Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5 minut temu czarny avant B5 po lifcie z ramkami klubowymi na rejestracji SM, bez oznaczeń na tylnej klapie i chyba z felgami Avus widziany na Iłłakowiczówny :hi:

ja Ciebie też widziałem, curva ale korek w kato, co to się stało ?

Chyba przez Silesię, jak jest rondo obok Shella to zamknęli ten odcinek który szedł wzdłuż nowej części Silesii a dodatkowo przy wyjeździe w stronę Ściegiennego jeden pas tamowała betoniarka bo przycisnęła nowego Mustanga do krawężnika i korki były niesamowite to ludzie przez Słoneczną jeździli objazdem :wallbash:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

5 minut temu czarny avant B5 po lifcie z ramkami klubowymi na rejestracji SM, bez oznaczeń na tylnej klapie i chyba z felgami Avus widziany na Iłłakowiczówny :hi:

ja Ciebie też widziałem, curva ale korek w kato, co to się stało ?

Chyba przez Silesię, jak jest rondo obok Shella to zamknęli ten odcinek który szedł wzdłuż nowej części Silesii a dodatkowo przy wyjeździe w stronę Ściegiennego jeden pas tamowała betoniarka bo przycisnęła nowego Mustanga do krawężnika i korki były niesamowite to ludzie przez Słoneczną jeździli objazdem :wallbash:

byly 2 wypadki w str myslowic i bielska, w str myslowic podobno smiertelny;/

srebrne b5 avant SY albo ST dokladnie nie pamietam :gwizdanie: na ramkach klubowych wyjezdzajacy z parkingu z silesi, moja fiesciną mu lajtowo zastawila droge zeby nie mogl wyjechac hehe :wink4: na spoty nie jezdzi, a przynajmniej nie kojarze

Opublikowano

Dzisiaj po godz. 7:00 srebrne B6 sedan blachy SK na Pszczyńskiej (jechał w kierunku Giełdy Samochodowej a ja za nim) Ramki klubowe z wpisanym nikiem (ciężko było dojrzeć jaki)

Opublikowano

wczoraj około 11 pod realem w dąbrowie górniczej (tym koło trasy) widziany bordowy avant SBE na ramkach klubowych

dc7e9394c54fc877med.jpg

Opublikowano

dzisiaj w Mysłowichach na mojej dzielni nowe RS6 :slina: :slina: :slina:

nie zrobiłem zdjęcia, bo miałem zajęte ręce :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :decayed:

Opublikowano

wczoraj około 11 pod realem w dąbrowie górniczej (tym koło trasy) widziany bordowy avant SBE na ramkach klubowych

dc7e9394c54fc877med.jpg

bar_tos

Opublikowano

wczoraj około 11 pod realem w dąbrowie górniczej (tym koło trasy) widziany bordowy avant SBE na ramkach klubowych

dc7e9394c54fc877med.jpg

bar_tos

potwierdzam :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj ok 9 czarny b7 Avatn z ramkami i naklejką klubową numery SMI na trasie do Mikołowa. Na spoty nie jeździ :bicz:

Wybieram się wybieram i wybrać nie mogę

Pozdrawiam

Opublikowano

Dziennie rano granatowe b5 sedan w Bytomiu na strzelców w kierunku centrum :cool1:

Opublikowano

wczoraj koło 21-22 na stacji benzynowej samoobsługowej koło makro/mc donalda w sosnowcu widziane wypucowane czerwone b6 kombi :)

Opublikowano

wczoraj Diman w knurkowie na ul.1maja usilnie pchał wózek

Opublikowano

wczoraj Diman w knurkowie na ul.1maja usilnie pchał wózek

kurde widziałem chyba ciebie ale zawsze najpierw patrze na ramki czy ma a ty chyba nie masz :mysli: i jakoś musiałem te twoje wozidło ominąć :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: nie ma lipy :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

wczoraj Diman w knurkowie na ul.1maja usilnie pchał wózek

kurde widziałem chyba ciebie ale zawsze najpierw patrze na ramki czy ma a ty chyba nie masz :mysli: i jakoś musiałem te twoje wozidło ominąć :tongue4:

błąd mam ramki + naklejka ale jest taki brudny że na pewno dla tego nie zwróciłeś uwagi

Opublikowano

wczoraj Diman w knurkowie na ul.1maja usilnie pchał wózek

kurde widziałem chyba ciebie ale zawsze najpierw patrze na ramki czy ma a ty chyba nie masz :mysli: i jakoś musiałem te twoje wozidło ominąć :tongue4:

błąd mam ramki + naklejka ale jest taki brudny że na pewno dla tego nie zwróciłeś uwagi

ano może ale potwierdzam przemieszczałem się tam wczoraj :wink4:

Opublikowano

Witam, kto jeździ taką A4 B5 Sedan w Chorzowie, widziana na ulicy Wolskiego :>

16092011267.jpg

Opublikowano

Witam, kto jeździ taką A4 B5 Sedan w Chorzowie, widziana na ulicy Wolskiego :>

16092011267.jpg

obstawiam że "nie wiem, nie umie, nie znam się"

Opublikowano

Witam, kto jeździ taką A4 B5 Sedan w Chorzowie, widziana na ulicy Wolskiego :>

16092011267.jpg

:wtf:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 13:51_________________________________________________

Witam, kto jeździ taką A4 B5 Sedan w Chorzowie, widziana na ulicy Wolskiego :>

16092011267.jpg

obstawiam że "nie wiem, nie umie, nie znam się"

nie wiem, nie mam, nie umiem - jak juz :naughty: :naughty:
Opublikowano

niezła koza :decayed:

Opublikowano

niezła koza :decayed:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.