Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nagaro w Rybnikuto chyba A-rek ? :mysli: :gwizdanie:

możliwe, mignęła mi tylko bo mi sie spieszyło...

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jemu też się zawsze śpieszy :wink4::decayed:

Opublikowano

addassko widziany w PizzaHut z familją jakąś godzinę temu... I jakiś nowy wózek na spoko kole... :naughty::mysli:

pozdrowionka dla CAŁEJ rodzinki :):)

wozek juz na zimowce :D

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Tak się miszka82 składa, że to A4 to moje. Nie byłem na spocie, bo mam takie godziny pracy a nie inne, a za ramki zapłaciłem z własnej kapsy, więc c**j ci do tego, po co je mam. To, że mam ramki to nie zmusza mnie do tego żeby być na spotach. Może przenieście dzień spotów na inny(piątek) i inną godzinę(19-20), a na pewno się zjawię.

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Tak się miszka82 składa, że to A4 to moje. Nie byłem na spocie, bo mam takie godziny pracy a nie inne, a za ramki zapłaciłem z własnej kapsy, więc c**j ci do tego, po co je mam. To, że mam ramki to nie zmusza mnie do tego żeby być na spotach. Może przenieście dzień spotów na inny(piątek) i inną godzinę(19-20), a na pewno się zjawię.

w piątki masz spoty w Gliwicach, ale pewnie tam też Ci nie pasuje :wink4:

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Tak się miszka82 składa, że to A4 to moje. Nie byłem na spocie, bo mam takie godziny pracy a nie inne, a za ramki zapłaciłem z własnej kapsy, więc c**j ci do tego, po co je mam. To, że mam ramki to nie zmusza mnie do tego żeby być na spotach. Może przenieście dzień spotów na inny(piątek) i inną godzinę(19-20), a na pewno się zjawię.

w piątki masz spoty w Gliwicach, ale pewnie tam też Ci nie pasuje :wink4:

Fakt o gliwicach nie pomyślałem.

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Tak się miszka82 składa, że to A4 to moje. Nie byłem na spocie, bo mam takie godziny pracy a nie inne, a za ramki zapłaciłem z własnej kapsy, więc c**j ci do tego, po co je mam. To, że mam ramki to nie zmusza mnie do tego żeby być na spotach. Może przenieście dzień spotów na inny(piątek) i inną godzinę(19-20), a na pewno się zjawię.

w piątki masz spoty w Gliwicach, ale pewnie tam też Ci nie pasuje :wink4:

Fakt o gliwicach nie pomyślałem.

mamy cie :polew:
Opublikowano

Wczoraj pod tesco w cz-wa black edition b6 avant na spoty do katowic nie jeździ :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

co tam Adasko kogos widział? :naughty:

Opublikowano

uderz w stół a nożyce się odezwą :naughty:

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Tak się miszka82 składa, że to A4 to moje. Nie byłem na spocie, bo mam takie godziny pracy a nie inne, a za ramki zapłaciłem z własnej kapsy, więc c**j ci do tego, po co je mam. To, że mam ramki to nie zmusza mnie do tego żeby być na spotach. Może przenieście dzień spotów na inny(piątek) i inną godzinę(19-20), a na pewno się zjawię.

to może Ty zmień pracę i dostosuj się do nas, a nie My do Ciebie :naughty: z resztą nie zależy mi żeby ktoś przyjeżdżał na spoty na siłę albo tylko wtedy jak coś potrzebuje jak jeden wczoraj

tak tylko mnie zastanawia na co komu ramki skoro nie jeździ na spoty, nie udziela się na forum...więc masz okazję mnie uświadomić bo może jestem w błędzie i źle oceniam ludzi i o tym nie wiem :mysli:

EOT

Opublikowano

to może Ty zmień pracę i dostosuj się do nas, a nie My do Ciebie :naughty: z resztą nie zależy mi żeby ktoś przyjeżdżał na spoty na siłę albo tylko wtedy jak coś potrzebuje jak jeden wczoraj

tak tylko mnie zastanawia na co komu ramki skoro nie jeździ na spoty, nie udziela się na forum...więc masz okazję mnie uświadomić bo może jestem w błędzie i źle oceniam ludzi i o tym nie wiem :mysli:

EOT

oj Miszka daj spokój :decayed:

chce chłopak mieć ramki to ma..

ja chce i nie mam :decayed: choć się i z Rybnika do Was na spoty co jakiś czas wybiorę :naughty: to na szczęście bez ramek mnie wpuszczacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeśli ma to kupił.. być może mu się kolor podoba.. być może... dziecinny szpan :naughty: ale co nam do tego... Dobrze mówi - nie ukradł kupił.. zapłacił.. założył-> jego sprawa :wink4:

PS

kurw ja moją poprzednią b6 sprzedałem do Tychów i na ramkach poszła .. nie było jakoś czasu wykręcać :no:

Opublikowano

około 13:00 glut guregoru :decayed: na parkingu na ul. Andersa obok elektormechanika :wink4:

Opublikowano

około 13:00 glut guregoru :decayed: na parkingu na ul. Andersa obok elektormechanika :wink4:

Potwierdzam :decayed:

Opublikowano

uderz w stół a nożyce się odezwą :naughty:

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Tak się miszka82 składa, że to A4 to moje. Nie byłem na spocie, bo mam takie godziny pracy a nie inne, a za ramki zapłaciłem z własnej kapsy, więc c**j ci do tego, po co je mam. To, że mam ramki to nie zmusza mnie do tego żeby być na spotach. Może przenieście dzień spotów na inny(piątek) i inną godzinę(19-20), a na pewno się zjawię.

to może Ty zmień pracę i dostosuj się do nas, a nie My do Ciebie :naughty: z resztą nie zależy mi żeby ktoś przyjeżdżał na spoty na siłę albo tylko wtedy jak coś potrzebuje jak jeden wczoraj

tak tylko mnie zastanawia na co komu ramki skoro nie jeździ na spoty, nie udziela się na forum...więc masz okazję mnie uświadomić bo może jestem w błędzie i źle oceniam ludzi i o tym nie wiem :mysli:

EOT

Może trochę racji masz ale nie lubię jak ktoś na "dzień dobry" wywala mi z tekstem po c**j, jak ci zależy na ramkach mogę Ci je dać za friko może uspokoi to twoje skołatane nerwy w bonusie mogę Ci dorzucić smycz bo takową też posiadam.

Opublikowano

nie ma co dyskutować, nie ważne, zmieniłem zdanie, masz rację

Opublikowano

No niestety,ale nikogo nie będziemy zmuszać :) Zapowiada się koło 50-60 samochodów marki Audi. Więc jest pozytywnie. Paru chłopaków z grupy VW także zadeklarowało swoją pomoc. :gwizdanie:

Opublikowano

Sam na forum siedzę mnóstwo czasu, na drodze zawsze mrugnę albo pomacham, ba nawet chętnie podyskutuje, lub zorganizuje mały sprint :wink4: jeśli tylko jest okazja. Ale na spoty nie przyjeżdżam, raz z braku czasu, dwa zawsze znajdę coś innego do roboty. Trzeba było zrobić regulamin, co trzeba wykonać aby zasłużyć na ramki :polew:

Ja rozumiem b5 battalion, ale forumowe ramki? wrzućcie na luz...

Opublikowano

tak w ogóle..

Widziany Tolek przedwczoraj tj. 30.11 pod blokiem i potem w Kato czy Chorzowie :mysli: na Gałeczki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.