcji, to nie był diesel :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

specjalnie wyłączyłem radio i opuściłem szybę, dźwięk mocnej benzyny w automacie :rolleyes:

blb na motulu :decayed:

wiedziałem, że to Diman :decayed:

:polew: :polew: :polew:

jego nie jest srebrne :gwizdanie:

AD1 To na początek dam jej swoje Złote Myśli- niech mi się wpisze :decayed:

AD2 Diman ma "wiele twarzy" :decayed:

Opublikowano

Dam sobie rękę uciąć że to był RS, co jak co, ale NIE DIESEL :rolleyes:

Ale nie będę się kłócił :decayed:

Opublikowano

Dam sobie rękę uciąć że to był RS, co jak co, ale NIE DIESEL :rolleyes:

Ale nie będę się kłócił :decayed:

nie jeździj po pijaku :decayed:

Opublikowano

Dam sobie rękę uciąć że to był RS, co jak co, ale NIE DIESEL :rolleyes:

Ale nie będę się kłócił :decayed:

załatwię jej numer i przejażdżkę dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

2.0 tdi stylizowane tylko :wink4: , znam autko ,a jego kierowniczka ( :slina:) :cool1::naughty: :naughty:

:sex: czy trzeba z nią chodzić ? :decayed: :gwizdanie:

Adrenalina ci odpowie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ten problem bardziej dotyczy Ciebie Stasiu :decayed:

Arturo, to jaki tam ma felunek i w jakim kolorze?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zaraz chłopak ostygnie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:47_________________________________________________poszukam fot bo mam gdzieś na fonie(jak nie wywaliłem :embarrassed: ) moment ,a przy okazji skoczę na :pali:

Opublikowano

Ten problem bardziej dotyczy Ciebie Stasiu :decayed:

Arturo, to jaki tam ma felunek i w jakim kolorze?

jestem odpowiedzialnym kierowcą :wink4:

Opublikowano

A ja nie piję w pracy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.