Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

btw co Ty Kędzior masz foty wszystkich aut klubowych na pulpicie :polew:

Akjam ma watek o swoim pasciu :wink4:
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widziana dzisiaj blekitna B7 kombi w Siewierzu na blachach SBE 30XXX ;)

błękitna ?

94a396b039f58aab6f617ae7a1d0d909.jpg

Opublikowano

Widziana dzisiaj blekitna B7 kombi w Siewierzu na blachach SBE 30XXX ;)

błękitna ?

94a396b039f58aab6f617ae7a1d0d909.jpg

:good:

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

Opublikowano

Widziana dzisiaj blekitna B7 kombi w Siewierzu na blachach SBE 30XXX ;)

błękitna ?

94a396b039f58aab6f617ae7a1d0d909.jpg

:good::wink4:

btw fajny kolorek :):good:

2cd021899ca4f6cc.jpg

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

Dużo osób rejestruje się na forum jak potrzebuje porady do auta.Czasem kupują ramki lub naklejki ale nie udzielają się na forum lub na spotach.Sam tak robiłem jak miałem B4.Teraz też myślałem że tak będzie ale trafiłem na zarąbistą ekipę.

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

u mnie na łosiedlu też stoi A4 na klubowych ramkach a kolesia nigdy na spocie nie było ale pewnie na forum cokolwiek robi

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

u mnie na łosiedlu też stoi A4 na klubowych ramkach a kolesia nigdy na spocie nie było ale pewnie na forum cokolwiek robi

pozwole sie nie zgodzic:) ramki mam bo chce przynalezec do klubu, ale niemam zbytnio czasu na spoty (bylem 3x - zaram bede zrabany:D) ale trudno Miszka to twoje zdanie:) pzdr

Opublikowano

94a396b039f58aab6f617ae7a1d0d909.jpg

I NOGARO BLUE
Opublikowano

I NOGARO BLUE

To podstawowy kolor z tej szerokiej palety barw :decayed:

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

Opublikowano

Mnie rowniez, jesli ktos utozsamia sie z klubem to powinien brac udzial w jego zyciu, to moje zdanie :)

Opublikowano

no to koniec OT :decayed:

Opublikowano

dzisiaj w godzinach około 15 nagaro blue b5 avant wylatujące z Rybnika.. czyje to ? ja leciałem na Rydłutowy...

Opublikowano

ja się pytam kto to i na c**j temu komuś ramki klubowe ?

zdjcie0019c.jpg

a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 :mysli:

tak ale klub to już nie bardzo :thumbdown:

bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum

może...tak czy siak śmieszą mnie takie osoby i tyle :tongue4:

dobry :hi:

Opublikowano

To nagaro w Rybnikuto chyba A-rek ? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

addassko widziany w PizzaHut z familją jakąś godzinę temu... I jakiś nowy wózek na spoko kole... :naughty::mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.