Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz usunę ten zbędny spam tutaj :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:embarrassed:

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 19:12_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

przyjedź na spota a nie pier*dol morałów....

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

przyjedź na spota a nie pier*dol morałów....

ale po co :decayed:

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

przyjedź na spota a nie pier*dol morałów....

ale po co :decayed:

na spota się jeździ aby zVAGować samochód :decayed: i porozmawiać o motoryzacji :naughty:

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

przyjedź na spota a nie pier*dol morałów....

ale po co :decayed:

na spota się jeździ aby zVAGować samochód :decayed: i porozmawiać o motoryzacji :naughty:

na spoty sie jezdzi jak jest grill :P

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

przyjedź na spota a nie pier*dol morałów....

ale po co :decayed:

na spota się jeździ aby zVAGować samochód :decayed: i porozmawiać o motoryzacji :naughty:

na spoty sie jezdzi jak jest grill :P

czyli co tydzień :gwizdanie:
Opublikowano

dokładnie, a nie tylko pisuje ,że kiedyś się znajdzie trochę czasu i wpadnie :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde co na tym forum się dzieje :>

Normalnie pytam kto jeździ taką fura po Chorzowie a tu jakieś odpowiedzi jakby się komuś z lenistwa pisać nie chciało :]

i te emoty jak z GG :/

masakra jakaś

przyjedź na spota a nie pier*dol morałów....

ale po co :decayed:

na spota się jeździ aby zVAGować samochód :decayed: i porozmawiać o motoryzacji :naughty:

na spoty sie jezdzi jak jest grill :P

czyli co tydzień :gwizdanie:

wiem, wiem:) bylem kiedys ale musialem sie zmyc do pracy.... i mnie ominelo :wink4:

Opublikowano

dokładnie, a nie tylko pisuje ,że kiedyś się znajdzie trochę czasu i wpadnie :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

DSC00244.jpg

ustrzelony dziś w Katowicach boczna Gliwickiej koło 15 :naughty:

Opublikowano

DSC00244.jpg

ustrzelony dziś w Katowicach boczna Gliwickiej koło 15 :naughty:

Sobieskiego :cool1:

Opublikowano

Takie oto autko pojawiło się dziś u mnie na parkingu. Kto to taki :mysli:

zdjcie218e.jpg

Opublikowano

Takie oto autko pojawiło się dziś u mnie na parkingu. Kto to taki :mysli:

zdjcie218e.jpg

H wie nigdy na spocie nie był

Opublikowano

Takie oto autko pojawiło się dziś u mnie na parkingu. Kto to taki :mysli:

zdjcie218e.jpg

H wie nigdy na spocie nie był

ja wiem ale nie powiem:D joke

Opublikowano

Takie oto autko pojawiło się dziś u mnie na parkingu. Kto to taki :mysli:

zdjcie218e.jpg

Ja też nie znam choc stoi koło mojego bloku

Opublikowano

Takie oto autko pojawiło się dziś u mnie na parkingu. Kto to taki :mysli:

zdjcie218e.jpg

Ja też nie znam choc stoi koło mojego bloku

ta a gdzie Ty wujek mieszkasz SK czy ST :cool1:

Opublikowano

Czarna A4 B6 na rejestracji SZ z klubowymi ramkami była widziana dziś w Katowicach pod wiaduktem kolejowym w centrum.

Opublikowano

Około 20:15 ciemno-czerwona B5 na blachach SK, 1.9TDi, sedan, lampy po 1 lifcie widziana na światłach na Roździeńskiego przed rondem Ziętka, pojechała w lewo w stronę Qubus, pozdrawiam! :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.