Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

danielom spoty macie w Szałasie nie ? ;)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś zgubiliście temat wątku :wink4:

Opublikowano

coś zgubiliście temat wątku :wink4:

Nie tylko temat :wink4:

Koniec OT :)

Opublikowano

dzisiaj na Kazimierza Wielkiego w Knurowie z tyłu mojego bloku b6 Czarka zaparkowana wzdłuż drogi na parkingu :hi:

Opublikowano

Wczoraj ok.17 na zjeździe pod rondo w Kato jakiś brudasek w sedanie SK72..R

a ok.19 na parkingu przy wejściu głównym do Silesi SM...98

Dzisiaj po 18 na zjeździe z Sokolskiej srebrny avant SJ..... machałam, bo kierowca wydawał się znajomy, ale że nie mam logo klubowego na torebce, to chyba pomyślał że jestem jakaś niepełnosprytna :polew::kox:

Śledzicie mnie czy jak? Wszędzie Was pełno :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj ok.17 na zjeździe pod rondo w Kato jakiś brudasek w sedanie SK72..R

a ok.19 na parkingu przy wejściu głównym do Silesi SM...98

Dzisiaj po 18 na zjeździe z Sokolskiej srebrny avant SJ..... machałam, bo kierowca wydawał się znajomy, ale że nie mam logo klubowego na torebce, to chyba pomyślał że jestem jakaś niepełnosprytna :polew::kox:

Śledzicie mnie czy jak? Wszędzie Was pełno :tongue4:

czasem się zastanawiam ,czy tego typu wątki nie są stworzone do inwigilacji :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wczoraj ok.17 na zjeździe pod rondo w Kato jakiś brudasek w sedanie SK72..R

a ok.19 na parkingu przy wejściu głównym do Silesi SM...98

Dzisiaj po 18 na zjeździe z Sokolskiej srebrny avant SJ..... machałam, bo kierowca wydawał się znajomy, ale że nie mam logo klubowego na torebce, to chyba pomyślał że jestem jakaś niepełnosprytna :polew::kox:

Śledzicie mnie czy jak? Wszędzie Was pełno :tongue4:

kurde Adrenalina bystre masz oko :kox:

a Stan tyle razy prosił żeby robić to dyskretnie :rolleyes:

:decayed:

Opublikowano

dzisiaj na Kazimierza Wielkiego w Knurowie z tyłu mojego bloku b6 Czarka zaparkowana wzdłuż drogi na parkingu :hi:

zgadza sie moja była na przeglądzie u pitologa :decayed:

Opublikowano

dzisiaj na Kazimierza Wielkiego w Knurowie z tyłu mojego bloku b6 Czarka zaparkowana wzdłuż drogi na parkingu :hi:

zgadza sie moja była na przeglądzie u pitologa :decayed:

:good::)

Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

Mogłes dołonczyć do nas :gwizdanie: :good:
Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

Mogłes dołonczyć do nas :gwizdanie: :good:

dołączyć :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

Mogłes dołączyć do nas :gwizdanie: :good:

dołączyć :gwizdanie:

Jaki bystry :tongue4:
Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

Mogłes dołączyć do nas :gwizdanie: :good:

dołączyć :gwizdanie:

Jaki bystry :tongue4:

Musiałem panne do domu zawieźć :hi:

Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

Mogłes dołączyć do nas :gwizdanie: :good:

dołączyć :gwizdanie:

Jaki bystry :tongue4:

Musiałem panne do domu zawieźć :hi:

W każdy czwartek :gwizdanie: wpadaj :wink4:
Opublikowano

wczoraj godzina 20 jakies 15 audi na parkingu przy szałasie :naughty: pozdrowiłem klaksonem kilka osób stojących na zewnątrz :gwizdanie:

:hi:

no dokładnie mogłeś też wpaść :wink4:

inne Panny czy żony :P też były :naughty:

Opublikowano

laki w Gorzycach, szybę sobie mył :decayed:

Dziś ok 14ej w Sosnowcu granatowa A4 B5 na SK 5111.. przywitałem się na radyku :hi:

Opublikowano

laki w Gorzycach, szybę sobie mył :decayed:

Dziś ok 14ej w Sosnowcu granatowa A4 B5 na SK 5111.. przywitałem się na radyku :hi:

ale w Sosnowcu na pewno nie łapało :polew:
Opublikowano

laki w Gorzycach, szybę sobie mył :decayed:

Dziś ok 14ej w Sosnowcu granatowa A4 B5 na SK 5111.. przywitałem się na radyku :hi:

ale w Sosnowcu na pewno nie łapało :polew:

:?: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.