Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: później pojechaliśmy...........

windą na parter.. po czym wsiadłeś w swojego fokusa i pojechałeś sam do domu :gwizdanie:

j**any nie było go tam a napisał jak było :wallbash:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________ :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: później pojechaliśmy...........

windą na parter.. po czym wsiadłeś w swojego fokusa i pojechałeś sam do domu :gwizdanie:

j**any nie było go tam a napisał jak było :wallbash:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________ :decayed:

d. mi sama o tym powiedziała :decayed:
Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: później pojechaliśmy...........

windą na parter.. po czym wsiadłeś w swojego fokusa i pojechałeś sam do domu :gwizdanie:

j**any nie było go tam a napisał jak było :wallbash:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________ :decayed:

d. mi sama o tym powiedziała :decayed:

no to c**j,... ściemniła Cię bo Ona poszła pierwsza a ja gadałem z kolesiem przy stoliku

Opublikowano

D. od Krola w SK na Sokolskiej 29 w oddziale Citi Handlowy na 1 piętrze :kox::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: później pojechaliśmy...........

windą na parter.. po czym wsiadłeś w swojego fokusa i pojechałeś sam do domu :gwizdanie:

j**any nie było go tam a napisał jak było :wallbash:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________ :decayed:

d. mi sama o tym powiedziała :decayed:

no to ch***,... ściemniła Cię bo Ona poszła pierwsza a ja gadałem z kolesiem przy stoliku

w sumie to fajnie tam macie bo byłem tam tego samego dnia :wink4: nie to co u mnie na budowie :decayed:
Opublikowano

a mówiła jak ładnie byłem ubrany :decayed::polew:

Opublikowano

a mówiła jak ładnie byłem ubrany :decayed::polew:

ja już cie nie raz widziałem w stroju do pracy to wiem :naughty:
Opublikowano

a mówiła jak ładnie byłem ubrany :decayed::polew:

ja już cie nie raz widziałem w stroju do pracy to wiem :naughty:

a no :decayed:

image0013u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:12_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a mówiła jak ładnie byłem ubrany :decayed::polew:

ja już cie nie raz widziałem w stroju do pracy to wiem :naughty:

a no :decayed:

image0013u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:12_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

taki masz strój jak zmywasz w domu ? :naughty:
Opublikowano
:kox: aleśmy doebali spamem w wątku :embarrassed:
Opublikowano

Keżor dzisiaj chwile po 14.00 namierzony na niwce :gwizdanie:

nie trąbiłem, nie krzyczałem bo jakiś taki zamyślony stał przy aucie... :decayed:

Opublikowano

byłe nismo Maria dzisiaj na ul. Ogrodowej w Knurowie :wink4:

Opublikowano

Keżor dzisiaj chwile po 14.00 namierzony na niwce :gwizdanie:

nie trąbiłem, nie krzyczałem bo jakiś taki zamyślony stał przy aucie... :decayed:

czekał aż zejde :wink4:
Opublikowano

Srebrny polift na SJZ i ramkach klubowych widziane pod komisem na Bziu w J-biu, kto to taki :)? Ladna sztuka..

Opublikowano
:dontknow:
Opublikowano

wczoraj na pogori III b5 sedan 1.9tdi SBE chyba czarne, ramki klubowe na spoty niejezdzi

Opublikowano

dzisiaj o 11:00 w Rybniku na ul.Wodzisławskiej widziany Boniu :wink4:

Opublikowano

Keżor dzisiaj chwile po 14.00 namierzony na niwce :gwizdanie:

nie trąbiłem, nie krzyczałem bo jakiś taki zamyślony stał przy aucie... :decayed:

i weź tu pojedź na dziwki ;] musze zmienić auto hahaha

a poza tym jakbyś krzyczał to uznałbym Cie za idiote , bo nie wiem jak wyglądasz , bo nie jeździsz na spoty :decayed:

Opublikowano

Keżor dzisiaj chwile po 14.00 namierzony na niwce :gwizdanie:

nie trąbiłem, nie krzyczałem bo jakiś taki zamyślony stał przy aucie... :decayed:

i weź tu pojedź na dziwki ;] musze zmienić auto hahaha

a poza tym jakbyś krzyczał to uznałbym Cie za idiote , bo nie wiem jak wyglądasz , bo nie jeździsz na spoty :decayed:

jak to nie na Batalionowe jeździ :sarcastic:

Opublikowano

jak to nie na Batalionowe jeździ :sarcastic:

wiedziałem że ktoś to dowali :polew: i nie wiedzieć dlaczego miałem przeczucie że to będziesz Ty :decayed:

Opublikowano

jak to nie na Batalionowe jeździ :sarcastic:

wiedziałem że ktoś to dowali :polew: i nie wiedzieć dlaczego miałem przeczucie że to będziesz Ty :decayed:

oj tam miałem dobry humor rano :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.