Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w poniedziałek na trójkoncie w S-c srebrna B5 chyba na tzw gulideckiel 18", kojarze go... chyba... :mysli:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

:gwizdanie:
Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

miałem jazdy testowe :decayed:

Opublikowano

dzisiaj ok. 20.00 na rybnickiej koło Auchana Sparki swoją czerwoną szczałą :naughty:

Opublikowano

w poniedziałek na trójkoncie w S-c srebrna B5 chyba na tzw gulideckiel 18", kojarze go... chyba... :mysli:

a miał jakąś czarną szmatę na masce? :mysli:

Opublikowano

w poniedziałek na trójkoncie w S-c srebrna B5 chyba na tzw gulideckiel 18", kojarze go... chyba... :mysli:

a miał jakąś czarną szmatę na masce? :mysli:

Cie proszszsze ,mowi sie brunetka

:polew: :polew:

Opublikowano

w poniedziałek na trójkoncie w S-c srebrna B5 chyba na tzw gulideckiel 18", kojarze go... chyba... :mysli:

a miał jakąś czarną szmatę na masce? :mysli:

Cie proszszsze ,mowi sie brunetka

:polew: :polew:

:polew: ściul

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

jeśli z rejestracją S1 BOXER to moje :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

w poniedziałek na trójkoncie w S-c srebrna B5 chyba na tzw gulideckiel 18", kojarze go... chyba... :mysli:

a miał jakąś czarną szmatę na masce? :mysli:

Cie proszszsze ,mowi sie brunetka

:polew: :polew:

jobnołch żem :polew: :polew:

Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

jeśli z rejestracją S1 BOXER to moje :embarrassed:

:decayed:

to się nie przyznawaj bo objechaliśmy Cie Clio :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

dzisiaj na A1, R8 czarna ale słodycz rej. WI początek :kox: :kox:

Opublikowano

w poniedziałek na trójkoncie w S-c srebrna B5 chyba na tzw gulideckiel 18", kojarze go... chyba... :mysli:

a miał jakąś czarną szmatę na masce? :mysli:

Cie proszszsze ,mowi sie brunetka

:polew: :polew:

jobnołch żem :polew: :polew:

Nie tylko Ty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

jeśli z rejestracją S1 BOXER to moje :embarrassed:

:decayed:

Od kiedy mieszkasz w Żorach :D ?

Opublikowano

Czarne R8 wczoraj na chorzowskiej w SK.. ktoś od nas?

jeśli z rejestracją S1 BOXER to moje :embarrassed:

:decayed:

Od kiedy mieszkasz w Żorach :D ?

nie róbmy już OT :gwizdanie:

Opublikowano

w niedziela widziołech Sevesa :gwizdanie:

Opublikowano

Pan OKO ok 17 koło trasy 94. Pomrygaliśmy sobie :decayed: Szkoda że nie staneliśmy na :palacz::naughty:

Opublikowano

Pan OKO ok 17 koło trasy 94. Pomrygaliśmy sobie :decayed: Szkoda że nie staneliśmy na :palacz::naughty:

ja nawet pomachałem :decayed:

niestety do roboty jechałem a byłem już spóźniony i nie miałem czasu na gadanie :wink4:

Opublikowano

Jakis koks, w niebieskiej corsie na ramka klubowych dziś między Piekarami a Bytomiem około godziny 12 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pozdor dla kolegi z ciemnego avanta b5 na SZO widzianego dzis Jastrzebiu(zdroju) koło 14:55 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.