Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja nie piję w pracy :decayed:

od kiedy na grubie mocie okna na droge ? :wink4:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja nie piję w pracy :decayed:

od kiedy na grubie mocie okna na droge ? :wink4:

Przecież Kędzior ostatnio montował :rolleyes:

Opublikowano

A ja nie piję w pracy :decayed:

od kiedy na grubie mocie okna na droge ? :wink4:

Przecież Kędzior ostatnio montował :rolleyes:

coś mi wspominał o pięknych widokach, ale to myślałem, że Ewka w końcu się przed nim rozebrała :wink4:

Opublikowano

No chyba żartujesz, E... nie jest taka łatwa :>

Opublikowano

kurna nie mam tych fot już :confused4: (wiem ,że H4mm3R'owi kiedyś wysyłałem te fotki auta) zrobię new i wrzucę tutaj[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 00:06_________________________________________________

A ja nie piję w pracy :decayed:

od kiedy na grubie mocie okna na droge ? :wink4:

Przecież Kędzior ostatnio montował :rolleyes:

coś mi wspominał o pięknych widokach, ale to myślałem, że Ewka w końcu się przed nim rozebrała :wink4:

:>

Opublikowano

kurna nie mam tych fot już :confused4: (wiem ,że H4mm3R'owi kiedyś wysyłałem te fotki auta) zrobię new i wrzucę tutaj[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 00:06_________________________________________________

A ja nie piję w pracy :decayed:

od kiedy na grubie mocie okna na droge ? :wink4:

Przecież Kędzior ostatnio montował :rolleyes:

coś mi wspominał o pięknych widokach, ale to myślałem, że Ewka w końcu się przed nim rozebrała :wink4:

:>

kij z autem .... fotki kierowniczki daj :PP pierw mi co by reszta sie nie rzucila na nią :decayed:

Opublikowano

:wink4::good:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Arturoo wczoraj na DK81 w drodze na Bielsko :D

Opublikowano

KANAR, we wtorek na mojej dzielni :)

Opublikowano

Arturoo wczoraj na DK81 w drodze na Bielsko :D

:good::decayed:

Sorki ale nie widzisłem Cię :no:

Opublikowano

Sie nie dziwie :P Zaraz widać że fura idzie jak powinna :P

Opublikowano

Oj jeszcze nie tak :gwizdanie:

Opublikowano

To ja nie chce wiedziec jak jest odpowiednio :P

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

kolejny kredycik na Krola :decayed:

Opublikowano

Wczoraj na Ligocie szare b7 Avant, kierowała jakąś pani z blond włosami :kox: Dziś Wolf jak się wbijał na krawężnik pod dom :decayed:

Opublikowano

przed chwila pod Netto w Ledzinach widziany klubowicz SBL 01115 sedan b5 na starych ramkach klubowych, pozdro dla kierownika :cool1:

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: później pojechaliśmy...........

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: później pojechaliśmy...........

windą na parter.. po czym wsiadłeś w swojego fokusa i pojechałeś sam do domu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.