Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kanar dziś na Rolnej :decayed::tongue4:

DSC00333.jpg

:decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanar dziś na Rolnej :decayed::tongue4:

DSC00333.jpg

Na pierwszym moim spocie też go zastałem/poznałem w takiej pozycji :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj ok godz 19, wóz adasko na parkingu zielonym :)

:gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

wczoraj ok 17 w Tychach na Batorego 25 zaparkowane czarne b6 sedan - na spoty nie jeździ :thumbdown:

Opublikowano

wczoraj ok 17 w Tychach na Batorego 25 zaparkowane czarne b6 sedan - na spoty nie jeździ :thumbdown:

trzeba mu było gwoździem napisać o ktorej sa spoty i narysować mape dojazdu :kox:
Opublikowano

wczoraj ok 17 w Tychach na Batorego 25 zaparkowane czarne b6 sedan - na spoty nie jeździ :thumbdown:

trzeba mu było gwoździem napisać o ktorej sa spoty i narysować mape dojazdu :kox:

:kox: to już wiem jak Ty zostałeś "zachęcony" do jeżdzenia na spoty :decayed:

Opublikowano

wczoraj ok 17 w Tychach na Batorego 25 zaparkowane czarne b6 sedan - na spoty nie jeździ :thumbdown:

trzeba mu było gwoździem napisać o ktorej sa spoty i narysować mape dojazdu :kox:

:kox: to już wiem jak Ty zostałeś "zachęcony" do jeżdzenia na spoty :decayed:

mnie zaproszono na spota po zalogowaniu się na forum :tongue4:
Opublikowano

spoko luz :good: ,też uważam ,że jazda na klubowych ramkach niejako zobowiązuje do wpadania na spoty :wink4: i integracji

Opublikowano

też uważam ,że jazda na klubowych ramkach niejako zobowiązuje do wpadania na spoty :wink4:

przecież to nie obowiązek :wtf:

Opublikowano

też uważam ,że jazda na klubowych ramkach niejako zobowiązuje do wpadania na spoty :wink4:

przecież to nie obowiązek :wtf:

jak nie jak tak :decayed::wink4:

Opublikowano

też uważam ,że jazda na klubowych ramkach niejako zobowiązuje do wpadania na spoty :wink4:

przecież to nie obowiązek :wtf:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

spoko luz :good: ,też uważam ,że jazda na klubowych ramkach niejako zobowiązuje do wpadania na spoty :wink4: i integracji

\widuje takie auta z ramkami ktorych wlasciciele nawet na forum nie wchodza.

Opublikowano

sedan SZ 75 cos tam cos tam czarna lub granatowa w katosach namierzony przez moja kobite

Opublikowano

zdjcie0011w.jpg

widziane w Szczyrku pod knajpą- był na chrzcinach a ja w tej drugiej grupie- tez na chrzcinach :decayed:

Opublikowano

wozidło Guregoru :decayed: widziane przed 15:00 na parkingu obok warsztatu elektronicznego i parkingu strzeżonego na ul.Andersa

Opublikowano

A no stałem tam sobie :)

Opublikowano

Wczoraj srebna b5 sedan Kwa 4H... po 13stej w Ledzinach na ramkach klub.

Opublikowano

zdjcie0011w.jpg

widziane w Szczyrku pod knajpą- był na chrzcinach a ja w tej drugiej grupie- tez na chrzcinach :decayed:

ano byłem tam :) pzdr

Opublikowano

Dzisiaj 12.30 BadBoy na ul. Wodzisławskiej w Rybniku, mamlas jedyn. :decayed:

Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.