Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawid dzisiaj w Mysłowicach :)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturo wczoraj ok 14:20 w Mszanie ? na drodze z Jastrzębia na Wodzisław :mysli:

Opublikowano

Jechałem do H4mm3R'a , sorki nie widziałem Cię :no:

Opublikowano

Jechałem do H4mm3R'a , sorki nie widziałem Cię :no:

bo on pewnie jechał toyotą yaris :gwizdanie:

Opublikowano

Jechałem do H4mm3R'a , sorki nie widziałem Cię :no:

pomykam Yarisem z roboty , wybaczam ci

:tongue4:

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:02_________________________________________________

Jechałem do H4mm3R'a , sorki nie widziałem Cię :no:

bo on pewnie jechał toyotą yaris :gwizdanie:

dokładnie Dimek :decayed:

Opublikowano

Jechałem do H4mm3R'a , sorki nie widziałem Cię :no:

pomykam Yarisem z roboty , wybaczam ci

:tongue4:

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:02_________________________________________________

Jechałem do H4mm3R'a , sorki nie widziałem Cię :no:

bo on pewnie jechał toyotą yaris :gwizdanie:

dokładnie Dimek :decayed:

pierwszy :tongue4:

Opublikowano

dzisiaj w okolicach 15 Miszka na Piłsudskiego w Tychach :decayed:

Opublikowano

dzisiaj w okolicach 15 Miszka na Piłsudskiego w Tychach :decayed:

pewnie w tojocie szefa :polew::tongue4:
Opublikowano

dzisiaj w okolicach 15 Miszka na Piłsudskiego w Tychach :decayed:

zgadza się

dzisiaj w okolicach 15 Miszka na Piłsudskiego w Tychach :decayed:

pewnie w tojocie szefa :polew::tongue4:

dokładnie wracaliśmy od Twojej z Gang Bangu :naughty:

Opublikowano

dzisiaj w okolicach 15 Miszka na Piłsudskiego w Tychach :decayed:

zgadza się

dzisiaj w okolicach 15 Miszka na Piłsudskiego w Tychach :decayed:

pewnie w tojocie szefa :polew::tongue4:

dokładnie wracaliśmy od Twojej z Gang Bangu :naughty:

ty huijiku :polew:
Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

hmm byc moze OKO :mysli:
Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

hmm byc moze OKO :mysli:

Miał tablice SBE... :cool1: i chyba mu się spieszyło :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

hmm byc moze OKO :mysli:

Miał tablice SBE... :cool1: i chyba mu się spieszyło :naughty: :naughty:

To na pewno OKO :decayed:
Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

hmm byc moze OKO :mysli:

Miał tablice SBE... :cool1: i chyba mu się spieszyło :naughty: :naughty:

na bank OKO :decayed:
Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

hmm byc moze OKO :mysli:

Miał tablice SBE... :cool1:i chyba mu się spieszyło :naughty: :naughty:

na bank OKO :decayed:

jak grała muzyczka w tle "jedziemy po zioło" to na bank oko :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj około godziny 18:30 na odcinku między Podwarpie a Siewierzem w kierunku na Częstochowę widziany srebrny Avant B5. Mrygałem długimi :naughty: :naughty:

hmm byc moze OKO :mysli:

Miał tablice SBE... :cool1:i chyba mu się spieszyło :naughty: :naughty:

na bank OKO :decayed:

jak grała muzyczka w tle "jedziemy po zioło" to na bank oko :wink4:

Nie wiem co tam u niego grało, ale turbinka na pewno pięknie "śpiewała" :polew: :polew:

Opublikowano

pajda wczoraj ok. 12:00 jak wjeżdżał do fasion housa... ;)

Opublikowano

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Opublikowano
  • Autor

Czester dzisiaj na Jasnej w Gliwicach koło 19

Guru z bracikiem, o dziwo szedł a nie jechał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.