Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znów czarny Avant B5 na SM widziany na Oblatów na światłach obok posterunku policji, tym razem wymusił na mnie pierwszeństwo i mnie nie widział bo przejechał na czerwonym :baseball:

ja przejechałem jako ostatni na czerwonym :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znów czarny Avant B5 na SM widziany na Oblatów na światłach obok posterunku policji, tym razem wymusił na mnie pierwszeństwo i mnie nie widział bo przejechał na czerwonym :baseball:

ja przejechałem jako ostatni na czerwonym :gwizdanie:

A ja z na przeciwka skręcałem w lewo na Iłłakowiczówny i musiałem się zatrzymać bo byłaby kraksa z Twojej winy :bicz2: Nie ładnie !

Opublikowano

Znów czarny Avant B5 na SM widziany na Oblatów na światłach obok posterunku policji, tym razem wymusił na mnie pierwszeństwo i mnie nie widział bo przejechał na czerwonym :baseball:

ja przejechałem jako ostatni na czerwonym :gwizdanie:

A ja z na przeciwka skręcałem w lewo na Iłłakowiczówny i musiałem się zatrzymać bo byłaby kraksa z Twojej winy :bicz2: Nie ładnie !

bo jakiś cieć dostawczakiem zajechał mi drogę :gwizdanie:

Opublikowano

ja dziś w Tychach widziałem klubowicza na blachach EL albo ELG ciemne b5 nawet zagadaliśmy na CB kolega na zlota to BT cisnął :hi:

Opublikowano

dzis koło 15;10 w Zabrzu na De Gaulle-a czarny B5 avant z naklejką na klapie ,na tabulach SY

fto ?

Opublikowano

czarne b7 na parkingu pod bumarem moze ktos z forum? :kox:

Opublikowano

Grisza ustrzelony na Damrota dziś po powrocie z BT ... :gwizdanie:

Opublikowano

Czarny Avant SM dzis o 7.18 i 36 sek. na wprost alladyna na brzeczkach :decayed:

Stasiowe wozidlo pewnie Baska śmigała :kox:

Opublikowano

Czarny Avant SM dzis o 7.18 i 36 sek. na wprost alladyna na brzeczkach :decayed:

Stasiowe wozidlo pewnie Baska śmigała :kox:

raczej obstawial bym Pajde :wink4:

b5 czy b6?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 10:12_________________________________________________

niestety b6, zapomnialem dopisac :decayed:

nom to Pajda
Opublikowano

niestety b6, zapomnialem dopisac :decayed:

a jak b6 to pajda :wink4:

Opublikowano

wczoraj i dziś, widziany czarny avant B6, na pięknych 19" felgach, ramki klubowe rej. SBE...

w dąbrowie górniczej, przy salonie samochodowym Peugeot (chyba:)) koło stacji JET na Piłsudskiego

Opublikowano

dzisiaj :doh1: ŚLEPY MAJKI w Zabrzu koło domu muzyki i tanca (16:15)

:decayed:

Opublikowano

dzisiaj :doh1: ŚLEPY MAJKI w Zabrzu koło domu muzyki i tanca (16:15)

:decayed:

Ale chyba nie audi :tongue4:

a to sie nie liczy :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

audi transit :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pozdrowionka dla A4 B6 na blachach SY...(dalej zapomniałem) Na DTŚ dziś 0 17:50 więcej takich spotkań to stracimy prawko :kox::naughty:

Opublikowano

Dzisiaj około godziny 07:10 w Katowicach na Placu Wolności widziany granatowy Avant B5 z klubową naklejką na tylnej klapie :wink4:

Skręcał w Sokolską. Przechodziłem pieszo, więc nie mogłem trąbnąć :gwizdanie: :naughty: Kto to ? :cool1:

Opublikowano

Kanar na trzech stawach ... lans na podziemnym :kox:

Opublikowano

Dziś ok 12:30 czarny avant B6 w pakiecie S-line na rej SBE. Na spotach nie widziany :gwizdanie: a ramki ma :decayed: Na zakręcie w Sosnowcu koło Magro

Zdj%C4%99cie021.jpg

Opublikowano

O 15 na klubowych ramkach biały sedan B5 pomykał przez zagórze w Sosnowcu. Jednak nic nie sygnalizowałem koledze gdyż ja śmigałem żony Corsą:)

Opublikowano

Dziś ok 12:30 czarny avant B6 w pakiecie S-line na rej SBE. Na spotach nie widziany :gwizdanie: a ramki ma :decayed: Na zakręcie w Sosnowcu koło Magro

Zdj%C4%99cie021.jpg

ja widziałem chyba ten sam samochód pod Opel Rokicki na DG :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.