Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znowu kędzior... :decayed:

tym razem na ludwiku... :gwizdanie:

ty jezdzisz autobusem bo inaczej niemozliwe ze cie nie widze :tongue4:

nie ty się kulasz tak powoli, że nawet nie widzisz jak ja zapierda*am w drugą stronę... :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tolek gdzieś ty dziś tak średnicówką zapierdzielał rano ? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Tolek gdzieś ty dziś tak średnicówką zapierdzielał rano ? :gwizdanie: :gwizdanie:

założył szport zawias to zapierdziela :decayed:

Opublikowano

Bulczas pod moim blokiem :decayed:

Opublikowano

Bulczas pod moim blokiem :decayed:

Koza Kędziora pod jego blokiem :decayed: meee
Opublikowano
  • Autor

Dzis czester na dworcu PKP w Gliwicach i chwile pozniej na Zwyciestwa :decayed:

Nie widziałem cię :mysli:

Opublikowano

Wczoraj Gliwice ul. Ku Dołom koło przychodni weterynaryjnej srebrne b5 avant bez ramek ale z naklejką na klapie

później czarne b6 sedan na Pszczyńskiej - kolega z Przyszowic był raz w Kato na spocie ale zapomniałem nicka :embarrassed:

Opublikowano

Dzisiaj około 12,30 na obwodnicy widziana A4 B6 z klubową wlepą, dzieki za pozdrowienie :) SJ .....

niestety nie wiem kogo :D

Opublikowano
  • Autor

Kanar to nie ty czasem grałeś w paintballa na ul. Ku dołom ? :naughty:

16042011021.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

taaaaa :kox:

dobrze że nie masz mnie na focie :polew: :polew: dawno mnie tak nikt nie sponiewierał :embarrassed:

Opublikowano

dziś ok 10:00 w Mikołowie na Wyzwolenia zaparkowane wiśniowe ? :mysli: B5 avant na blachach SBE + ramki pozdrawiam :hi:

Opublikowano

dziś ok 10:00 w Mikołowie na Wyzwolenia zaparkowane wiśniowe ? :mysli: B5 avant na blachach SBE + ramki pozdrawiam :hi:

Bordowe :cool1: moja Niunia :naughty:

Opublikowano

dziś ok 10:00 w Mikołowie na Wyzwolenia zaparkowane wiśniowe ? :mysli: B5 avant na blachach SBE + ramki pozdrawiam :hi:

Bordowe :cool1: moja Niunia :naughty:

właśnie brakowało mi tego kolorku :decayed:

Opublikowano

na Kato pojawił się nowy "gracz" :kox: :kox:

IMG045.jpg

Opublikowano

na Kato pojawił się nowy "gracz" :kox: :kox:

IMG045.jpg

u lala niezły :kox: :kox:

Opublikowano

Stasiu najpierw obślinił mu wszystkie szyby, a potem chciał siedzieć w oknie licząc na to, że przyjechały nim jakieś laski :hahaha:

Opublikowano

dzisiaj na Rozdzieńskiego w kierunku Katowic widziane niebieskie B5 sedan rej.SM.... ledowe lampy z tyłu, czarne szyby no i kierownik chyba się spieszył bo poboczem już szedł przed IKEĄ :)

Opublikowano

dzisiaj na Rozdzieńskiego w kierunku Katowic widziane niebieskie B5 sedan rej.SM.... ledowe lampy z tyłu, czarne szyby no i kierownik chyba się spieszył bo poboczem już szedł przed IKEĄ :)

To bylem ja :embarrassed:

dobrze skojarzyłem auto :) pzdr

Opublikowano

Stanley widziany na 3 stawach, ładne B6 avant z ramkami przy muchowcu, srebne b5 sedan z ramkami na BP przy 3 Stawach :good:

Opublikowano

Stanley widziany na 3 stawach, ładne B6 avant z ramkami przy muchowcu, srebne b5 sedan z ramkami na BP przy 3 Stawach :good:

grupa ludzi motających się między audikami na 3stawach :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.