Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do pracy cislem.

stala zaparkowana przy ulicy jakies 50m przed twoim blokiem

pod tym wierzowcem przy ulicy ? bo jeśli tak to ją kojarze, nie dawno ktoś ją kupił ale jeszcze sie jej nie przyjrzałem

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał_s 87 dzisiaj u mnie pod uczelnią widziany brudnym padłem

jak biegałeś dookoła i się śliniłeś to nie przeszkadzało Ci że brudne :tongue4::decayed:

Opublikowano

Michał_s 87 dzisiaj u mnie pod uczelnią widziany brudnym padłem

jak biegałeś dookoła i się śliniłeś to nie przeszkadzało Ci że brudne :tongue4::decayed:

sratatata .... :tongue4: :tongue4: do tego jeszcze porysowane :decayed: :decayed:

Opublikowano

do pracy cislem.

stala zaparkowana przy ulicy jakies 50m przed twoim blokiem

pod tym wierzowcem przy ulicy ? bo jeśli tak to ją kojarze, nie dawno ktoś ją kupił ale jeszcze sie jej nie przyjrzałem

:good: wydaje sie ze ladna sztuka
Opublikowano

:hi:

dziś ok 9:30 w Tychach pod salonem Opla na beskidzkiej b5 w avancie blachy SPS 7..3

i

ok 10:00

w ASO Magro na Świonach Stasiu i jego urocza koleżanka Mirella o ile dobrze pamiętam :boobs:

Opublikowano

Dzisiaj po 11:00 widziana niebieska b5 na blachach SM w Lędzinach na targu na ramkach klubowych, pozdro dla kolegi

Opublikowano

we wtorek 20.12 ok 20:45-21:00 na stacji BP przed lotniskiem w pyrzowicach szara b6 sedan chyba 1.9tdi na ramkach klubowych SMY****

pozdrowienia dla kolegi :wink4:

Opublikowano

wczoraj wieczorem u mnie w garazu widziany Tolek, seves i adas... ;)

Opublikowano

wczoraj wieczorem u mnie w garazu widziany Tolek, seves i adas... ;)

noooooo dokładnie Adaśko z Tolkiem widziani 21.12 wieczorem w Adaśkowym garażu :decayed:

a potem jeszcze Tolek pod swoim blokiem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziś dwa razy Akjam najpierw około 15:40 na Jagiellońskiej i później jakoś 16:50 na Sokolskiej na światłach - pogadane :decayed:

Opublikowano

Ponad 20 czwórek w gliwicach pod forum... wszyscy biedni bez kasy zamiast iśc na zakupy pilnowali aut... :decayed:

Opublikowano

wczoraj o 17:30 w Tychach na Sikorskiego zaparkowane srebrne B5 sedan blachy SCI..... :mysli:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 12:18_________________________________________________wczoraj ok 17:00 na parkingu podziemnym na 3 Stawach czarne b6 sedan ST 8.....

Opublikowano

Wczoraj w Suszcu około 12:10widziane niebieskie A4 w Avancie z tablicami SJZ i klubowymi ramkami ...

Opublikowano

jechałem z Żor na Pszczynę :wink4: ,gdzie się mijaliśmy ?

Opublikowano

Jechałem za tobą od Żor, wołałem na Cb ;) potem mi uciekłeś jak zacząłeś wyprzedzac przed zjazdem na kopalnię ;)

Opublikowano

na cb byłem cały czas :gwizdanie: :wink4: ,nawet z jakimś kierowcą tira polemizowałem przez chwilkę

Opublikowano

taa ? wołałem do ciebie w kleszczowie obok tedexu :) a tego kierowce też słyszałem :) pozdro :)

Opublikowano

Arturoo jeździ z taką prędkością że nie dochodzą do niego fale :polew:

Opublikowano

hahah ;D Kuna, do momentu wyprzedzania jechałem z prędkością Artura ale potem poszedł jak z procy :P

Opublikowano

hahah ;D Kuna, do momentu wyprzedzania jechałem z prędkością Artura ale potem poszedł jak z procy :P

Automat mu drugi bieg wrzucił :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.