Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16:10 Gliwice ul.Wieczorka Czester swoim B6 :decayed: poznałem po felach i lampach :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś koło 16:30 seledynowy Avant B5 w Dg koło targu :hi:

Opublikowano

dzisiaj około 13 na szopienicach zaparkowany srebrny avant b5 z przednimi GEJangelsami :P

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

S - line zewnętrzny i wysoko stała ? Pajda :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

S - line zewnętrzny i wysoko stała ? Pajda :mysli:

Raczej nie S-line chyba że nie dojrzałem :gwizdanie: no i nisko zawieszona buda :wink4:

Opublikowano

talib1990 Ty parkujesz na naftowej przy ulicy?

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

S - line zewnętrzny i wysoko stała ? Pajda :mysli:

Raczej nie S-line chyba że nie dojrzałem :gwizdanie: no i nisko zawieszona buda :wink4:

to nie Pajda :sarcastic:

talib1990 Ty parkujesz na naftowej przy ulicy?

on wszędzie parkuje :naughty:

Opublikowano

srebrne B6 sedan quattro, na rej SK, ok godz 19:50 pod kerfurem na Roździeńskiego

(ramki, naklejki, a na spotach nie bywa :thumbdown: )

Opublikowano

Bo widuje na naftowej codziennie takiego avancika na takich felach i ramkach jak przejeżdzam.

Opublikowano

Dziś koło 16:30 seledynowy Avant B5 w Dg koło targu :hi:

czyli ze jaki to jest? bo ja znam tylko 7 kolorow :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________

talib1990 Ty parkujesz na naftowej przy ulicy?

tak to on
Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

to byłem ja, ale tak zapierdalełem, że B5 powyżej 220km/h zlewa się na B6, z Avusa 17" robi się 18",

a szyby przyciemniają się jak w statku kosmicznym :decayed:

Opublikowano

Dziś koło 16:30 seledynowy Avant B5 w Dg koło targu :hi:

czyli ze jaki to jest? bo ja znam tylko 7 kolorow :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________

talib1990 Ty parkujesz na naftowej przy ulicy?

tak to on

taki jasny zielony trochę śmieszny ten kolor
Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

to byłem ja, ale tak zapierdalełem, że B5 powyżej 220km/h zlewa się na B6, z Avusa 17" robi się 18",

a szyby przyciemniają się jak w statku kosmicznym :decayed:

chyba na dzisiaj juz ci wystarczy piwa :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:55_________________________________________________

Dziś koło 16:30 seledynowy Avant B5 w Dg koło targu :hi:

czyli ze jaki to jest? bo ja znam tylko 7 kolorow :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________

talib1990 Ty parkujesz na naftowej przy ulicy?

tak to on

taki jasny zielony trochę śmieszny ten kolor

a i zapomnialem dodac ze nawet znam dwa odcienie - odcien jasny i ciemny :decayed:
Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

to byłem ja, ale tak zapierdalełem, że B5 powyżej 220km/h zlewa się na B6, z Avusa 17" robi się 18",

a szyby przyciemniają się jak w statku kosmicznym :decayed:

i za to Cię cenię :good:

Opublikowano

Bo widuje na naftowej codziennie takiego avancika na takich felach i ramkach jak przejeżdzam.

skoro sypiam, d*pcze tutaj to musze tutaj też parkować a tak na poważnie to tutaj mieszkam hehehe..a staje na środku trawnika albo jak Seski widział na niwce nawet na przejściu dla pieszych :)[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:40_________________________________________________komu mrugałem dzisiaj na niwce.... a4 avant na SJ blachach:)))

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

to byłem ja, ale tak zapierdalełem, że B5 powyżej 220km/h zlewa się na B6, z Avusa 17" robi się 18",

a szyby przyciemniają się jak w statku kosmicznym :decayed:

a powyżej 260km/h zlewa się już na B7 :lol1:

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 18:00 autostadą A4 z Katowic w stronę bramek mykał czarny Avant B6 na klubowych ramkach i rejestracji SM.

Ładnie przyciemnione szybki i fajny felunek :good:

to byłem ja, ale tak zapierdalełem, że B5 powyżej 220km/h zlewa się na B6, z Avusa 17" robi się 18",

a szyby przyciemniają się jak w statku kosmicznym :decayed:

a powyżej 260km/h zlewa się już na B7 :lol1:

niestety nie, powyżej 240km/h to już tłokiem w pysk dostajesz :gwizdanie:

Opublikowano

Andy_sky widziany na żorskiej w RB ok 19 :)

Opublikowano

Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:40[/size]_________________________________________________komu mrugałem dzisiaj na niwce.... a4 avant na SJ blachach:)))

to byłem ja. Tylko w avatrze moja stara a4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.