Treść opublikowana przez Wujek-West28
-
audi a4 do ASO ? - po kolizji na parkingu
Głupoty piszesz , jak nie wiesz co piszesz w 100% to daruj se i nie wprowadzaj kolegi w błąd tym bardziej widać że Kolega ma dość stresu z tą stłuczka , choć ja sądzę że nie potrzebnie ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- P.s kolego zobacz se ten temat , to moja była czarnula , która malowałem u nas w ASO całą http://a4-klub.pl/marki-78/accord-2-4-west-256407/
-
audi a4 do ASO ? - po kolizji na parkingu
nic sie nie martw błotnik na 200% naprawa , drzwi raczej wymiana listwa tez a resztę na żywo cza oblukać a felga raczej do naprawy
-
audi a4 do ASO ? - po kolizji na parkingu
Felga raczej do wymiany , czemu w ASO mieli by nie klepać , wolał bym miec np wyklepany tylny błotnik niż wymieniony bo cza ciać , ale na ogól wymienia sie na nowe , dużo zależy jak mocno jest uszkodzony , dobry blacharz potrafi bardzo dobrze wyklepać że szpachla jest tylko znikoma P.s najlepiej jak byś dodał foto to ci powiem co ci przyzna do wymiany I zapraszam do na do ASO hondy autokopex , na pewno dostaniesz auto zastępcze na okres naprawy
-
audi a4 do ASO ? - po kolizji na parkingu
Daj do ASO nie musisz dawać do audi tylko do jakiego chcesz , ja pracuje w ASO Hondy w Katowicach i Często naprawiamy inne marki , pare audi też już naprawialiśmy i z ubezpieczycielami niema żadnego problemu i auto oddajemy zawsze :-)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś koło 18:45 w Mikołowie koło Lidla widziana taka jasna b6 avant dwóch ziomków wpieprzało lody :kox:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Przed chwilą zakończyłem prace zatartymi wycieraczkami , proces jest banalnie prosty , przynajmniej dla nie ( zawód blacharz samochodowy w ASO H ) cała operacja z rozłożeniem i poskładaniem do kupy 1,5 godz , plus 30 minut podjechanie do najbliższego warsztatu który wymienia szyby aby ściągnąć wycieraczki bo były mega zapieczone , wiec nie warto kupować ściągacza za 40zł którego raz użyjemy lepiej dać chłopakom na browara P.s pamiętajmy żeby se to zrobić nawet wtedy kiedy one jeszcze działają , żeby się w trasie nie zdziwić jak ja P.s Chętnie pomogę w naprawie tego jestem ze Śląska , dobrze mieć imadełko dużo ułatwia
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Przeleciałem cały temat trochę to zajęło i co mogę powiedzieć jesteś nie normalny :lol1::lol1:W pozytywnym znaczeniu , super i powodzenia w modach
-
Wydech z kwasówki do S4 B5
Oczywiscie że tak i od razu egr zaslep sobie
-
Wydech z kwasówki do S4 B5
Ja zaślepiłem egr i wywaliłęm kata na ich zabawki , jestem mega zadowolony
-
[TDI PD] Wymiana koła alternatora Valeo
Ma ktoś jakieś aktualne foty
-
Wymiana alternatora , awaria zepsuty ??
Witam czy jestem w stanie sam wymienić alternator , moj stary jakoś dziwnie chodzi mechanik powiedział że to będzie rolka prawdopodobnie lub coś w alternatorze , objaw jest taki dziwny jak ruszam to słychać takie grzechotanie czy jakoś tak , lub jak stoję i trzymam hamulec i mam wrzucony pierwszy bieg i delikatnie puszczam sprzęgło tez to słychać
-
Wydech z kwasówki do S4 B5
Kolego zapraszam do tej firmy , masz stosunkowo blisko baq-garage.pl
-
Zaślepiony EGR a co z błędem?
Kolego jak bys to opanował to chętnie bym sie uśmiechną do ciebie bo też jeżdżę z tym błędem
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
gdzie te osłony kupiłeś
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to ja bylem przed 11, a ty czym byles
-
ubezpieczenie PZU Wariant Serwisowy - kosztorys prawidłowy ? Pomocy !!!!!
Niestety ubezpieczalnie bardzo zaniżają kosztorysy , wiec zrobili po minimalnych stawkach , pamiętaj że od tej decyzji możesz się odwołać , i upieraj się że nie chcesz pieniędzy , bo kosztorys jest zaniżony walcz o swoje , jak wstawisz do aso , to aso sobie wyliczy po swoich stawkach i wtedy ubezpieczalnia musi im wypłacić tyle ile wyszło w aso , szary kowalski czasem się zgadza na taki kosztorys jak ty masz i wtedy oni są do przodu Jeżeli im przedstawisz rachunki to ci wypłaca tak jak sie należy przynajmniej tak tam pisze
-
Nie mogę uruchomić silnika
chłopaki piszą w podszybiu wiec chyba chodzi im o to żebyś podszybie ściągnął tam gdzie jest akuś
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
Dziś zaślepiłem egr ale wywaliło mi błąd i świeci się chek , wyczytałem że można to usunać poprzez kompa , ale teraz pytanie czy każdy mi to zrobi
-
Po wizycie u Witka ;) - R-Performance
No ładnie , jakie odczucia??
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
Jak sprawdzał tam i owo , powiedział że turbo ładnie dmucha , wtryski ładnie pracują i nic im w sumie nie brakuje , choć powiedział że można spróbować przeczyścić wtryski , z samego programu jestem w sumie zadowolony , ale jak wiadomo czasem człowiek chciał by troszkę więcej
-
Wymiana plecionki czy całości w A4 B5 1.9TDI?
a czemu miał by sie zaświecić ??
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
moze tak być , wiec od czego byscie zaczeli aby to mialo rece i nogi
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
zapytalem czy da sie jeszcze z tym cos zrobic , samochodzik przed programem nie kopcil , teraz troszke kopci ale nie znacznie , sprzęgło chodzi tak ja powinno
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
w sumie nie chodzi mi żeby fura miała z 400 nitków myślę że zadowoli mnie około 380 , zarazie chce zrobić pełen przelot , zaślepić egr (choć nie mam pojęcia co to daje zaślepienie)
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
Tak czuje różnice w końcu troszkę si polepszyło , choć z tego co widzę , to inni maja troszkę więcej P.s auto już niema kata