-
Wymiana zwrotnicy
Witam Czy ktos moglby mi doradzic jaka zwrotnice mam kupic do Audi A4 B8 2008 CAGA 2.0 TDI r. ( poprzednia peknieta ) Znalazem w ETCE ze w tych latach byly dwa rodzaje 8k0407254T albo 8k0407254R ( podobno roznia sie srednica ktoregos swoznia ). Natomiast nigdzie nie moge znalezc uzywki z takimi numerami. Ktos na allegro sprzedaje tez z 2008 roku ale numer 8K0407257G. Wie ktos moze czy jakies inne numery podejda do tego rocznika ? Dzieki
-
Webasto bledy
Ok, po wymianie pieca nie ma zadnych bledow tylko wyskoczyla "Ochrona komponentów". Rozumiem ze musze jechac z tym do ASO ? I jeszcze jedno pytanie. Zauwazylem po wyciagnieciu ze stary piec mial oznaczenie 8k0.265.105.A - 8k0.265.081.H natomiast nowy ktory zamontowali ma 8k0.265.105.A - 8k0.265.081.F czy to bedzie problem ?
-
Webasto bledy
Byłem dzisiaj w serwisie gdzie naprawiaja klime i webasta. Powiedzieli że za dużo bledow na raz ( czujniki, raz za niskie a raz za wysokie napiecie ) i prawdopodobnie jest walniety sterownik i najlepiej by bylo wymienic caly piec ( 8k0 265105 A ). Czy ktos wie czy przy wymianie calego pieca trzeba cos na nowo kodowac ?
-
Xenon prawy gaśnie po kilku minutach jazdy
Dzieki. Jeszcze tylko jedno pytanie, bo sie nie znam . Czy przy kupnie zarnika musze brac pod uwage to ze mam bixenon skretny ? Czy poprostu zarnik to jest zarnik a reszta to juz kwestia samej lampy. Znalazlem cos takiego - http://allegro.pl/hella-zarowka-ksenonowa-xenon-d3s-35w-4300k-i5730551178.html
-
Xenon prawy gaśnie po kilku minutach jazdy
Mam podobny problem. Po odpaleniu xenonow jeden zaczyna bardzo mocno sie rozjasniac ( duzo bardziej niz drugi ) w kolorze niebieskiem, nastepnie barwa zmienia sie na lekko zielony, zaczyna co ok. 10 sek lekko mrugac i calkowicie gasnie. Wie ktos moze czy to zarnik czy przetwornica daje takie objawy ?
-
Webasto bledy
Wrocily takie bledy ( zrobilem fotki VCDSa ): Nie wiem czy nie jest uszkodzony jakis czujnik temperatury bo raz na VCDSie pokazywal temp. -40 a drugi raz +61 http://www.directupload.net/file/d/4141/3s6eor9n_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4141/l4imc6yy_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4141/v93pkft2_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4141/9hdhwy5p_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4141/x3wlw9kh_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4141/yyy5mvqj_jpg.htm
-
Webasto bledy
Byly kasowane jakis czas temu, ale nie pamietam co tam zostalo. Jutro bede mial mozliwosc wieczorem podlaczyc auto pod komputer to napisze. Dzieki
-
Webasto bledy
Witam Mam problem z webasto. Nie dziala ani z pilota ani z MMI. Po podlaczeniu do komputera pokazuje bledy: - 00532 - Napiecie zasilania. Przekroczona gorna granica wartosci, sporadycznie ( 001 ) - 01411 - G18 czujnik temperatury - Przerwa sporadycznie ( 011 ) - 01490 - G64 czujnik plomienia - Zwarcie z masa sporadycznie ( 007) - 02251 - Zablokowane urzadzenie grzewcze ( 000 ) Czy ktos ma jakis pomysl jak to naprawic albo gdzie w okolicy Gliwic mozna odstawic samochod ? Dzieki
-
[ALL B7] Jaka felga do 235/40 R18
a ET 40 ? przy felgach 8x18 z opona 235/40 bedzie obcierac ?
-
[ALL B7] Jaka felga do 235/40 R18
Witam Szukalem na forum ale widze ze opinie sa podzielone. Chcialbym zalozyc opony 235/40/18 ale nie wiem jaka kupic do tego felge? 8X18 ET 35 ? 8X18 ET 40 ? czy moze 8.5" ? Widzialem gdzies na necie przelicznik ze do opon 235/40 powinna byc felga od 8" do 9,5" Chcialbym zeby opona nie obcierala i zeby chronila felge. Dzieki Pozdrawiam
-
[ALL B7] Dziwny odgłos przy ruszaniu
Problem polega na tym ze przy ruszaniu ( na prostych kolach ) w lewym przednim kole slysze jakis dziwny turkot. Bylem na stacji diagnostycznej i nie zauwazyli nic niepokojacego. Turkot ten wystepuje tylko przy gwaltownym dodaniu gazu a nastpenie ustaje. Wie ktos co to moze byc ?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:56_________________________________________________Przyczyna byla poduszka pod silnikiem.... mozna zamknac
-
[ALL B7] Klapka podlokietnika
Witam Czy ktos wie jak zdemontowac klapke podlokietnika i czy mozna pozniej obszyc ja skora ? Nie wiem tez jak przymocowana jest ta warstwa z materialem do tego plastiku. Probowal ktos to demontowac ?
-
[ALL B7] Dziwne odglosy przy redukcji biegów
Witam Szukalem podobnego problemu na forum i niestety nie moglem nic na ten temat znalezc wiec zakladam nowy watek. Moj problem polega na tym ze podczas redukcji biegow z 3 na 2 i z 4 na 3 kiedy puszczam sprzeglo cos w biegach ( tak mi sie wydaje ) dziwnie zaczyna przez chwile buczec. Dzieje sie tak tylko przez krotka chwile podczas puszczania sprzegla. Jezeli je szybciej puszcze buczenie ustaje a jezeli przytrzymam sprzeglo w tej pozycji to bedzie buczec do chwili az chyba silnik nie zejdzie na nizsze obroty. Najgozej jest przy reduckji z 3 na 2 . Przy redukcji z 4 na 3 jest ledwo slyszalne a przy wyzszych biegach juz nie wystepuje. Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym problemem ? Dzieki Pozdrawiam
-
[ALL B7] Dorobienie kluczyka
Ok dzieki zrobie tak jak doradzacie. Dzownilem do ASO cena 550zl. Dzieki
-
[ALL B7] Dorobienie kluczyka
Witam Posiadam klluczyk do Audi A4 B7 2006r. - scyzoryk Nr części: 8E0 837 220 Q . Problem w tym ze posiadam tylko jedna sztuke i chce dorobic drugi. Czy ktos sie orientuje czy bedzie dalo sie zaprogramowac dokladnie tak samo wygladajacy scyzoryk dzialajacy na tej samej czestotliwosci 433 mHz tylko oznaczony 8E0 837 220 K. Dowiedzialem sie ze literka K byla stosowana w Audi B7 do 2005 roku pozniej juz na numerze czesci widniala literka Q ?
beecku
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta