-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zajebiaszczo
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
noo ładna sucz ale pilnuj jej dobrze bo moja niestety odeszla w zapomnienie ;(
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
malina :>
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
nie no wozidelko wygloda mega zajefajnie może za 5 lat zarobie na jakąś uzywke
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
z moją niestety im sie udalo:( ;(
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
AC jest ale stratny bede wch... same koło ostatnio minie prawie 5k kosztowało Upatrzony był ewidentnie. Alarm był, imobilaizer i nawet nic nie było slychać chodz okno w domu otwarte:/
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
nie mam pytań i bądz tu uczciwy zarób fizycznie na cos lepszego to ci zwiną ehh co za kraj
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
jak kupilem 156tyś jeżdzę od września narazie bez awari:D no jedynie weżyk od spryskiwaczy z tylniej wycieraczki mi chyba szczelił i czujniki parkowania przód nie działa [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:29_________________________________________________no i po maszynie:( buchneli mi auto z pod bloku, niedobrze mi ;(
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
hehe może rzeczywiście lepiej nie wiedzieć ale kusi:D
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
z zapytaniem: sprawdzi mi ktos przebieg po VINie?
-
[ALL B7] Felgi 17
czarne pomniejsza a przy 17'' to ci znikną w b7 ,ja przeskoczylem z 16'' na 18'' a komfort praktycznie sie nie zmienił)
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
2,3k za komplet łacznie z śrubami zabezpieczającymi sprowadzane z włoch.
-
[ALL B7] Jaka felga do 235/40 R18
ja mam 8x18 ET 35 z oponą 225/40 i powiem ci ze z przodu jest na rowno tył lekko schowany , nic nie obciera
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
yhy folia ala carbon
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
Co do mojej czworki szału nie ma bo jak narazie udało mi sie zmienic tylko felung z seryjnych 16'' na 8x18 et35 repliki RS6 z oponami 225/40 R18 Kolejnym modem ktory chce wykonac to delikatna gleba :> zawias posiadam 1BA mam plan zakupic springi eibach pro kit -30 mam nadzieje ze amor wstrzyma Z czasem jak odbije sie troche finansowo to chcial bym zrobić zewnetrzny S-Line tj. listwy,lotke bo jak narazie to mam tylko znaczki,hehe od czegoś trzeba zacząć W środku nić raczej rezać nie bede bo podoba mi sie tak jak jest By maydaypl By maydaypl By maydaypl By maydaypl By maydaypl By maydaypl Jest ktos w stanie sprawdzić mi przebieg tego wozidelka? podam VIN na pw. pytałem w ASO ale niechcieli nic powiedziec:/
maydayPL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta