Treść opublikowana przez Wujek-West28
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
Wtryski dobrze sobie radzą
-
Co to za dźwiek ? FILMIK Pomoże ktoś ? Nowy filmik!!!
na wyłączonej , jak działała nie było tego tak słychać
-
[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie
Jakie potrzebuje pompo wtryskiwacze aby polepszyć osiągi , bo turbo zapodam brd
-
Co to za dźwiek ? FILMIK Pomoże ktoś ? Nowy filmik!!!
Ja ostanio przerabiałem podobny temat , tez miało to byc sprzegiełko , wymieniłem i okazało sie że nadał to jest , wiec szukanie dalej , i okazało sie że to wina kompresora klimatyzacji , wymieniłem te koło i po problemie całość wymiany kosztowała mnie 500zł wraz z robotą polecam wjechać na podnośnik i od spodu posłuchać kompresora klimy
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
A ja zrobiłem softa z polecenia danielom i jestem zadowolony anderllh daj namiar na siebie bo zgubiłem numer twojego fona , byśmy sie zgadali na ta korektę puki mam urlop
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Okolice Zamościa nie są mi obce , znam je bardzo dobrze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Będę na pewno w Zamościu i okolicach
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ciekawe czy kogoś spotkam z kolegów będę waszych okolicach w sobotę
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Gregory kiedy możemy sie spiknąć na korektę
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
też robiłem u kolegi chipsa , wszystko ok , teraz tylko korekta i gites majonez :0
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
jeżeli całki by nie było w co wątpię , to rób zbieżność jak nie wyjdzie to wykasują aż miło , ale jak auto jest warte 11tyś to bez problemu go skasują , błotnik wymiana , zderzak wymiana , lampa też może do wymiany zależy jak ja błotnik pociagnoł opona wymiana wewnętrzne nadkole błotnika naprawa , same nadkole wymiana całka jak nic
-
Czym usunąć smołę z lakieru?
PPG ZMYWACZ ODTLUSZCZACZ ANTYSILIKONOWY AGRESYWNY (3343127197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Czym usunąć smołę z lakieru?
Kolego w miare tanie a jest za***iste , używamy tego w ASO na lakierni PPG ZMYWACZ ODTLUSZCZACZ ANTYSILIKONOWY AGRESYWNY (3343127197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
aso To coś tanio jak na ASO 260zł ---------- Post dopisany 10-07-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 19:27 ---------- dziś zakupiłem wszystko jutro montaż
-
Dziwne objawy turbo FILM
Przyczyna była banalna , uszczelka z rurki co leci do egr przy kolektorze , kupiłem nową w ASO koszt 14zł30gr
-
Dziwne objawy turbo FILM
problem opanowany:wink: opanowany
-
Dziwne objawy turbo FILM
Przepraszam miało być egr tak jak by z tej kopułki blaszanej lub gdzieś za tym cienkim przewodem gumowym , dodam że jak palcem przytrzymałem ten wężyk jak go wypiąłem to zasysa , P.s miesiąc temu zaślepiłem egr blaszkami ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2013 at 20:29 ---------- ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------
-
Dziwne objawy turbo FILM
Zanim to przeczytałem , kazałem kobiecie podgazować furę , i ten chwilowi\y pisk na biegu jałowym wydawał mi sie jak by dobiegał od odmy?? tak to sie nazywa?? jeszcze zauważyłem taki objaw że jak go podgazowała i kazałem przestać to było słychać delikatny pisk przez jakieś 10 sekund znów po gazowała i przestało
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Widziana b7 na ramkach na autostradzie a4 przy zjeździe na rozdzienia godz 13:45
-
Dziwne objawy turbo FILM
Witam , dziś byłem w Krk i jak wróciłem zauważyłem że turbina wydaje dziwny ćwiek , taki jak by gwizdanie ale takie jak by metaliczne , na biegu oczywiście objaw jest jak turbina zaczyna pompować , ale jak by delikatnie gaz dać to tego nie ma , na biegu jałowym przy dodawaniu gazu tego nie ma tylko jak energicznie damy gazu to przez ułamek sekundy jest taki pisk metaliczny czy coś , auto nie kopci i nie odczułem braku mocy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś widziana czynna b7 na szopienicach kolo 14:06 SH
-
[ALL B6] Światła cofania cały czas się palą
ktoś wie ile będzie kosztować taki czujnik w ASO
-
[B6 AVF] A4 BY West
---------- Post dopisany 29-06-2013 at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 18:39 ---------- Sprzedam
-
audi a4 do ASO ? - po kolizji na parkingu
likwidator na pewno zaniży wycenę u ciebie pod domem , ale my zrobimy swój kosztorys do którego oni powinni sie dostosować , on zaniża wycenę aby jak najmniej ci wypłacić jak byś chciał dostać kasę na konto dla tego tak robią ,
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Max wpadaj nie ma problemu