Treść opublikowana przez Wujek-West28
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Podziel się bo gdzieś zgubiłem jego numer
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Ma ktoś numer do Grzegorza ?
-
Spoty Katowice i okolice
Może być inny dzień
-
Spoty Katowice i okolice
Witam , jest ktoś w stanie mi sprawdzić VIN , mogę zapłacić
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Też czekam na PW
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley jesteś wstanie zdobyć pełen serwis tzn opis
-
Spoty Katowice i okolice
prod 22-09-2005 na Szwajcarię kod silnika BAT 52 rachunki w ASO, ostatni raz 29-10-2013 przy 161998km Teraz auto ma 169 tyś wiec by sie zgadzało , ale auto jest od maja w PL i nadał na blachach Szwajcarskich , ma bardzo mocno wytarte guziki podnoszenia szyb http://olx.pl/oferta/audi-a6-4-2-v8-quattro-full-szwajcaria-okazja-priv-CID5-ID6AmhR.html
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć , prośba jest ktoś w stanie sprawdzić vin WAUZZZ4F66N076718
-
Accord Type-s 2.4 by West
W końcu dotarła lampa na klapę tył z Angola Oczywiście została od razu zamontowana Teraz czekam na diody Będą dwa wsteczne i dwa przeciwmgłowe zamontowałem gałkę i teraz tylko czekam na odebranie od Żurawia mieszka i skrócenie gałki No i zamontowałem oryginalne dywaniki Jakieś tam foto wstępne ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Jako że tylne szyby były przyciemnione postanowiłem to samo zrobić z przednimi , oczywiście najjaśniejsza folią jaka była
-
Accord Type-s 2.4 by West
Kto co lubi :-)
-
Accord Type-s 2.4 by West
Żeby nie było że u West-a nic się nie dzieje Wiedz tak spoiler na klapę polift doszedł i już został polakierowany Przed Po nocna sesja ze wczoraj :-)
-
Accord Type-s 2.4 by West
Nie ma co porównywać samochodu z turbo a jego brak , mnie ten samochód uszczęśliwia czego niestety o audi nie mogłem powiedzieć , choć bardzo chciałem mieć b6 , ale to nie było to
-
Accord Type-s 2.4 by West
coś tam się wkręca do 7600rpm
-
Accord Type-s 2.4 by West
przede wszystkim ciszej ,
-
Accord Type-s 2.4 by West
kto co lubi , dla mnie jest to jedno z ładniejszych kombi , ale o gustach się nie rozmawia .
-
Accord Type-s 2.4 by West
Witam Zostałem posiadaczem Hondy Type-S ( Audi pozostało na forum u nowego właściciela ) Miał być inny model Hondy , ale trafiła się ta wiec już jest u mnie Samochód wymaga trochę wkładu w sumie troszkę więcej niż myślałem :-P Mam nadzieję że choć trochę zbliży się do mojej poprzedniczki ROK: 2004 MODEL: Tourer Type-S SILNIK: K24a3 UKŁAD DOLOTOWY: Seria UKŁAD WYDECHOWY:magnaflow ... Mruczy :mrgreen: ELEKTRONIKA: seria + ksenony UKŁAD NAPĘDOWY: seria ZAWIESZENIE: Eibach Pro Kit -35mm UKŁAD HAMULCOWY: Seria BODY-KIT: Type-S. ŚRODEK: Seria pół-skaj CAR-AUDIO: Seria + Xcarlink KOŁA: jakieś tam 17 :-P MOC: 190 KM Chwilowe nudy w domu Przed Po
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś koło 18:30 widziana b6 sedan w Wyrach jakaś Pani wysiadała z tyłu
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja byłem :-) ale kolegi nie widziałem Bywasz w Laziskach? Bo tez chyba kiedys widzialem Mieszkam w Łaziskach
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja byłem :-) ale kolegi nie widziałem
-
Jaka vacum pompa , czy ta będzie pasować
No i taka odpowiedzi oczekiwałem , super dzieki wielkie
-
Jaka vacum pompa , czy ta będzie pasować
??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś w Tychach o 11:30 koło fontanny stała czarna b6 sedan I o 11:34 widziana zielona b5 kombi
-
Jaka vacum pompa , czy ta będzie pasować
Czy to jest taka pompa , czy ona bedzie pasować ?? bo wszędzie pisze że to paliwowe , a nie że do hamowania tez będzie ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- AUDI SEAT SKODA VW POMPA VACUM WAKUM 038145209H (3427636388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 25-08-2013 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 16:14 ---------- wie ktoś coś ??
-
Co to za dźwiek ? FILMIK Pomoże ktoś ? Nowy filmik!!!
tak myśle że piski tez od tego
-
Jaka vacum pompa , czy ta będzie pasować
Witam jesteście wstanie mi podpowiedzieć jaka potrzebuje vacum pompe?? mechanik powiedział że to jakaś podwójna że paliwo tez cos nie bardzo wiem o co chodzi , no chyba że da sie naprawić to ustrojstwo , bo podobno jakiś olej tam się dostaje czy coś