-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja bym wpadł ale określe sie po weekendzie. tylko ze nie bede a4
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
a u was cos sie jeszcze dzieje? bo kiedyś jezdziłem ale później brakło mi czasu
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
poszło
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:40[/size]_________________________________________________komu mrugałem dzisiaj na niwce.... a4 avant na SJ blachach:))) to byłem ja. Tylko w avatrze moja stara a4
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Podziekował koledze Idual za podpiecie do kompa.Uporałem sie juz z tym problemem. Marcin z srebnej A4 z Jaworzna
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dziś Świąteczny czas Dzwony biją w las Mały karpik się uśmiecha Wnet na pierwszą gwiazdę czeka Uszka dziś się przysłuc**ją Jak kolędę podśpiewują Barszczyk pięknie jest czerwony I jak zwykle zawstydzony Zdrowych Ciepłych i Pogodnych Życzę wszystkim Świąt Radosnych.
-
Spotkania na drodze
Wicio moje to jest ...kiedys jak znajde troszke czasu to wpadne na spota
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
jak można to tez sie pisze bo wkońcu sie pojawie na spocie
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
klej wezme tylko gorzej jest z wyciskaczem bo nie mam ...bo sie rozleciał ostatnio
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja na weekend moge sie pisać , a w poniedzałek tez wkońcu zogoszcze bo mam wreszcie na rano
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja tam wakacje mam dopiero za miesiac i to w dodatku lipne bo tylko 2 tygodnie
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Poczekam na wypowiedz reszty :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Pany organizujecie cos w weekend?bo wkońcu bym wpadł a w tygodniu robota mi nie pozwala
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
to takie kwiatki, w razie czego to sie pisze bo weekendy mam wolne od roboty
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Co z niedziela bo cos mnie omineło
Marttin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta