Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj na trasie z kędzierzyna do gliwic o 16:30 czerwone B5 numery DJA 1L96 klubowe ramki i naklejka

to był Sparki z Knurowa :wink4:

goniłem go mym golfem VR6 :>

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj na trasie z kędzierzyna do gliwic o 16:30 czerwone B5 numery DJA 1L96 klubowe ramki i naklejka

to był Sparki z Knurowa :wink4:

goniłem go mym golfem VR6 :>

:kox:

Opublikowano

Wczoraj Artur pod szpitalem w SJZ :cool1:

Opublikowano

ano :wink4:

Opublikowano

miszka dzisiaj na światłach koło punktu44 swoją grafitową bestią :D

kole siebie jechaliśmy pod sam dworzec, ale nawet na mojego gejowoza nie spojrzałes :decayed:

Opublikowano

miszka dzisiaj na światłach koło punktu44 swoją grafitową bestią :D

kole siebie jechaliśmy pod sam dworzec, ale nawet na mojego gejowoza nie spojrzałes :decayed:

przy 60km/h w tym Golfie to już strach w oczach :decayed:

musiał mieć oczy dookoła głowy :gwizdanie:

Opublikowano

na poczatku mialem zonka - gulf 4 z ramkami - juz kij z pod fotela wyciagałem :decayed:

Opublikowano

miszka dzisiaj na światłach koło punktu44 swoją grafitową bestią :D

kole siebie jechaliśmy pod sam dworzec, ale nawet na mojego gejowoza nie spojrzałes :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

kórwa pod koniec Cię zauważyłem

jechałeś MICRĄ

jednak to Ty byłeś :polew:

Opublikowano

miszka dzisiaj na światłach koło punktu44 swoją grafitową bestią :D

kole siebie jechaliśmy pod sam dworzec, ale nawet na mojego gejowoza nie spojrzałes :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

kórwa pod koniec Cię zauważyłem

jechałeś MICRĄ

jednak to Ty byłeś :polew:

:sarcastic: :sarcastic:

Opublikowano

dobry gejowóz nie jest zły :naughty:

czyli jednak jesteś giej i oglądasz chłopaków stojąc na światłach :decayed:

Opublikowano

dobry gejowóz nie jest zły :naughty:

czyli jednak jesteś giej i oglądasz chłopaków stojąc na światłach :decayed:

nie no co Ty :klamie:

:polew:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 14:25_________________________________________________a tak na poważnie myślałem że to laska jedzie w tej Micrze :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobry gejowóz nie jest zły :naughty:

czyli jednak jesteś giej i oglądasz chłopaków stojąc na światłach :decayed:

nie no co Ty :klamie:

:polew:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 14:25_________________________________________________a tak na poważnie myślałem że to laska jedzie w tej Micrze :gwizdanie:

z brodą :polew:

Opublikowano

dobry gejowóz nie jest zły :naughty:

czyli jednak jesteś giej i oglądasz chłopaków stojąc na światłach :decayed:

nie no co Ty :klamie:

:polew:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 14:25_________________________________________________a tak na poważnie myślałem że to laska jedzie w tej Micrze :gwizdanie:

z brodą :polew:

typowa laska, która jeździ Micrą :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

To u nas zdecydowanie inaczej wyglądające laski jeżdżą w małych japońcach :polew:

Opublikowano

Qri widocznie ma coś z fajnej d*py ale nie wnikam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Kędzior na niwce zaparkował swoje padło obok mnie już któryś raz z kolei .. akurat to było dzień po Barbórce to więc na pewno on :decayed: :decayed:

z_kedziorem.jpg

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________Michał_s 87 dzisiaj u mnie pod uczelnią widziany brudnym padłem

Opublikowano

Talib dzis o 5.10 pod swoim blokiem,

co to za czerwona sedanka b5 parkuje przy ulicy widziales moze? bo wpadla mi dzis w oko

Opublikowano

Talib dzis o 5.10 pod swoim blokiem,

co to za czerwona sedanka b5 parkuje przy ulicy widziales moze? bo wpadla mi dzis w oko

coś ty robił u mnie na osiedlu ?

gdzie ta b5 stała?

Opublikowano

do pracy cislem.

stala zaparkowana przy ulicy jakies 50m przed twoim blokiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.