Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario22 pod jego domem w Knurowie ok 12:30

ps dzięki za polar ziom :yeah:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdor dla kolegi z ciemnego avanta b5 na SZO widzianego dzis Jastrzebiu(zdroju) koło 14:55 ;)

a no bylem tak dzis, lampionka zaswiecic na grobie :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 16:27_________________________________________________apropo Boguszowice ciemne audi a4 w sedanie na SR 611** (przednia ramka klubowa) o kolo 12 nie daleko cmentarza :tongue4:

Opublikowano

wczoraj, u mojego brachola pod blokiem w Sosnowcu

zdjcie001hh.th.jpg

Opublikowano

ok 12 na Mikołowskiej w Kato zaparkowane srebrne B5 w avancie blachy SW :mysli:

Opublikowano

wczoraj na zwyciestwa granatowe b5 avant SMY na ramkach, widze go juz ktorys raz w tym miejscu

Opublikowano

wczoraj na zwyciestwa granatowe b5 avant SMY na ramkach, widze go juz ktorys raz w tym miejscu

Też go już parę razy przyczaiłem. Widziałem go na Mireckiego :gwizdanie:
Opublikowano

Pajda na Batorego w Kato jakieś 30 min temu skręcał w Kościuszki

PS,lewy światło tylne kaput [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:41_________________________________________________dziś w Kato na Krasińskiego ok 11 pod Politechniką granatowe B5 w sedanie blachy SZ

Opublikowano

Kanar dziś koło 15:40 na Uniwersyteckiej na I Love Rally a 10 minut później na Roździeńskiego jak przez drogę przechodził

Opublikowano

było trąbić i wrzeszczeć to byśmy pogadali :wink4:

Opublikowano

Zauważyłem Cię jak już się zbieraliśmy bo mała dała w kość swoim marudzeniem :kwasny:

W sumie byliśmy zaraz po 10 więc zaczęło jej się nudzić po takim czasie.

Opublikowano
:good:
Opublikowano

na prawde nie wiem na ch*j ja tu właże :polew: :polew: kto by mnie miał niby widzieć :polew: :polew:

Opublikowano

na prawde nie wiem na ch*j ja tu właże :polew: :polew: kto by mnie miał niby widzieć :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

na prawde nie wiem na ch*j ja tu właże :polew: :polew: kto by mnie miał niby widzieć :polew: :polew:

Dalej stoisz w garażu ?

Opublikowano

ja cie widzialem na spocie ;)

Opublikowano

Maxito na skrzyżowaniu Batorego i Kościuszki w oddziale Citi Handlowego o 15:02 :decayed: - pogadane :naughty:

Opublikowano

kilka minut po 6:00 ul. Łabędzka wyjazd z Opla ciemne B5 avant na dużej feldze (troche koza :decayed:) blaty chyba SG na naszych ramkach. Na spoty nie jeździ chyba :mysli:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 14:16_________________________________________________znowu :decayed: tyle że na wjeździe na strefe ekonomiczną :tongue4:

Opublikowano

wczoraj ok 11 na Wyzwolenia (chyba) :cool1: w Rybniku czarne B5 w avancie na blachach SR w stronę ronda i stacji BP w koreczku stała :hi:

Opublikowano

wczoraj na spocie ok 11-ście, B5-tek :polew:

Opublikowano

wczoraj na spocie ok 11-ście, B5-tek :polew:

też widziałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.