-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Podziel się bo gdzieś zgubiłem jego numer
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Ma ktoś numer do Grzegorza ?
-
Spoty Katowice i okolice
Może być inny dzień
-
Spoty Katowice i okolice
Witam , jest ktoś w stanie mi sprawdzić VIN , mogę zapłacić
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Też czekam na PW
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley jesteś wstanie zdobyć pełen serwis tzn opis
-
Spoty Katowice i okolice
prod 22-09-2005 na Szwajcarię kod silnika BAT 52 rachunki w ASO, ostatni raz 29-10-2013 przy 161998km Teraz auto ma 169 tyś wiec by sie zgadzało , ale auto jest od maja w PL i nadał na blachach Szwajcarskich , ma bardzo mocno wytarte guziki podnoszenia szyb http://olx.pl/oferta/audi-a6-4-2-v8-quattro-full-szwajcaria-okazja-priv-CID5-ID6AmhR.html
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć , prośba jest ktoś w stanie sprawdzić vin WAUZZZ4F66N076718
-
Accord Type-s 2.4 by West
W końcu dotarła lampa na klapę tył z Angola Oczywiście została od razu zamontowana Teraz czekam na diody Będą dwa wsteczne i dwa przeciwmgłowe zamontowałem gałkę i teraz tylko czekam na odebranie od Żurawia mieszka i skrócenie gałki No i zamontowałem oryginalne dywaniki Jakieś tam foto wstępne ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Jako że tylne szyby były przyciemnione postanowiłem to samo zrobić z przednimi , oczywiście najjaśniejsza folią jaka była
-
Accord Type-s 2.4 by West
Kto co lubi :-)
-
Accord Type-s 2.4 by West
Żeby nie było że u West-a nic się nie dzieje Wiedz tak spoiler na klapę polift doszedł i już został polakierowany Przed Po nocna sesja ze wczoraj :-)
-
Accord Type-s 2.4 by West
Nie ma co porównywać samochodu z turbo a jego brak , mnie ten samochód uszczęśliwia czego niestety o audi nie mogłem powiedzieć , choć bardzo chciałem mieć b6 , ale to nie było to
-
Accord Type-s 2.4 by West
coś tam się wkręca do 7600rpm
-
Accord Type-s 2.4 by West
przede wszystkim ciszej ,
-
Accord Type-s 2.4 by West
kto co lubi , dla mnie jest to jedno z ładniejszych kombi , ale o gustach się nie rozmawia .