Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 14 dzisiaj pod makro w sosnowcu grafitowy avant B7 na dabrowskich blachach, ramki i naklejka klubowa-ja z tyłu trafikiem jechałem.

I po 15 pod ślimakiem Bulczas na centrum jechał.

Dzisiaj po 15 nie możliwe. W pracy jestem do 16 :tongue4:
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj ok godz 20 granatowe B5 Avant SK.... na Al. Korfantego przy BP :hi:

Opublikowano

dzisiaj ok godz 20 granatowe B5 Avant SK.... na Al. Korfantego przy BP :hi:

to bylem ja tylko jechalem powyzej 250km/h i przerobilem rejestracje bo bylem na lewym tankowaniu :cool1::decayed:
Opublikowano

dzisiaj ok godz 20 granatowe B5 Avant SK.... na Al. Korfantego przy BP :hi:

to bylem ja tylko jechalem powyzej 250km/h i przerobilem rejestracje bo bylem na lewym tankowaniu :cool1::decayed:

aha, a ta rejestracja to była SKutas :decayed:

Opublikowano

dzisiaj ok godz 20 granatowe B5 Avant SK.... na Al. Korfantego przy BP :hi:

to bylem ja tylko jechalem powyzej 250km/h i przerobilem rejestracje bo bylem na lewym tankowaniu :cool1::decayed:

aha, a ta rejestracja to była SKutas :decayed:

bez S na koncu :decayed:
Opublikowano

O 14 dzisiaj pod makro w sosnowcu grafitowy avant B7 na dabrowskich blachach, ramki i naklejka klubowa-ja z tyłu trafikiem jechałem.

mogłem być ja...sorry ale traficca nie kojarzę[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 17:11_________________________________________________

O 14 dzisiaj pod makro w sosnowcu grafitowy avant B7 na dabrowskich blachach, ramki i naklejka klubowa-ja z tyłu trafikiem jechałem.

mogłem być ja...sorry ale traficca nie kojarzę

ups...mogłem być ja... sorry ale traficca nie kojarzę
Opublikowano

Dzisiaj ok.14:00 puszka Kanara zaparkowana przy pl. Grunwaldzkim :tongue4:

Opublikowano

17 lipca srebrne a4 b5 sedan chromowane ori tablice SZ naklejka klubowa na klapie - pławniowice :)

Opublikowano

Dzisiaj ok.14:00 puszka Kanara zaparkowana przy pl. Grunwaldzkim :tongue4:

hyh true byłem się powozić KIĄ :decayed:

Opublikowano

Trumna Kanara ok 13:30 jechała w kierunku Ligoty :decayed:

Opublikowano

wczoraj widziana czarna A4 avant z ramkami klubowymi rej chyba SMI około godziny 17:40 jechała w strone Auchana Mikołow od strony Łaziska

To chyba ja :gwizdanie: byłem w Mikołowie czas się zgadza ale rejestracja :mysli: :mysli:
Opublikowano

No rejestracja nie bardzo :decayed:

Opublikowano

wczoraj widziana czarna A4 avant z ramkami klubowymi rej chyba SMI około godziny 17:40 jechała w strone Auchana Mikołow od strony Łaziska

To chyba ja :gwizdanie: byłem w Mikołowie czas się zgadza ale rejestracja :mysli: :mysli:

no rejestracji nie jestem pewien jechałem srebną A6 c5 na glebie i koła 18 sk

Opublikowano

pozdrawiam kierowce bordowej b5 avant z ktorym ostatnio gadałem na CB na S1:)

Opublikowano

pozdrawiam kierowce bordowej b5 avant z ktorym ostatnio gadałem na CB na S1:)

również pozdrawiam kolegę :) ale powiem że nie zauważyłem Cię na drodze, no chyba że jechałeś innym pojazdem :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj o 10.30 Diman na Bojkowskiej na rondzie pod Gliwicami

Opublikowano

Dzisiaj o 10.30 Diman na Bojkowskiej na rondzie pod Gliwicami

:gwizdanie: przeca jo je we Wrocławiu patrz jak już czaisz po autach co za kierowca się porusza wozidlem przeca to moja jechała :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj o 10.30 Diman na Bojkowskiej na rondzie pod Gliwicami

:gwizdanie: przeca jo je we Wrocławiu patrz jak już czaisz po autach co za kierowca się porusza wozidlem przeca to moja jechała :wink4:

A nie wiem bo z tyłu tylko widziałem :wink4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 20:46_________________________________________________Ps. To w takim razie Kasia widziana o 10.30 na rondzie na Bojkowskiej :)

Opublikowano

Dzisiaj o 10.30 Diman na Bojkowskiej na rondzie pod Gliwicami

:gwizdanie: przeca jo je we Wrocławiu patrz jak już czaisz po autach co za kierowca się porusza wozidlem przeca to moja jechała :wink4:

A nie wiem bo z tyłu tylko widziałem :wink4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 20:46_________________________________________________Ps. To w takim razie Kasia widziana o 10.30 na rondzie na Bojkowskiej :)

tera ja :good::tongue4:

Opublikowano

Dziś rano w Tychach zaparkowana srebrna A4 Avant na ulicy Darwina na klubowych ramkach.Nie dojrzałem rejestracji bo za późno zauważyłem.Kto to taki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.