Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a4 b5 avant srebrna SZO08JP przednia ramka klubowa, zna ktoś ?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrzosu :gwizdanie:

Opublikowano

Nie nie to nie Wrzosu, jego auto znam bardzo dobrze :)

Opublikowano

19 lipca kwk knurow parking kolonialny czarna b6 naklejka i ramka rej OK~

Opublikowano

19 lipca kwk knurow parking kolonialny czarna b6 naklejka i ramka rej OK~

pewnie dawca :wink4:

Opublikowano

wczoraj ok 19:00 B7 Majkiego na ul. Głównej w Łabędach (żona za kółkiem, Majkiego brak)

Opublikowano

19 lipca kwk knurow parking kolonialny czarna b6 naklejka i ramka rej OK~

pewnie dawca :wink4:

dokładnie zgadza sie :good:

Opublikowano

Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś

Opublikowano

Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś

skupilem sie na tym nismo 350z :decayed: widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego :wink4:
Opublikowano

Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś

skupilem sie na tym nismo 350z :decayed: widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego :wink4:

Hehe spoko :tongue4:
Opublikowano

Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś

skupilem sie na tym nismo 350z :decayed: widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego :wink4:

przecież szybko twoje skupienie minęło jak Ci nismo odeszło :decayed:

Opublikowano

Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś

skupilem sie na tym nismo 350z :decayed: widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego :wink4:

przecież szybko twoje skupienie minęło jak Ci nismo odeszło :decayed:

moj dizel niezle zapierdziela :decayed:
Opublikowano

Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś

skupilem sie na tym nismo 350z :decayed: widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego :wink4:

przecież szybko twoje skupienie minęło jak Ci nismo odeszło :decayed:

moj dizel niezle zapierdziela :decayed:

Gdybym leciał Ducatem to byś nie miał szans :tongue4:
Opublikowano

granatowe b5 avant SMY w Sosnowcu na zwyciestwa :mysli:

Opublikowano

Chyba Arturro koło 15 na wylocie z Żor zjeżdżał na parking :gwizdanie:

Opublikowano

jak na parking przy Szaszłyku to ja :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj w SG, Królu aka rezacz z chorzowa :decayed:

Opublikowano

wczoraj w Imielinie granatowe b5 w sedanie blachy bodajże SM

Opublikowano

w sobote ok 15 na na niwce talib

jakies 5h pozniej na klimontowie B6 czarne avant na klubowych ramkach SO (na spotach chyba nie widzialem...)

Opublikowano

w sobote ok 15 na na niwce talib

jakies 5h pozniej na klimontowie B6 czarne avant na klubowych ramkach SO (na spotach chyba nie widzialem...)

gdzie mnie widziales ??

Seski a to B6 ma blachy SO 9xxxx ..często takie widze w swoich okolicach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.