Treść opublikowana przez Bulik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema,gdzieś mi emoty wciągnęło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień-dobry-wieczór
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziekujemy mordy za goscine,mega atmosfera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w poniedziałek się przypomnij ,coś poradzimy horny masz telefon to dzwoń- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
regulacje Ci pójdzie porozkręcać...... :whistling: Twój bracik jak był u mnie teraz Golfe to Cie ,,,albo ie będę pisał rozkrecałes w połowie zeszłego sezonu no.....to już prawie rok- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
regulacje Ci pójdzie porozkręcać..???.... :whistling: Twój bracik jak był u mnie teraz Golfem to Cie ,,,albo ie będę pisał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedy wpadasz na zlota Bulik egon ,tak jak rozmawialiśmy na twojej zbieznosci (została mi jeszcze przeprowadzka i pare drobiazgów ) myśle ze za około 2 tygodnie powinienem juz byc może na przyszly tydzień ogarniesz mi koze?? co Ci czeba ? .....zoofilu :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedy wpadasz na zlota Bulik egon ,tak jak rozmawialiśmy na twojej zbieznosci (została mi jeszcze przeprowadzka i pare drobiazgów ) myśle ze za około 2 tygodnie powinienem juz byc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześc pany ,wesołych ,Mario pisze sie u MAMUSI- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć dziewczyny ,macie ktoś dostęp do drzewa kominkowego..... albo kogoś kto się chce pozbyć drzewa po wycince/rozbiorce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co w ADP ci turbo padło bo nie jedzie http://www.pama-tech.pl/ sciul ;p- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć laski , potrzebuje namiary na zakład zajmujący się kompletną regeneracją turbin- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lebry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w pełni sprawny ,dzień dobry wieczór panowie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
,i na obiad do teściów niedziela na czysto i bez zmywania- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
również z wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z miłą chęcią bym wpadł ale muszę się oszczędzać fajo bo jestem prawie po zawale (pompkę zajechałem) .taka sytuacja ,a remontowane mieszkanie tez muszę doposażyć ,ale z kąt tu siły brać , z wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
, Pucol to kiedy Ci GPS na palec wskakuje ? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE