Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maydayPL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maydayPL

  1. noo ładna sucz ale pilnuj jej dobrze bo moja niestety odeszla w zapomnienie ;(
  2. nie no wozidelko wygloda mega zajefajnie może za 5 lat zarobie na jakąś uzywke
  3. z moją niestety im sie udalo:( ;(
  4. AC jest ale stratny bede wch... same koło ostatnio minie prawie 5k kosztowało Upatrzony był ewidentnie. Alarm był, imobilaizer i nawet nic nie było slychać chodz okno w domu otwarte:/
  5. nie mam pytań i bądz tu uczciwy zarób fizycznie na cos lepszego to ci zwiną ehh co za kraj
  6. jak kupilem 156tyś jeżdzę od września narazie bez awari:D no jedynie weżyk od spryskiwaczy z tylniej wycieraczki mi chyba szczelił i czujniki parkowania przód nie działa [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:29_________________________________________________no i po maszynie:( buchneli mi auto z pod bloku, niedobrze mi ;(
  7. hehe może rzeczywiście lepiej nie wiedzieć ale kusi:D
  8. z zapytaniem: sprawdzi mi ktos przebieg po VINie?
  9. czarne pomniejsza a przy 17'' to ci znikną w b7 ,ja przeskoczylem z 16'' na 18'' a komfort praktycznie sie nie zmienił)
  10. 2,3k za komplet łacznie z śrubami zabezpieczającymi sprowadzane z włoch.
  11. ja mam 8x18 ET 35 z oponą 225/40 i powiem ci ze z przodu jest na rowno tył lekko schowany , nic nie obciera
  12. Co do mojej czworki szału nie ma bo jak narazie udało mi sie zmienic tylko felung z seryjnych 16'' na 8x18 et35 repliki RS6 z oponami 225/40 R18 Kolejnym modem ktory chce wykonac to delikatna gleba :> zawias posiadam 1BA mam plan zakupic springi eibach pro kit -30 mam nadzieje ze amor wstrzyma Z czasem jak odbije sie troche finansowo to chcial bym zrobić zewnetrzny S-Line tj. listwy,lotke bo jak narazie to mam tylko znaczki,hehe od czegoś trzeba zacząć W środku nić raczej rezać nie bede bo podoba mi sie tak jak jest By maydaypl By maydaypl By maydaypl By maydaypl By maydaypl By maydaypl Jest ktos w stanie sprawdzić mi przebieg tego wozidelka? podam VIN na pw. pytałem w ASO ale niechcieli nic powiedziec:/
  13. uuu bedzie wystawac taki lać przy et29
  14. RS6 widzialem u mirona i chyba na takie sie skusze tylko rozmiar mniejsze, opony juz czekają
  15. ma ktos moze jakies foty b7(najlepiej avant) na tym felunku? http://moto.allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-a4-a6-a8-s6-s8-nowy-model-i1518907020.html
  16. czarne b7 na parkingu pod bumarem moze ktos z forum?
  17. wkoncu wybór padł i zamowilem Vredestein Sessanta 225/40R18 92 Y
  18. zapisane, jak obnize koze to robimy piwunio:rolleyes: ale pierw kolo musze kupic by przymiarke zrobic:D
  19. ok thx bedzie trzeba sie wybrac obadac co i jak
  20. też mam taki dylemat ktorą opone wybrać do felgi 8X18 ET 35 225/40 czy 235/40 ;(
  21. nic tak zagaduje BTW zamierzam obniżyć wóz i potrzebuje jakiegoś mechanika na terenie Gliwic co by wymienił mi springi na eibach pro-kit albo coś w tym stylu macie moze jakieś namiary??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.