Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zwrotnicy


beecku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos moglby mi doradzic jaka zwrotnice mam kupic do Audi A4 B8 2008 CAGA 2.0 TDI r. ( poprzednia peknieta ) :(

Znalazem w ETCE ze w tych latach byly dwa rodzaje 8k0407254T albo 8k0407254R ( podobno roznia sie srednica ktoregos swoznia ).

Natomiast nigdzie nie moge znalezc uzywki z takimi numerami. Ktos na allegro sprzedaje tez z 2008 roku ale numer 8K0407257G.

Wie ktos moze czy jakies inne numery podejda do tego rocznika ?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos moglby mi doradzic jaka zwrotnice mam kupic do Audi A4 B8 2008 CAGA 2.0 TDI r. ( poprzednia peknieta ) :(

Znalazem w ETCE ze w tych latach byly dwa rodzaje 8k0407254T albo 8k0407254R ( podobno roznia sie srednica ktoregos swoznia ).

Natomiast nigdzie nie moge znalezc uzywki z takimi numerami. Ktos na allegro sprzedaje tez z 2008 roku ale numer 8K0407257G.

Wie ktos moze czy jakies inne numery podejda do tego rocznika ?

Dzieki

Każda zwrotnica z lat 2008-2009 będzie pasować do twojego modelu zmiana była dopiero w 2010 modyfikacja tulei na wahaczu dolnym bananie oraz zmiana sworznia właśnie na tym wahaczu z 12mm na 14 mm

spokojnie możesz kupować zwrotnice z roku 2008-09 nawet od Audi A5 :-)

Witam

Czy ktos moglby mi doradzic jaka zwrotnice mam kupic do Audi A4 B8 2008 CAGA 2.0 TDI r. ( poprzednia peknieta ) :(

Znalazem w ETCE ze w tych latach byly dwa rodzaje 8k0407254T albo 8k0407254R ( podobno roznia sie srednica ktoregos swoznia ).

Natomiast nigdzie nie moge znalezc uzywki z takimi numerami. Ktos na allegro sprzedaje tez z 2008 roku ale numer 8K0407257G.

Wie ktos moze czy jakies inne numery podejda do tego rocznika ?

Dzieki

A więcej w tym temacie masz tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/198737-drgania-na-kierownicy-w-zakresie-predkosci-110-140-rozwiazanie-wymiana-tuleje-65-mm-vs-75-mm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest mały problem mam to samo 

Serwis podaje że powinienem mieć 8K0407253R

Lecz dzisiaj przy wyciąganiu starej okazało się że ta która mam u siebie posiada inne numery :

8K0407257G

Na dodatek serwis zamówił mi ponoć po numerach 8k0407253R bylo tak na fakturce i na naklejce na części ale już na samej części był numer inny 

8k0407257ABS i dalej jakieś numery 

Czyli jednym słowem część miała naklejkę taka jaka powinna ale sama część już inny numer i oczywiście pisata z mojej nie pasowała 

W starej mam wejście na piastę zakończone ostra krawędzią tu mam w środku ścięty kant 

Teoretycznie ktoś powie ze to samo ale nie jest to samo 

Jeśli u mnie jest numer części 

8K0407257G

A powinien być 

8K0407253R

Więc nie wiem co i kto na mieszał ale zobaczę jak numer tej co wyjąłem zwrotnicy pokryje się z prawidłowa jak serwis rozwiąże zagadkę w postaci innej nalepki jaka była na części 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, z1_white napisał:

Właśnie jest mały problem mam to samo 

Serwis podaje że powinienem mieć 8K0407253R

Lecz dzisiaj przy wyciąganiu starej okazało się że ta która mam u siebie posiada inne numery :

8K0407257G

Na dodatek serwis zamówił mi ponoć po numerach 8k0407253R bylo tak na fakturce i na naklejce na części ale już na samej części był numer inny 

8k0407257ABS i dalej jakieś numery 

Czyli jednym słowem część miała naklejkę taka jaka powinna ale sama część już inny numer i oczywiście pisata z mojej nie pasowała 

W starej mam wejście na piastę zakończone ostra krawędzią tu mam w środku ścięty kant 

Teoretycznie ktoś powie ze to samo ale nie jest to samo 

Jeśli u mnie jest numer części 

8K0407257G

A powinien być 

8K0407253R

Więc nie wiem co i kto na mieszał ale zobaczę jak numer tej co wyjąłem zwrotnicy pokryje się z prawidłowa jak serwis rozwiąże zagadkę w postaci innej nalepki jaka była na części 

No i okazało się soe numer na zwrotnicy jest inny niż na naklejce ale to nie błąd ponoć inaczej oznaczył je producent a audi oznaczyło ja inaczej ale pasuje. 

Obowiązkowo po wymianie wahaczy dolnych ustawienie zbieżności 3D. 

Było trochę nie tak a wcześniej sprawdzałem i przed wymiana było ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...