Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj na A4 z Wrocławia na blachach SCH srebrne B5 poddało się mojej wereyfikacji prędkości :naughty: pomrugane odmachane :wink4:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dydo85 z audislask.pl na Pszczyńskiej w J-biu

Pretor w Pawlowicach koło Biedronki :)

Opublikowano

Wczoraj koło 15 w Pawłowicach srebrny avant B5 z ramkami na jastrzębskich blachach pozdrowiony awaryjkami.

Kto to ? Na spoty okoliczne nie jeździ :thumbdown:

Opublikowano

wczorej około 14.50 widziany Arturoo w Pawłowicach :D

Opublikowano

dziś o 16 w Mysłowicach na Brzęczkach granatowe B5 sedan polift wyjeżdżał z osiedla w stronę centrum :cool1:

Opublikowano

dzis pare minut przed 14 na moim terenie golf od Miszki na klubowych ramkach - kierowca zamyslony :evil:

Opublikowano

dzis pare minut przed 14 na moim terenie golf od Miszki na klubowych ramkach - kierowca zamyslony :evil:

myślałem o Kasi :kox:

Opublikowano

dzis pare minut przed 14 na moim terenie golf od Miszki na klubowych ramkach - kierowca zamyslony :evil:

myślałem o Kasi :kox:

:naughty: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

dziś koło 11 w SJZ. Jakiś zaśnieżony smerfowóz i smerf ze zmiotką który był przestraszony moim trąbnieciem. Specjalnie zrobiłem kółko od poczty do Ciebie jak zobaczyłem ze odśnieżasz samochód :decayed:

Opublikowano

:):wink4:

Opublikowano

dzis okolo 10.30 autobana na Wrocław na wysokosci Gory Sw.Anny sredne B6 na klubowych ramkach prowadzila jakas kobitka okolo 50-tki... :chytry:

wyprzedzajac poszly awaryjki ale nie skumala o co kaman... ;);)

czyja mamuska??!! :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

dzis okolo 10.30 autobana na Wrocław na wysokosci Gory Sw.Anny sredne B6 na klubowych ramkach prowadzila jakas kobitka okolo 50-tki... :chytry:

wyprzedzajac poszly awaryjki ale nie skumala o co kaman... ;);)

czyja mamuska??!! :gwizdanie: :cool1:

Nie wiem czyja ale wiem co se pomysla... poyebany zboczeniec .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzis okolo 10.30 autobana na Wrocław na wysokosci Gory Sw.Anny sredne B6 na klubowych ramkach prowadzila jakas kobitka okolo 50-tki... :chytry:

wyprzedzajac poszly awaryjki ale nie skumala o co kaman... ;);)

czyja mamuska??!! :gwizdanie: :cool1:

Nie wiem czyja ale wiem co se pomysla... poyebany zboczeniec .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moze byc :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pelex dzisiaj o 14:30 na Toszeckiej. Mogłeś mnie nie widzieć bo jechałem Outlanderem.

Opublikowano

Moja kobietka wypatrzyla dziś na parkingu pod Auchan'em ciemno zielonego sedana B5 na ramkach o nr SJZ4M50, zna ktoś?

Opublikowano

Moja kobietka wypatrzyla dziś na parkingu pod Auchan'em ciemno zielonego sedana B5 na ramkach o nr SJZ4M50, zna ktoś?

Ano znam, nie wiem jaki ma nick na forum. Ale często spotykam się z nim pod moim blokiem - przyjeżdża do jakiejś Panny 3 klatki obok :decayed:

Opublikowano

Zaproś na spoty :)

Opublikowano

Gacjan przed 20 na DTŚ

Wypicował furkę pięknie :good:

Opublikowano

Pelex dzisiaj o 14:30 na Toszeckiej. Mogłeś mnie nie widzieć bo jechałem Outlanderem.

Jak nie jechałeś swoją bryką to na pewno bym Ciebie nie zauważył nie zwracam uwagi na takie przeszczepy jak outlander :evil::tongue4:

Opublikowano

dzis koło 16:20 w Turzy widziany i obgadany na CB Hamm3R :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.