Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

:wink4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:20_________________________________________________

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

:wink4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:20_________________________________________________

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz mieć chyba fajną żone/kochanke/dziewczynę :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo Ty masz 3 tryby.. praca sen i a4 :decayed:

z czego pracy jest zawsze tyle samo a to drugie chętnie zamieniasz na trzecie :decayed:

Twoja coś o tym wspominała :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

slabo sie konserwujesz od wewnatrz :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

:wink4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:20_________________________________________________

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz mieć chyba fajną żone/kochanke/dziewczynę :polew: :polew: :decayed:

też Ci takiej życzę :naughty::wink4:

dobra koniec OT :wink4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:35_________________________________________________

3 tryby.. praca sen i a4 :decayed:

z czego pracy jest zawsze tyle samo a to drugie chętnie zamieniasz na trzecie :decayed:

Twoja coś o tym wspominała :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:baseball:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Skoro twierdzisz że jestem aż taki młody (za co dziękuje) to pora już iść spać bo dawno po wieczorynce :polew: :polew: :naughty::decayed:

Jeszcze raz dzięki za wsparcie akcji, i do zobaczenia kiedyś w "twoim" mieście :decayed:

EDIT: Zlinczuj/Ukamienuj/Ukrzyżuj mechanika za bułę :evil:

Opublikowano

slabo sie konserwujesz od wewnatrz :gwizdanie:

następna przewidziana 9-tego w Nałężu ,więcej info na Bielskich :wink4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________

Skoro twierdzisz że jestem aż taki młody (za co dziękuje) to pora już iść spać bo dawno po wieczorynce :polew: :polew: :naughty::decayed:

Jeszcze raz dzięki za wsparcie akcji, i do zobaczenia kiedyś w "twoim" mieście :decayed:

:>

thx za wlepy :wink4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________

EDIT: Zlinczuj/Ukamienuj/Ukrzyżuj mechanika za bułę :evil:

bankowo :naughty::wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Andy wczoraj ok 20 w plazie :gwizdanie:

bez auta :kox:

:polew:

ci nie mów nikomu bo żona się dowie :gwizdanie:
Opublikowano
:dance: znowu moge odwiedzać ten dział :polew:
Opublikowano

chwilę temu tomaszstn na Waryńskiego na ul. Gomułki :decayed: chwile pogadane :decayed:

Opublikowano

Arturoo widziany na Łowickiej w jastrzębiu koło wyrwigrosza tzn jego A4 stała na chodniku a jego brak :naughty:

Opublikowano

tam mieszkam :wink4:

Opublikowano

tam mieszkam :wink4:

Ja tam często po rybke do rybnego wpadam :decayed:

Opublikowano

Czester o 14:40 w SG na Jagiellońskiej mijaliśmy się opuściłem szybę nawet mi w twarz spojrzałeś...no ale niestety Golf robi swoje - nie poznałeś mnie

a fura się prezentuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ha wiedziałem, że to ktoś znajomy albo jakiś pojeb z otwartymi szybami jeździ :> za szybko mi mignąłeś. A co się z Audi stało :mysli:

Opublikowano

Ha wiedziałem, że to ktoś znajomy albo jakiś pojeb z otwartymi szybami jeździ :> za szybko mi mignąłeś. A co się z Audi stało :mysli:

sprzedał rok temu, żeby mieć na wódkę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wódy już nie ma a Golf został :kox:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

wczoraj na trasie z kędzierzyna do gliwic o 16:30 czerwone B5 numery DJA 1L96 klubowe ramki i naklejka

Opublikowano

wczoraj na trasie z kędzierzyna do gliwic o 16:30 czerwone B5 numery DJA 1L96 klubowe ramki i naklejka

to był Sparki z Knurowa :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.